999 rezultate për

ilicic

Kapiteni i Atalantës zbulon pse Ilicic ra në depresion Futbollisti slloven Josip Ilicic humbi fundin e sezonit të kaluar sepse nuk ishte gati të luante për shkak të problemeve
Pas një mungese të gjatë, Ilicic vendos të kthehet te Atalanta "Kushedi sa larg mund të kishte shkuar Atalanta në Champions, nëse do të kishte pasur në dispozicion edhe sulmuesin sllo
Nuk ishte i gatshëm për ekipin e tij, Ilicic thyen heshtjen (FOTO LAJM) Ai nuk ishte në fushë mbrëmjen e djeshme, por Josip Ilicic dëshiron që përmes profilit të tij në Instagram të tregojë af
Situata e covid-19 e futi në depresion, reagon për herë të parë Josip Ilicic Pas njëzet ditësh mungesë dhe heshtje, Josip Ilicic ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale. Sulmuesi i Atalan
Ende pa filluar mirë ka gol në sfidën Atalanta-Valencia (VIDEO) Atalanta e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Valnecias. Miqtë kanë shënuar me Iliçiç falë një pentalltie të shëndërrua
Super Atalanta, Ilicic dyfishon shifrat (VIDEO) Atalanta e ka mbyllur pjesën e parë me avantazhin 2-0 ndaj Valencias. Vendasit po zhvillojnë një ndeshje mjaft të mi
"Çmendet" Ilicic, shënon gol nga mesi i fushës (VIDEO) Josip Ilicic ka realizuar golin e vitit ndaj Torinos. Atalanta është duke triumfuar 5:0 ndërsa tre gola i ka realizua
Super Atalanta, shënon 4 gola në 15 minutat e para (VIDEO) Atalanta duket se është çmendur! Skuadra e Etrit Berishës, që ndodhet në stol, ashtu si Berat Gjimshiti, ka shënuar tri
Atalanta fantastike, përmbys rezultatin në vetëm 10 minuta (VIDEO) Vetëm 10 minuta i janë dashur Atalantës për të shënuar 2 gola ndaj Fiorentinës, shkruan Albeu.com Pas një goli të pës
Roma dëshiron Josip Ilicic Josip Ilicic me fanellën e Atalantës ka tërhequr vëmendjen e drejtuesve të Romës. 30-vjeçari së fundmi ka përfunduar
Fiorentina bën detyrën ndaj Udineses, rrëmben vendin e dytë (VIDEO) Gabon Napoli, por nuk e bën diçka të tillë Fiorentina, e cila ka arritur që të marrë 3 pikëshin e radhës ndaj Udineses.
Çetniku Miliçiç provokon kroatët me tatuazhet e Dujiç dhe Kalabiç (FOTO-VIDEO) Darko Miliçiç provokon rëndë popullin kroat me tatuazhet që kishte në barkun e tij. Ish-basketbollisti i disa skuadrave
Milan, Iliçiç në vend të Robinhos Me Robinhon që duket gjithmonë e më pranë kalimit te Santos klubi i Milanit ka nisur tashmë punën për të gjetur në një k
Josip Iliçiç në janar me fanellën e Chelsea Të dielën në stadiumin "Renzo Barbera" të Palermos. pjesëtar të stafit drejtues të Chelsea kanë ndjekur nga afër ndeshje
Ikën Krasiç, vijnë Iliçiç dhe Ramirez Me shumë siguri, mesfushori serb i Juventusit, Milos Krasiç, këtë janar do të largohet nga Torino dhe destinacioni i rra
Iliçiç, zëvendësues i Sneijderit Mesfushori i Palermos, Josip Iliçiç është emri i parë që u shkon ndërmend drejtuesve të Interit në rast të largimit të W