999 rezultate për

ilirjan

COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku Një mjek i njohur ka humbur betejën me COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi ditën e sotme ndar
Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan COVID-19 i ka marrë jetën një mamie në Elbasan. Burimet bëjnë me dije se viktima është shtetësja Majlinda Ilirjani,
Kreu atentat ndaj shefit të policisë, vetëdorëzohet në polici Ilirjan Hasanaj Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që kreu atentat ndaj shefi i Policisë të Malësisë së Madhe është vetëdorëzuar në polici.
Të bardhë drejt Holandës, SPAK "zbraz" pasuritë e trafikantëve në Shqipëri Autoritetet Gjyqësore Holandeze, konkretisht Prokuroria e Amsterdamit ka përcjell një kërkesë për ndihmë juridike në të
Denoncimi: Ministri Bledi Çuçi po ndërhyn të nxjerrë nga burgu mikun e tij Ish-kryeministrit Berisha ka postuar në Facebook një denoncim të një qytetari. Qytetari digjital ka zbardhur disa të
S’përmbahet biznesmeni Elton Ilirjani: 25 deputetë shqiptarë janë biseksualë, ma kanë kërkuar mua (VIDEO) Biznesmeni Elton llirjani ka folur sot për temën që lidhej me sharjet dhe komentet fyese që vijnë nga politikanët për ko
WhatsApp jep lajmin e keq për përdoruesit, çfarë do të ndodhë pas 31 dhjetorit Është aplikacioni i komunikimit për shumë njerëz në të gjithë botën, por WhatsApp ka një lajm të keq për përdoruesit e d
Lajm i mirë, fëmijët e familjeve të prekura nga tërmeti përfitojnë bursë mujore Në mbledhjen e sotme të qeverisë, Këshilli i Ministrave ka marrë një sërë vendimesh, ndërkohë që janë publikuar në faqen
Me jetë si nëpër filma, ky është shqiptari i njohur si mbreti i "të bardhës" Lajmi për arrestimin e Majkëll Ilirjanit i njohur si ‘mbreti i kokainës’ ka bërë goxha bujë në mediat zvicerane. Ai u ar
Gjuzi i kërkon falje Elton Ilirjanit: Burgun, gjykatën dhe gratë i kam frikë Deputeti Kujtim Gjuzi është tërhequr nga deklarat e tij të bëra në një emision televiziv pak ditë më parë dhe i ka kërku
"Ta varin kuksianët", Kujtim Gjuzi sherr me Elton Ilirjanin në rrjet (FOTO LAJM) Biznesmeni gay, Elton Ilirjani duket nuk do i ndahet deputetit të Kuvendit të Shqipërisë Kujtim Gjuzi. Nëse ditë më parë
"Biondja që nuk dinte", Elton Ilirjani tall publikisht deputeten e opozitës (FOTO LAJM) Biznesmeni i suksesshëm shqiptar, i cili e ka pranuar hapur që është gay, është gjatë gjithë kohës i gatshëm të tall, ir
"Ju ka q*** në by**", shfrenohet Elton Ilirjani me ata që i përmendin Enver Hoxhën (FOTO LAJM) Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar hapur prirjet e tij seksuale ka rrëmbyer sërish vëmendjen e mediav
Elton Ilirjani për burrat shqiptar "Jam shumë pjeshkë për dhëmbët e tyre" (FOTO LAJM) Biznesmeni Elton Ilirjani është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në vendin tonë pas deklaratës së tij publ
Biznesmeni gay kapet sërish me Gjuzin: Zemër nuk ta dredh më (VIDEO) Elton Ilirjani nuk ndalet së ‘ngacmuari’, deputetin e opozitës së re Kujtim Gjuzin. Në një postim të fundit në Facebo
Biznesmeni Ilirjani e quajti mashkullin e ëndrrave, Gjuzi: E ke mendjen në prapakolp (VIDEO) Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i kanë habitur të gjithë mbrëmë me deklaratat e
“Djali 2 ditë në vdekje klinike, policia e rrahu barbarisht në Komisariat” Ditën e djeshme u zhvillua në Gjykatën e Krimeve të Rënda seanca gjyqësore e radhës për 11 të akuzuarit e dosjes “Lazara
Del videoja e papublikuar: Ke dashnore motrën time, jeton me një tranvestit (VIDEO) Ditën e djeshme në emisionin "Shihemi në gjyq" është zhvilluar çështja e një burri dhe një gruaje nga Elbasani, të cilët
Përgjigje vajzës së Dritëro Agollit nga një "karkalec" Nga Ilirjan Blloshmi Jam i detyruar të të përgjigjem, edhe pse ndoshta asnjë media nuk do e botoje këtë status (
Super skandal/ Banka i mban paratë e dhuruara gruas së dhunuar Përpjekja e gjithkujt që u mundua të ndihmonte financiarisht, Marsela Caushajn, mesa duket deri më tani kanë shkuar kot.