999 rezultate për

ikonomi

Largohet nga Shqipëria, kjo është arsyeja pse u lirua nga detyra zv/ministrja e Financave Në mbledhjen e sotme të qeverisë, u lirua nga detyra zëvendësi ministrja e Financave, Belinda Ikonomi. Vendimi u mor nga
Ikonomi: Trump po e përdor si spektakël takimin në Washington Gazetari Ilir Ikonomi tha pwr "Opinion" nga SHBA, se anulimi i takimit mes përfaqësuesve të Serbisë dhe Kosovës në Uashi
Me rastin e ditëlindjes, motra i nxjerr "të palarat" sheshit Mariza Ikonomit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi, festoi ditëlindjen e saj. Ajo mori urime të shumta nga miq, koleg
Mariza Ikonomi: Më kanë bërë lesbike Pasditen e sotme, Mariza Ikonomi ishte e ftuar në emisionin “Pop Culture” dhe si rrallë foli për jetën e saj personale.
"Kam dashur dikë, por s’mund të jetonim bashkë!", Rrëfehet Mariza Ikonomi (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi njihet për një jetë private mjaft hermetike por së fundi ka folur për një dashuri të pamundur. Këngëta
“Kërkoj falje publike”, Mariza Ikonomi merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi mbetet padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe shumë e komentuar në media. Së fu
Krejt papritur: Mariza Ikonomi i bën thirrje LIVE Capital T Mariza Ikonomi ka kohë që i mungon tregut muzikor. Artistja e dashur për publikun ka bërë një periudhë heshtjeje, por me
Mariza Ikonomi: Kjo ështa kënga shqiptare që nuk më pëlqen Kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca ishte edhe këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi. Pyetjes së kapi
2 plumba në kokë e një në gjoks, detaje tronditëse nga vrasja në Selenicë Afro 20 persona janë marrë në pyetje për të hedhur dritë mbi vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 7 gushtit në Selenicë të Vlorë
"Po pse më le o vlla.." të afërmit e 47-vjeçarit të ekzekutuar në Selenicë nuk përmbahen në spital (VIDEO) Të afërmit e viktimës Nikola Ikonomi, kanë mbërritur në spitalin e Vlorës, ku kanë marrë vesh edhe lajmin për ndarjen ng
Vdekja e 47-vjecarit, RENEA blindon Selenicën Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Selenicë, ku një 47 vjeçar u plagos me armë zjarri dhe më pas humbi
U ekzekutua me dy plumba në kokë, kush është trafikanti i drogës më 2 emra? Një 47-vjeçar është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme rreth orës 21:00. Viktima është Nikola Ikonomi nga Selenica e
Pas Doganave shkarkohet nga detyra Drejtoresha e Tatimeve Pas shkarkimit të Drejtoreshës së Doganave, Belinda Ikonomi, ditën e sotme është shkarkuar edhe Drejtoresha e Tatimeve,
Mariza Ikonomi tregon për këngën Piano e Vjetër: Në atë kohë isha e lidhur Mariza Ikonomi ishte e ftuar këtë pasdite në “Pop Culture, ku ndau me publikun projektet e reja në muzikë, pjesëmarrjen
Mariza Ikonomi “ndez” çadrën e protestës opozitare (VIDEO) Në ditë festash, vetvetiu qytetin e pushton një qetësi që njerëzve u mungon në ditët e zhurmshme me shumë trafik në rrug
Mariza Ikonomi fjalë prekëse për humbjen e Françesk Radit (FOTO LAJM) Këngëtarja Mariza Ikonomi ka shprehur dhimbjen për humbjen e kantautorit Françesk Radi i cili u nda nga jeta një ditë më
Mariza Ikonomi ka xhaxha Françesk Radin? Ja gafat e Rudinës LIVE (VIDEO) Rudina Magjistari është një ndër prezantueset e talentuara në Shqipëri, megjithatë as ajo nuk i ka shpëtuar gafave të bë
Mariza Ikonomi tashmë prezantuese. Ja emisioni që do drejtojë Mariza Ikonomi na ka surprizuar pasi përpos këngës, ajo tashmë vjen edhe në rolin e prezantueses. Ajo është drejtuesja e
Mariza Ikonomi rrëfen lidhjen 5 vjeçare: Ai më la...(VIDEO) Ndonëse është munduar me çdo kusht që ta mbante të fshehtë romancat e saj, më në fund Mariza Ikonomi është dorëzuar, ndë
Mariza Ikonomi ka xhaxha Françesk Radin? Ja gafa që bëri Rudina Magjistari (VIDEO) Nëse mendoni se Mariza Ikonomi e ka xhaxha Françesk Radin, këtu gaboheni. Por një gafë të tillë e ka bërë gjatë transmet