999 rezultate për

ilda

Ilda Bejleri i jep fund lidhjes 2-vjeçare Ndonëse kurrë nuk e pranuan lidhjen e tyre, Ilda Bejleri dhe ish-deputeti i PD, Klevis Balliu prej dy vitesh po përjeton
“Të kesh gjoks e shalë bëhesh e famshme”, Ilda Bejleri i përgjigjet fansit Ilda Bejleri gjithmonë komentohet për fotot provokuese dhe shpeshherë edhe kritikohet për këtë fakt. Një nga ndjekësi
"Të kesh forma sot bëhesh i famshëm", Ilda Bejleri i përvishet komentuesit Gazetarja sportive Ilda Bejleri është një nga femrat më të komentuara në rrjet. Ajo ka fituar mijëra ndjekës në rrj
Urgjente/ Ersilda 2 vjeçare ka nevojë për ne që të jetojë Kjo bebja në foto është Ersilda Lici. Ersilda akoma nuk i ka mbushur dy vjeç, dhe që të mund ta festojë dy vjetorin që ë
Vildane Zeneli super seksi në setin fotografik (FOTO LAJM) Në këto fotografi Vildane Zeneli ekspozon gjoksin e saj tepër seksi takes shihet se është në një suitë të shtrejtë në SH
"Nuk do të të lejoja kështu", Muç Nano flet për veshjen e Kejvinës (VIDEO) Debati në distancë mes gazetarit dhe analistit Mustafa Nano dhe moderatores Ilda Bejleri muaj më parë mori vëmendje të m
Borrielo gjen të dashur të re (FOTO LAJM) Marco Borriero tashmë ka gjetur të dashur të re pas largimit nga futbolli i luajtur, ku së fundmi luajti për Ibizan në k
Vidane Zeneli shfaqet mjaft provokuese (FOTO LAJM) Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetin social “Instagram”. Vil
"Mendoja të helmoja veten dhe 2 fëmijët...", rrëqeth e reja (VIDEO) Matilda është nënë e dy fëmijëve. Ajo nuk ka pasur një jetë të lehtë dhe shkaku kryesor për këtë ishin problemet me ish-
Jonida Maliqi shpërthen në lot në mes të emisionit (VIDEO) Këngëtarja Jonida Maliqi, e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën "Ktheju tokës", ishte e f
Burri e dhunonte dhe tentoi ta vriste, historia dramatike e Ildës Programi “Dua të të bëj të lumtur” solli natën e djeshme një ndër historitë më dramatike dhe prekëse që është trajtuar n
Shkrihet rrjeti, moderatorja shqiptare rrëzohet disa herë në dëborë (VIDEO) Moderatorja Brunilda Jahe, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video epike nga prapaskenat e xhirimeve. Një
Moderatorja e njohur zbulon se kush e bën të lumtur Ilda Bejlerin (FOTO ALJM) Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive që merr një vëmendje të madhe në mediat rozë. Bukuroshja e “Supersport” ko
Shikoni çfarë bën Shaqiri për ditëlindjen e Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri mbrëmë ka festuar ditëlindjen, por mbi të gjitha vëmendjen e mori ajo çfarë Xherdan Shaqiri ka bërë për të.
Ilda Bejleri feston ditëlindjen, por si dukej para 10 vitesh (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, njihet si një nga moderatoret me seksi në ekranet shqiptare. Ilda ditën e sotme ka ditëlindjen por me
Fustane ngjitur pas trupit dhe dekolte bujare, Ilda provokon hapur (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
"Unë bëj burg për ty", Ilda Bejleri provokon fansat me fotot e fundit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, është nbjë nga moderatoret më të bukura në Shqipëri por edhe një nga me të komentuarat në mediat rozë e në
Ilda Bejleri pozon nga Abu Dhabi, gazetarja e lidhur me sheik? (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga gazetaret më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Këtë herë ajo ka kaluar ndërrim
Ilda Bejleri kundër Viola Spiros! Çfarë ka ndodhur mes dy ish-kolegeve në Digitalb? (FOTO LAJM) Prezantuesja e sportit në “Digitalb”, Ilda Bejleri ka qenë e ftuar në punatatën e së shtunës (30 dhjetor) në emisionin “
Ilda Bejleri e thotë troç, kjo është prezantuesja që nuk i mungon fare Mbrëmjen e kaluar, Ilda Bejleri ka qënë e ftuar në emisionin "Shiko kush Luan". Ilda me sinqeritetin që e karakteriz