999 rezultate për

iglesias

Koronavirusi i mori njeriun e dashur, Enrique Iglesias u bën apel ndjekësve (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka humbur njerkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i
Vjen në jetë bebushi Enrique Iglesias bëhet baba për herë të tretë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Enrique Iglesias dhe tenistja Anna Kournikova, janë bërë prindër për herë të tretë. Dyshja kanë mirëp
Valvit flamurin kuq e zi në Greqi, Enrique Iglesias lumturon fansat shqiptarë (FOTO LAJM) Enrique Iglesias tani të duam edhe më shumë! Mbrëmjen e kaluar Enrique Iglesias mbajti koncertin e tij të radhës në G
Ndodh në mes të skenës, Enrique Iglesias bën të papriturën me fansen (VIDEO) Këngëtari me famë botërore Enrique Iglesias, njihet për marrëdhënien e tij të mirë që ruan me fansat. Së fundmi Enri
Vila luksoze 600 mijë euro, çifti i politikanëve i shpëtojnë votëbesimit të partisë Udhëheqësi i partisë së krahut të majtë spanjolle Podemos dhe partnerja e tij i kanë mbijetuar një votëbesimi të partisë
Enrique Iglesias flet për herë të parë për binjakët e tij Pas disa muajsh këngëtari Enrique Iglesias ka vendosur të flaës për herë të parë për binjakët e tij dhe dashurinë që ka
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova prezantojnë fëmijët Një prej çifteve më të famshme të showbizzit në muajin dhjetor janë bërë prindër të dy binjakëve, një vajze dhe një djal
E papritur, Enrique Iglesias bëhet baba i binjakëve Artisti më “in” i viteve 2000, Enrique Iglesias ka sjelle ajmin shumë të papritur së bashku me parteneren Anna Kournikov
Pas Emily Sande, Enrique Iglesias vjen në Shqipëri Pas lajmit se ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të vizitojë Tiranën, vjen një tjetër surprizë. Sande do të perf
Ja ndërhyrja që ka kryer në fytyrë Enrique Iglesias 40 vjeçari Enrique Iglesias nuk i ka shpëtuar manisë së artistëve të ndryshëm për të korektuar diçka në fytyrë. Por ndry
Enrique Iglesias do rrihet me kamzhik? Presidenti i Sri Lankës kërkon rrahje me kamzhik për Enrique Iglesias dhe organizatorët e një koncerti, pasi kanë "nxehu
Iglesias nuk beson në marrëdhënien perfekte Ndonëse ata shoqërohen me njëri-tjetrin prej vitit 2001, këngëtari Enrique Iglesias është i bindur se marrëdhëniet perfe
Enrique Iglesias arrestohet nga policia Enrique Iglesias ka përfunduar në duart e policisë së bashku me menaxherin e tij, pasi drejtonte makinën me patentë të p
Droni dëmton Enrique Iglesias gjatë koncertit (FOTO LAJM) Për shkak të një pakujdesie nga ana e vetë këngëtarit Enrique Iglesias, ka bërë që ai të dëmtohet nga droni gjatë një ko
Enrique Iglesias triumfon në “Latin Grammy” (FOTO LAJM) Gjatë ceremonisë së përvitshme të ndarjes së çmimeve “Latin Grammy", fituesit më të mëdhenj ishin Enrique Iglesias dhe k
Ndezin atmosferën, përqafohen Scherzinger dhe Iglesias (FOTO LAJM) Gjatë se mërkurës në mbrëmje, Nicole Scherzinger ka vendosur të jap një shfaqje për fansat e saj në Maltë. Këngëtarj
Triumfon Iglesias, shpallet artisti latin më i madh i të gjithë kohërave "Artisti më i madh latin i të gjthë kohërave", ka qënë çmimi që ka nderuar artistin Julio Iglesias, gjatë një ceremonie
Super-vila e Enrique Iglesias (FOTO LAJM) Ndonëse lidhja 12-vjeçare midis Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova duket se është futur në një moment krize, këngëtari
Iglesias këmbëngul: Nuk martohem Në një intervistë për revistën "Parade", Enrique Iglesias ka theksuar edhe një herë tjetër se nuk ka ndërmend të martohe
Iglesias-Kournikova, dashuria vazhdon... Flitej se mardhënia e tyre ishte në krizë por asgjë nuk është e vërtetë pasi Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë m