999 rezultate për

ilir

Titulli i DASH për Dvoranin, Meta: Ka ikur koha kur duartokisnim me parrullat e Partisë së Punës Presidenti Meta është pyetur nga gazetarët mbi vlerësimin që DASH i bëri Ardian Dvoranit si ithtar të demokracisë, dhe p
Meta nuk i ndahet batutës me "gruan e Bilalit": E hëngri ai i shkreti! Pas vlerësimit që DASH i bëri Ardian Dvoranit, Presidenti Ilir Meta u pyet për raportet e tij me SHBA dhe ambasadoren Yu
Rama e akuzoi Metën se del natën, Kryemadhi: Unë jam gruaja dhe nuk shqetësohem! "Nuk shqetësohem unë që jam bashkëshortja e Ilir Metës që nuk tregon se ku po ikën dhe shqetësohet kaq shumë Edi Rama...
Pas atentatit që i bënë të atit, xhaxhai i Ilir Xhepës gjen zarfin me 6 plumba Pak pas atentatit që i bënë babait të tij, edhe xhaxhai i Ilir Xhepës është kërcënuar. Skënder Xhepa ka gjetur tek rr
Meta sulmon Ramën: Merr llumin e LSI dhe e vendos në ajkën e PS Presidenti i vendit Ilir Meta edhe pse vetë shprehet se nuk e ka aspak problem listat e LSI-së ditën e sotme ka Ramën në
Habit këshilltari i Metës: Zhvishet dhe lan trupin me dëborë (VIDEO) Kryeqyteti zbardhet rrallë herë nga dëbora, ndaj qytetarët po e shfrytëzojnë më së miri këtë ditë ku Tirana është më "e
Ilir Meta "degjeneron" Fatos Nanon: Karakter ordiner, më ka shërbyer si shofer! "I jam mirënjohës që më ka shërbyer si shofer dhe që nuk më ka aksidentuar..." Presidenti Ilir Meta, i është përgjigj
Jetonte mes luksit, si e tradhtoi familja trafikantin në Durrës pas 12 vitesh arrati 55-vjeçari shqiptar Ilir Plaku është ekstraduar në Itali, pasi u arrestuar në nëntor të vitit që lamë pas. Plaku kishte
A po pëson tkurrje para zgjedhjeve LSI? Përgjigjet Ilir Meta Presidenti i Republikës, Ilir Meta thotë se LSI që nga krijimi i saj është rritur dhe ka pasur anëtarësime vit pas viti.
Akuza e Nanos, Meta i përgjigjet me indiferenc ënga Shkodra Pas akuzave të ish-kryeministrit Fatos Nano drejtuar Presidentit të vendit, Ilir Metës ka reaguar edhe ky i fundit. N
Kryemadhi: Do ta heqim tarifën e Rrugës së Kombit mes Shqipërisë dhe Kosovës Gjatë një interviste për mediat në Kosovë kryetarja e LSI Monika Kryemadhi u angazhua se do ta heqë taksën e Rrugës së K
Yuri Kim i shkon në zyrë Ilir Metës, fton Ramën e Bashën Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka mbledhur ditën e sotme në presidencë të gjithë krerët e politikës në Shqipëri. Mës
Rama reagon ashpër ndaj Metës: Ke të drejtë Ilir, boll e përdore Presidentin Kryeministri Rama dhe Presidenti Meta tashmë prej disa kohësh nuk i ndalin sulmet kundrejt njëri tjetrit dhe kështu ka n
Paralajmërimi i fortë i Ilir Metës: 25 prilli, koha për përmbysje! "Zgjedhjet duhet të ishin mbajtur më herët. Në 25 prill, koha për një përmbysje të madhe..." Presidenti i Republikës,
Thyhen gjatë natës xhamat e biznesit në Elbasan Gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit janë thyer xhamat e një biznesi, konkretisht fast-food. Ngjarja ka
Vrasja e bujshme mes Elbasanit, prova që fundos autorët e krimit të rëndë Dhe pse kanë kaluar 9 vite nga vrasja e bujshme në Elbasan, së fundmi Policia dhe Prokuroria e këtij qyteti kanë mundur
Ky është 32 vjeçari që u ekzekutua me breshëri plumbash në Durrës Personi që shihni në foto është Ilir Kuçi, i cili u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit. Ilir Kuçi, ng
Viktima e atentatit në Durrës, baba i një djali, e qëlluan te dera e lokalit të tij Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me ekzekutimin mafioz mbrëmjen e sotme të 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edh
Monika Kryemadhi: Me Ilir Metën kemi shkruar letra dashurie Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi pasditen e sotme ishte në Fier. Në këtë qytet ajo zhvilloi një takim me disa të r
Shkarkimi i mjekut kritik Ilir Allkja, flet Rama: Mirë kanë bërë! "Standardi është që një gjeneral, një kolonel, një mjek i një spitali që është brenda një sistemi dhe del nëpër televizo