999 rezultate për

iker

Gol spektakolar, Wolves barazon rezultatin përballë United (VIDEO) Pjesa e dytë ka nisur më mirë për vendasit e Wolves të cilët janë treguar më të rrezikshëm në minutat e para të pjesës s
Faleminderit pushuesve nga Kosova! Prej ditësh, një karvan i madh me pushues kosovarë ka pushtuar rrugët e vendit. U raportua se vetëm para 5 dite kishin h
Tronditet futbolli, ylli i Manchester United vret veten (FOTO LAJM) Bota e futbollit është tronditur ditën e djeshme nga një ngjarje e rëndë. Futbollisti 20-vjeçar Joel Darlingon, i ka dhë
Gjërat që mund t’i shihni vetëm në Indi (FOTO LAJM) India është vend tepër i bukur të cilin patjetër duhet ta vizitoni nëse ju jepet rasti… India është një ndër vendet m
"Telenovela" Hysajt drejt fundit, agjenti i tij përfundon në zyrat e klubit të ri Telenovela Hysaj duket se po merr fund dhe me shumë gjasa, Roma do të jetë destinacioni i ri i mbrojtësit shkodran, i ci
ÇMENDURI/ Personi përpiqet të dalë nga avioni në mënyrë ilegale, ngjitet mbi krahë (VIDEO) Një person në Nigeri u përpoq të dalë në mënyrë të jashtëligjshme nga vendi i tij me metodën më të padëgjuar, duke u ngj
Skëndërbeu në gjendje të mjerë në këto momente, pa trajner dhe me vetëm 10 lojtar Prishen të gjitha planet për të rikthyer Ilir Dajën në pankinën e Skënderbeut. Pakti që ai kishte bërë me drejtuesit
22 burra rrethuan gruan që refuzoi dashurinë e Enver Hoxhës: Histori rrëqethëse nga tmerret e komunizmit Si në çdo fushë të jetës, edhe në atë të marrjes së jetës së armiqve ndodhnin parregullsi, kur rregulli nuk respektohej
Puthja e kosovares për ushtarin britanik që po bën bujë Kosovarët do të jenë përherë falenderues ndaj shteteve mike, veçmas Amerikës për lirinë dhe pavarësinë e vendit tonë.
Grida Duma prezanton motrën, kush është më e bukur? (FOTO LAJM) Ish deputetja demokrate Grida Duma është një nga më të lakuarat në media për pamjen e saj tërheqëse. Së fundmi u zbulua
I dashuri maskohet si i varfër, aktorës i bëhet propozim magjik në Prishtinë (VIDEO) Aktorja kosovare, Ardiana Rexhepi dy ditë më parë (22 maj) mori propozimin që çdo femër do ta ëndërronte, shkruan Gazeta
Festa e titullit, FSHF vendos për Partizanin Ndryshon sërish plani i FSHF-së për ceremoninë e titullit kampion të Partizanit. "Panorama Sport" mëson nga burime t
Xavi nis menjëherë punën si trajner Xavi Hernandez disa ditë më parë njoftoi se ky sezon do të jetë i fundit si futbollist. Mesfushori lajmëroi tërheqjen ng
Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikerja tregon si u hakmor Gent Cakaj pasi i nxorri intervistën (FOTO LAJM) Larg modestisë, Enki Bracaj e pohon se koha kur jepte lajme me dekoltenë zbuluar në “Zjarr tv” e rriti audiencën e telev
Arbenita bën dedikim special për Feron: Besnikëria është e rrallë (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të rreja të Showbizit. Shpesh ata postojnë foto në krahët e njëri-tjetrit dhe s
Liverpool të pamundurën e bën të mundur, kualifikohet në finale (VIDEO) Një ndër ndeshjet që do të mbahet mend gjatë jo vetëm për tifozët e Liverpool por për të gjithë tifozët e futbollit.
Casillas mesazh prekës për fansat: Faleminderit për dashurinë që më keni dhënë (VIDEO) "Faleminderit për shqetësimin dhe për mesazhet, unë jam shumë i emocionuar për të gjithë dashurinë që më ke dhënë". Me k
Iker Casillas del nga spitali: Nuk e di të ardhmen Iker Casillas ka dalë nga spitali, ku ndodhej nga e mërkura e kaluar, pas një infarkti, që pësoi gjatë trajnimit. Portie
Lot dhe emocione, futbollistët e Portos vizitojnë në spital Casillas Iker Cassillas u shtrua pak ditë më parë në spital si pasoje e një sulmi në zemër. Sipas mjekëve spanjolli nuk do mu
Rrezikut ia hodhi, vjen mesazhi prekës i bashkëshortes së Casillas (FOTO LAJM) Gjatë paradites së 1 majit, Iker Casillas pësoi një infarkt akut të miokardit gjatë stërvitjes me Porton. Tani porti