999 rezultate për

idrizi

Sinan Idrizi hedh akuza: Pashë klube duke paguar arbitra dhe kundërshtarët Sinan Idrizi është rreshtuar prej kohësh kundër vendimit të Ligës Profesioniste për të bojkotuar futbollin për shkakun e
Idrizi sqaron hedhjen e shishes ndaj eskortës së ministrit grek: Pashë nëna çame që qanin "Policët janë vëllezërit tanë. Policia jonë me të njëjtin agresivitet, të shkojë në jug dhe të sillen kështu me ata grek
Gjuajti me shishe drejt ministrit grek, Shpëtim Idrizi: Shpresoja ta zinte në kokë e të freskohej Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për gjestin e tij ditën e sotme ku gjuajti me shishe uji eskortën e ministrit të ja
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Shpëtim Idrizi i bën një thirrje Ramës: Më vjen që të ulërij nga dhimbja! Nga ceremonia përkujtimore e mbajtur ditën e sotme në Qafë-Botë, në 76-vjetorin e gjenocidit ndaj popullsisë çame, kreu
Idrizi bën thirrje për ditën e Bajramit: Mos kini frikë refuzojeni fytyrën e Faraonit! Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me ndalimin e lëvizjes se qytetarëve dit
Idrizi mohon akuzat e biznesmenit turk: Jemi në gjyq, është lajm i sponsorizuar Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, ka folur pas lajmit në mediat turke se ish-presidenti i Gallatasaray, Adnan
Aksioneri i "Air Albania", Sinan Idrizi paditet për mashtrim në Turqi Telashe të mëdha kanë dalë në dritë për aksionerin e "Air Albania" dhe administratorin e Flamurtarit, Sinan Idrizin. Për
Idrizi: Flamurtari nuk falimenton, pres 2 lojtarë nga Milani! Dy palët nuk dinë të dialogojnë për Ligjin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, insiston se klubi i Flamurtarit nuk do të falimentojë dhe për më tepër se po
Shpëtim Idrizi: Rama bëri tregti me Çamërinë! PDIU është e vendosur për zgjidhjen e çëshjtes çame, pavarësisht pengesave të politikes. Shpëtim Idrizi ka akuzuar drejp
Idrizi "shpërfill" FIFA-n: Flamurtari do bëj një merkato të fuqishme Flamurtari u dënua nga FIFA për të mos bërë asnjë afrim në skuadër për 3 sesionet e ardhshme të merkatos, duke goditur f
Shpëtim Idrizi për Ramën: Po t'a çosh në spital psikiatrik nuk t'a kthejnë më Kryetari i PDIU-së, Idrizi ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama ndaj kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj
"Borxhet të zhysin në amulli, 400 mijë euro mbajn peng Idrizin" Flamurtari është shembulli i një klubi që ka shumë probleme në Superiore. Të ftuarit në emisionin “Pressing”, që transme
ZYRTARE/ Vendi i fundit në tabelë, Idrizi merr vendim për trajnerin e Flamurtarit Pas disfatës ndaj Vllaznisë, klubi i Flamurtarit ka shkarkuar trajnerin Dritan Sadedinin. Lajmi është konfirmuar nga
Idrizi bën paralajmërimin e fortë: Qeveria Rama ka tradhtuar Çamërinë Shoqata Patriotike Çamëria përkujton sot “Kongresin Antifashist Çam” i cili dëshmon pozicionin e Shqiptarëve të Çamërisë
Zv.kryeministrit "harron" politikën për Partizanin: Dhunën e thërret vetë fotografi Pavarësisht se tashmë është emëruar numri "2" zv.Kryeministër i qeverisë së Shqipërisë, Erion Braçe vijon të vendos në s
Pas PD dhe LSI edhe një parti tjetër djegë mandatet Edhe PDIU do të ndjekë të njëjtën rrugë si PD dhe LSI. Këtë e konfirmon kreu i saj Shpëtim Idrizi. Sipas tij, vendimi
Nehat Idrizi uron qytetarët dhe bën thirrje të mos harrohet e kaluara historike Edhe kryetari i KGJK-së Nehat Idrizi ka uruar qytetarët për ditën e pavarësisë. Ai ka shprehur mirënjohje për autoritete
Idrizi: Rama, larg duart nga PDIU Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka zhvilluar një takim me strukturat e partisë në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Idrizi th
Tragjedi në Shkup, babë e bir vdesin brenda 1 ore Një fatkeqësi familjare ka ndodhur në Shkup, ku brenda natës kanë ndërruar jetë babë e bir. Mbrëmjen e të martës klu