999 rezultate për

ilirit

Plas sherri në “Dancing With the Stars”, Soni i kthehet keq Ilirit Mbrëmja e djeshme e spekataklit të kërcimit “Dancing ëith the Stars”, ka sjellë një natë me debate mes jurisë dhe konkur
Mjeku i Enverit tregon sekretet e martesës së Ilir Hoxhës me mbesën e Ramiz Alisë Hektor Peçi ka qenë një ndër mjekët personal të diktatorit Enver Hoxha deri në vitin 1972, gjatë intervistës për Panoram
Akademi përkujtimore kushtuar Isa Likës- Ilirit Në Tetovë dje u mbajt një akademi përkujtimore në nder të 8-vjetorit të rënies së komandantit të Ushtrisë Çlirimtare Kom
"Pijmë kafe dhe shohim nëse do puthemi", biseda e pazakontës mes Ilirit dhe Eglës në TV Eglantina nga Durrësi ka telefonuar mëngjesin e sotshëm tek "Aldo Morning Show" dhe ka shprehur interes për Ilirin, një
Kumanovarët porosi doktor Ilirit: BDI e tradhtoi Kumanovën, nuk e ke vendin aty! Lajmi se BDI po përgatit doktorin Ilir Hasani për të kandiduar në listën e deputetëve në njësinë numër 2, nuk është prit
Vëllai i Komandant Ilirit: Isa dhe Harun Aliu kanë ditur shumë gjëra "Vëllai im jo vetëm që u eliminua fizikisht, por edhe edhe juridikisht po zhdukin, duke dashur të zhdukin cdo gjurmë të
Ja çfarë thotë Haliti për atentatin ndaj Komandant Ilirit dhe Kasamit Në intervistën e dhënë për gazetën "Utrinski Vesnik", nënkryetari i Kuvendit dhe BDI-së, Rafiz Haliti, është pyetur edhe
Haradinaj viziton varrin e Ilir Konushevcit Kryetari i Aleancës për Ardhëmrinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka vizituar sot varrin e një prej dëshmorëve të Ushtrisë
Liliana Hoxha: Kosova, si mashtron Ilir Hoxha për qëndrimin e Enverit Kam menduar gjithmonë që, dhe pse është i mefshtë, megalomania atë e bën të rrezikshëm. Është për të ardhur keq që më mb
Rexhep Meta rrëfen jetën e djalit të tij Ilir Meta (FOTO-LAJM) Rexhep Meta, babai i kreut të LSI-së dhe të sapozgjedhurit si kryetar i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, rrëfen për he
Anaidi-Ilirit: Po fitove ti do vras veten Anaidi dhe Iliri hedhin batuta me njëri-tjetrin, fillimisht me shaka dhe më vonë përballen hapur, duke shkëmbyer opinion
Anaidi-Ilirit: Ke dy javë që fle gjumë, je banor i ezauruar Teksa Rikja është në përfundim të provës së saj duke vënë në allçi gjoksin për skulpturën që Big Brother i ka dhënë për
Fotot skandaloze të Ilirit të BB6 (FOTO LAJM) Ai, qe ne fillim u prezantua si nje djale pa komplekse, i lire, sic ka dhe emrin. Per kete arsye u be shpejt personazh,
Anaidi: Kam zbuluar sekretin e Ilirit Anaidi dhe Joana bisedojnë në dhomën e gjumit në katin e dytë, ndërkohë që Anaidi fillon të flasë për veten dhe për zbul