Sulmohet bosi i drogës në Elbasan
999 rezultate për

idriz

Idrizi i përgjigjet Dules pas ikjes nga tavolina e Bashës Vangjel Dule nuk u pa sot pranë Bashës në mbledhjen e opozitës në Vlorë duke protestuar kështu për kalimin e Shpëtim Idr
Basha del në krah me Idrizin, bojkoton Vangjel Dule Opozita e ka bojkotuar sot Senacën Plenare duke zhvilluar një mbledhje në Vlorë, nga e cila Lulzim Basha ka vijuar akuza
Gjika shpërthen ndaj Idrizit dhe Lelit: Dy meshkuj që përqafohen "hot" Shpëtim Gjika ka reaguar, në “Facebook”, pas thumbave që presidenti Sinan Idrizi tha dje për të. “Tani është ‘keq me
Idrizi direkt nis sulmet ndaj Ramës, i quan arrogantë Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur pas takimit me kreun e PD, Lulzim Basha si dhe kalimin zyrtarisht të forcës politik
Takim i fshehtë: Idrizi bashkohet zyrtarisht me Bashën? Paraditen e sotme lideri i opozitës do të zhvillojë një takim me kryetarin e PDIU-së Shpëtim Idrizi. Takimi në fjalë
Vangjel Dule kokë më kokë me Bashën pas afrimit të Idrizit në opozitë Kryetari i PBDNJ-së Vangjel Dule po zhvillon ditën e sotme një takim me kryetarin e PD-së Lulzim Basha në selinë e PD-në
Shpëtim Idrizi del nga koalicioni me PS-në, i bashkohet PD-së Pas të gjithë diskutimeve mbi marrëveshjen e mundshme përfundimtare me palën greke, që mbulohet nga “terri informativ” n
Flamurtari del kundër bojkotit, kërkohet zbatimi i ligjit Presidenti i Flamurtarit, Sinan Idrizi është një nga drejtuesit që gjithmonë ka kërkuar civilizimin e stadiumeve shqipta
Rama i mori deputetet? Reagon sërish Shpëtim Idrizi Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi, ka reaguar për herë të parë pas largimit të deputeteve të PDIU-së drejt Partisë Socialist
Rama i shkërmoqi partinë, reagon për herë të parë Idrizi Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi, ka reaguar për herë të parë pas largimit të deputeteve të PDIU-së drejt Partisë Socialist
Tentoi të vriste të dashurin e bashkëshortes, në pranga i riu Një djalë 30 vjecar ka tentuar që të vrasë të dashurin e bashkëhsortes së tij në Kukës. Dorian Idrizaj, 30 vjeç, banu
Gazetarët arrijnë një marrëveshje me Këshillin Gjyqësor Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës dhe Këshilli Gjyqësor janë dakorduar që Gjykata Themelore e Prishtinës të ketë një k
Sot, gjykata jep vendimin për Fuad Ramiqin dhe të tjerët Në Gjykatën Themelore në Prishtinë, sot pritet që trupi gjykues në krye me gjyqtarin Vesel Ismajli të shpallë aktgjykimi
Shpërthen Sinan Idrizi: Pregja e pa anësorin kur gjuajti me flamur ? Sinan Idrizi kërkon nga kryetari i Shoqatës së Arbitrave, Tahir Kastrati, të prononcohet për gjyqtarin që sipas tij u so
Plas grushti në burgun e Idrizovës, 32 vjeçari përfundon në spital Një konflikt i përgjakshëm ka ndodhur dje pasdite në burgun e Idrizovës, si pasojë e një zënke verbale. Sipas policis
U dënua me 18 muaj, Idrizi: Do t’a apeloj vendimin Sinan Idrizi është dënuar me plotë 18 muaj nga Komisioni i Disiplinës pranë FSHF. Kjo për shkak të dhunës së shkaktuar p
U dhunua në Vlorë, arbitri: Më rrahën në sy të policëve (VIDEO-FOTO) Pas ngjarjes së ndodhur në fundin e ndeshjes mes Flamurtarit dhe Vllaznisë, asistenti i dhunuar, Ilir Tartari, ka bërë n
Pas ndeshjes Flamurtari-Vllaznia, arbitri përfundon në komisariat (VIDEO) Ndeshja mes Flamurtarit dhe Vllaznisë e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore nuk ka kaluar pa incidente.
Shpëtim Idrizi publikon faktin shokues të takimit Bushati-Kotzias Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka reaguar në lidhje me takimin e Bushatit dhe Kotzias sot në Tiranë. Idrizi tha s
Arrestohet menaxheri i rrezikshëm i hoteleve, zbulohet skema e mashtrimit Një shqiptar është dënuar nga Gjykata e Kolegjiumit të Imperisë me dy vite e katër muaj burgim dhe një gjobë prej gjasht