999 rezultate për

ilary

Joe Biden rikthen Hilary Clinton në një post të rëndësishëm për Kosovën Presidenti i zgjedhur Joe Biden po pritet ta angazhojë në pozitën e ambasadores së SHBA-ve në Kombet e Bashkuara, ish-ka
15 vjet martesë, Francesco Totti dhe Ilary Balsi festojnë përvjetorin (FOTO LAJM) Pesëmbëdhjetë vjet martesë por gjithmonë e njëjta dashuri. Francesco Totti dhe Ilary Balsi festuan sot përvjetorin e
Martohet për herë të dytë aktorja shumë e dashur për shqiptarët (FOTO LAJM) Aktorja, filmat e të cilës i mbajmë mend edhe sot e kësaj dite, Hilary Duff është martuar për herë të dytë. Aktorja ësht
Gruaja e Tottit: Nuk më pëlqejnë puthjet dhe skenat në publik (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur, Ilary Blasit ka përgënjeshtruar një krizë të mundshme në lidhje me dashurinë e saj, Francesco Tot
"Un Capitano", jeta e Francesco Tottit në një serial televiziv Autobiografia "Un Capitano" do të transformohet në një subjekt për këtë projekt televiziv të prodhuar nga Wildside. L
E preferuara e fëmijërisë sonë do të sjellë në jetë një princeshë Hilary Duff është një nga të vetmet këngëtare dhe aktore që nuk është bërë kurrë pjesë e skandaleve dhe ka mbetur po e n
Totti me gruan pushime në Maldive, Ilary bën vertikalen (FOTO LAJM) Legjenda e skuadrës së Romës, Francesco Totti dhe bashkëshortja e tij, Ilary Blasi, po shijojnë pushimet në ishujt Maldi
Personazhi më i dashur i filmave për adoleshentë ka gjetur dashurinë (FOTO LAJM) Hilary Duff është një nga të vetmet këngëtare dhe aktore që nuk është bërë kurrë pjesë e skandaleve dhe ka mbetur po e n
"Do ta mbyll Tottin gjithë ditën në shtëpi dhe do ta bëj të lumtur" (FOTO LAJM) Francesco Totti ka zhvilluar dje ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Romës, teksa gruaja e tij Ilary Blasi, do të duh
Hilary Clinton: Humbja ime, nga komploti i Rusisë dhe FBI-së Ish-Sekretarja e Shtetit në SHBA, Hillary Clinton ka deklaruar se presidenti rus, Vladimir Putin ka ndikuar direkt në zg
Hilary Clinton pranon humbjen, uron Trumpin në telefon Ish-sekretarja dhe rivalja e tij në zgjedhjet e SHBA-së, Hillary Clinton ka uruar rivalin Donald Trump për fitoren në zg
Hilary Duff nuk është vetëm (FOTO LAJM) Nëse mendoni se Hilary Duff është ende vetëm, gaboheni rëndë pasi ajo po shijon pas shumë vitesh një romancë. Ndonëse pr
Gafa e “ABC News”: Raporton se Hilary Clinton ka vdekur! (VIDEO) Një artikull nga televizioni amerikan "ABC Neës", me titull "Raportohet se Hillary Clinton ka vdekur gjatë trajtimit në
Spekulimet/ Hilary Clinton po përdor sozi Pas sëmundjes së pneumonisë, kundër Hillary Clintonit është ngritur një furtunë e mbushur me ironi dhe aludime. Kandi
Martin Shkreli i bërtet Hilary Clinton-it: Përse je kaq e sëmurë? (VIDEO) Momenti kur Hillary Clinton për pak u rrëzua për shkak të probleme shëndetësore në aktivitetin përkujtimor të sulmeve te
Hilary Clinton humb ndjenjat teksa largohet nga ceremonia e 11 shtatorit (VIDEO) Kandidatja për presidente në Shtëpinë e Bardhë, Hillary Clinton është detyruar të lërë ceremoninë përkujtimore të 11 sht
"Kush ka armë mund të ndalë Hilaryn" Donald Trump ka lënë të kuptohet se vetëm zotëruesit e armëve mund të ndalin rivalen e tij të Partisë Demokratike, Hilar
Sulmi në Benghazi, paditet Hilary Clinton Prindërit e dy amerikanëve të vrarë në sulmet terroriste te Bengazit kane paditur kandidaten demokrate për Presidente, H
Yjet pa make up, realitet i hidhur (FOTO LAJM) Yjet botërore sa herë dalin në skenë apo në foto sesione janë më se perfekte pothuajse në çdo detaj. Dhe herë herë ng
Sa me fat Totti! Shijon pushimet me bukuroshen Ilary (FOTO LAJM) Legjenda e Romës, Francesco Totti është duke u relaksuar në ishullin e Sardenjës më bashkëshorten e tij. Ai është kap