999 rezultate për

iggy

Tmerr në skenë, balerina pëson krizë gjatë performancës (VIDEO) Koncerti i fundit i këngëtares me famë botërore Iggy Azalea nuk ka shkuar ashtu siç pritej, pasi njëra nga balerinat e s
Këngëtarja e njohur tregon tradhtinë: I dogja rrobat të fejuarit Ndarja e ëngëtares Iggy Azalea nga Nick Young padyshim ishte një nga më të bujshmet, për shkak se tradhtia e basketboll
Pas 7 vitesh si emigrante, ndizet drita jeshila për reperen e famshme Iggy Azalea më në fund ka marrë vizën për të qëndruar ligjërisht në Shtetet e Bashkuara pas 7 vitesh si emigrante. Ed
Besoni ose jo, Ledri Vula refuzon Iggy Azalean Ledri Vula është njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar dhe njëherësh ndër më të suksesshmit. Çdo këngë që ai publi
Nuk është gënjeshtër, Ledri Vula ka refuzuar Iggy Azalea- n Duket një shaka e bukur por është e vërtetë. Sado e paparë të jetë Iggy Azalea, Ledri nuk tundohet kollaj. Këngëtari e k
Iggy Azalea në krahët e një partneri të ri (FOTO LAJM) Pak kohë më parë reperja 26-vjeçare Iggy Azalea i dha fund lidhjes me basketbollistin Nick Young, pasi ky i fundit la sh
Iggy Azalea sërish vetëm, i jep fund lidhjes me basketbollistin Periudhë ndarje kjo për yjet e show-bizzit. Pas skandalit të tradhëtisë që u bë publik në muajin mars, reperja australia
Iggy Azalea ndryshon datën e martesës Mediat botërore rozë më herët kanë shkruar se këngëtarja e famshme Iggy Azelea ka zgjedhur fustanin e nusërisë që do të
Iggy Azalea së shpejti nuse? (FOTO LAJM) Reperja Iggy Azalea nuk e ka aspak problem që të ndajë me ndjekësit fotot me fustanin që do dëshironte të vishte kur të
Britney Spears dhe Iggy Azalea të zhgënjyera nga bashkëpunimi Bashkëpunimi mes Britney Spears e Iggy Azalea rezultoi një zhgënjim, por kjo nuk ndali aspak dy palët që të drejtonin gi
I fejuari tradhëton Iggy Azalean? Pak ditë pasi Iggy Azalea shpalli fejesën e saj, madje vendosi që të largohej pak nga muzika për t'iu dedikuar të dashur
Iggy Azalea shtatzënë? Pas propozimit për fejesë, thashethemet kanë nisur për këngëtaren Iggy Azalea rreth një shtatzënie të mundshme. Shumë zë
Iggy Azalea nuk ndalet me operacionet plastike (FOTO LAJM) Iggy Azalea nuk ka të ndalur me operacionet plastike, ndërsa së fundmi pranoi se ajo tashmë ndihej më mirë. Por ajo ësht
Iggy Azalea anulon koncertet, shkak pushimet Për një kohë të pacaktuar, reperen Iggy Azalea nuk do ta shohim në skenë, pasi ajo kërkon që të pushojë. Tashmë edhe pas
Iggy Azalea fejohet me basketbollistin (FOTO LAJM) Iggy Azalea tashmë ka kurorëzuar dashurinë e saj me basketbollistin amerikan Nick Yong, ndërsa për fejesë ajo ka marrë n
Bisturi sërish për Iggy Azalea (FOTO LAJM) Më herët Iggy Azalea ka pranuar se ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale, por këngëtarja tashmë ka ndërhyrë edhe tek fyty
Iggy Azalea pa komplekse për linjat e saj (FOTO LAJM) Gjatë një interviste për revistën “WHO”, këngëtarja Iggy Azalea ka pranuar se ka celulit dhe se nuk shqetësohet aspak pë
Zhgënjen me linjat, Britney Spears jo më si dikur (FOTO LAJM) Pak më herët, paparacët fotografuan Britney Spears aspak në formë të mirë, e ndërsa fotot e marra nga klipi i saj më i r
Iggy Azalea zbulon ndërhyrjen që ka kryer në trup (FOTO LAJM) Gjithmonë këngëtaren Iggy Azalea e kanë kritikuar për fundshpinën e saj, por duket se ajo ka bërë një tjetër ndërhyrje.
Iggy Azalea i përgjigjet kritikëve Pas ofezave të shumta në drejtim të këngëtares Iggy Azalea, kjo e fundit nuk ka qëndruar në heshtje, por i'a ka kthyer m