999 rezultate për

ilva

Vjen goditja e radhës për Trump, çfarë vendosi gjykata në Pensilvani Përpjekjet e Presidentit amerikan Donald Trump për të përmbysur rezultattin e zgjedhjeve të 3 nëntorit morën një tjetër
Aspak i kënaqur me veshjen e mamit, Ilva Tare publikon videon epike të djalit (FOTO&VIDEO) Ka shikues e shikues. Ka nga ata që s’të falin lapsusin, ka edhe nga ata që s’të falin blunë e këmishës, si Thomas, djal
Mposhti me sukses COVID-19, Silva Bino tregon çfarë e trembte brenda spitalit COVID Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive pranë ISHP-së, Silva Bino ka treguar eksperiencën e saj brenda spitaleve
Kush është Albana dhe Silvana, binjaket që duan të joshin njëkohësisht Saimirin (VIDEO) Silvana dhe Albana janë dy motrat binjake që kanë vendosur të bëjnë për vete Saimirin, “princin e kaltër” të Show-t më t
Legjenda e Arsenalit këshillon klubin të nënshkruaj me Grealish Arsenali është këshilluar të transferojë mesfushorin Jack Grealish nga legjenda e klubit, Gilberto Silva. 25-vjeçari
Trump synon të bllokojë çertifikimin e rezultatit në Pensilvani Zyrtarët e fushatës së Presidentit Donald Trump nisën një përpjekje të re ligjore këtë javë që synon të pengojë çertifik
Kupa e Shqipërisë: Tirana e bën dramë, eliminohet nga Korabi, feston Dinamo Korabi bën surprizën e madhe në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Skuadra dibrane ka eliminuar Tiranën në shtesa, f
A rrezikon Shqipëria një mbyllje totale? Silva Bino: Kemi disa skenare! Duke nisur nga dita e sotme kanë hyrë në fuqi masat e reja për parandalimin e përhapjes së Covid-19. Është kufizuar
A do të ketë një izolim total në dhjetor? Përgjigjet Silva Bino A mund të kemi një karantinë totale në Shqipëri në muajin dhjetor? Sipas Silva Binos, kjo ende nuk është diskutuar d
Pensilvania i vë vulën! Joe Biden shpallet President i SHBA-ve Joe Biden është zyrtarisht president i 46-të i Shteteve të Bashkuara. Fitorja në shtetin ku ai lindi i siguroi 270 vo
Biden drejt fitores, si vijojnë votimet në Pensilvani I nominuari për President të Shteteve të bashkuara të Amerikës, demokrati Joe Biden mori 28.833 vota më shumë se Preside
Biden në prag fitoreje, merr votat edhe në Pensilvani Fitorja e Joe Biden është thuajse e sigurt tashmë që ka marrë avantazhin edhe në Pensilvani. Bideon parakaloi Trumpin
Ende pa mbaruar numërimin, Trump jep lajmin: Fitova në këtë shtet! Kandidati republikan për president në Amerikë Donlad Trump, ka reaguar sërish në Twitter ku ka shpallur fitoren për shte
Formacionet zyrtare, Chelsea-Rennes Chelsea pret në shtëpi Rennes. Blutë e Londrës duan fitoren e dytë në Grupin E. Formacionet zyrtare: Chelsea:
Biden në avantazh, Trump reagon sërish: Po punojnë për të zhdukur avantazhin e 500 mijë votave! Donald Trump ka reaguar sërish në Tëitter për zgjedhjet në ShBA, ku aktualisht është në avantazh Joe Biden. Trump ka
Trump apo Biden? Guvernatori i Pensilvanisë: Merrni frymë thellë…sot nuk ka fitues Pritet që të ndodhë ajo që ishte paralajmëruar, sot nuk do të kemi rezultat në Pensilvani. Guvernatori i Pensilvanisë
Trump: Nuk vendoset gjithçka më 3 nëntor, do të presim me javë të tëra Presidenti amerikan Donald Trump zhvilloi katër tubime gjatë ditës së djeshme në Pensilvani, ku ka një betejë të madhe m
I dënuari me 217 vjet për vrasjen e 48 të burgosurve nuk ka asnjë pendesë: Ishin përdhunues dhe hajdutë Një vrasës serial i mbiquajtur ‘Luciferi’ ka thënë së fundmi se nuk ka asnjë pendesë për vrasjen e 48 të burgosurve.
I mbijetoi luftës me COVID-19, Silva Bino mesazh qytetarëve (VIDEO) Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino e cila i mbijetoi betejës me COVID-19, ka reaguar me
A është ministrja më e pasur e Ramës? Balluku: Varësja ime kushton 10 dollarë Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku thotë se buxheti i vitit 2021 anon nga ana e infrastrukturës,