999 rezultate për

icardit

Prestigjiozja franceze zbulon prapaskenat: Tuchel ishte kundër blerjes së Icardit E përditshmja franceze "L’Equipe" ka zbuluar një prapaskenë mjaft interesante, sipas të cilës trajneri gjerman Thomas Tu
"Nëse skuadra humbet nuk kryen marrëdhënie", Wanda Nara nxjerr "zbuluar" Icardin (FOTO LAJM) Wanda Nara ka pranuar në mënyrë tronditëse se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, i cili luan për Paris Saint-Germain, Maur
Sot dita e Icardit, pritet të nënshkruaj me PSG-në Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi pritet të nënshkruaj sot më Paris Saint Germain. Marrëveshja mes klubeve, duke parë edh
Wanda Nara i "vë vulën", jep sinjalin e radhës për kalimin e Icardit te PSG (FOTO LAJM) Kalimi përfundimtar i Mauro Icardit te PSG, është çështje kohe. Mediet italiane flasin për një akord mes kampionëve të F
Transferimi i plotë i Icardit te PSG, mbyllet këtë fundjavë Argjentinasi duket se do të nis një kapitull të ri larg Interit, pasi PSG duket se është gati të aktivizojë opsionin për
Cassano këshillon Interin të shesë Lautaron dhe të transferojë sulmuesin francez Ish-sulmuesi italian, Antonio Cassano ka dhënë disa këshilla për merkaton e Interit. Në një bisedë live në emisionit
Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Mauro Icardi Kur merkato e futbollistëve të rihapet, një nga “stuhirat” e verës do të jetë sërish ajo që lidhet me një transferim të
Zanetti i "mbyll derën" Icardit: Nuk kthehet te Interi Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, nuk pret që Mauro Icardi do të kthehet te "zikaltërit", por është optimist
Icardi bën lëvizje drastike, vendos të rikthehet në Serie A Wanda Nara, gruaja dhe njëherit agjentja e Mauro Icardit raportohet të kenë zbuluar vendimin që ka marrë sulmuesi argjen
Juventusi dhe PSG po projektojnë shkëmbimin e bujshëm Në këtë periudhë pauze përsa i përket futbollit të luajtur klubet e mëdha europiane mendojnë edhe për merkaton. Sipas
PSG nuk e blen, e ardhmja e Icardit mes Juves dhe Real Madrid Mauro Icardi gjatè javëve tè fundit èshtë kthyer nè njè çèshtje te Paris Saint Germain, kjo pèr faktin se ka humbur vend
Ditëlindja e Icardit, Wanda Nara me kërcimin sensual (VIDEO) Mauro Icardi ka organizuar një natë speciale në përvjetorin e 27 të tij. Ditëlindja e argjentinasit u kthye në një f
E ardhmja e Icardit te Juventusi? Wanda Nara zbulon gjithçka Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit ende nuk e ka të qartë të ardhmen e lojtarit i cili është huazuar te PSG, por
Juventus i fiksuar pas Icardit, bardhezinjtë nisin kontaktet me PSG Pavarësisht se nuk ia doli ta veshë bardhezi gjatë merkatos së verës, Drejtori Sportiv i Juventusit Fabio Paratici nuk e
PSG nuk pret verën, vulos të ardhmen i Icardit PSG dëshiron që të marrë përfundimisht kartonin e Mauro Icardit. "Calciomercato" shkruan se klubi francez ka nisur ko
Milito: Transferimi i Icardit te PSG, mirë për të gjithë. Ish-ylli i Interit, Diego Milito beson që transferimi i sulmuesit Mauro Icardi në PSG ishte e mirë për të gjithë. Arg
Wanda Nara sërish në aksion, PSG-ja i bën super ofertë Icardit PSG është bindur përfundimisht dhe dëshiron të ushtrojë opsionin e blerjes për sulmuesin Mauro Icardi. Lajmi raportohet
Wanda Nara publikon foton "e nxehtë" krah Icardit (FOTO LAJM) “Mauro Icardi e unë”. Kështu e komentin Wanda Nara foton e postuar së fundmi në Instgram, ku shfaqet në krahët e sulmues
PSG-Galatasaray, formacionet zyrtare: Neymar lihet jashtë Paris Saint Germain pritet që të luajë sonte ndeshjen e dytë në Stamboll kundër Galatasaray E në këtë ndeshje Thomas
Pas Icardit, Interi kërkon të largojë edhe një tjetër sulmues Pas largimit të Mauro Icardit drejt Paris Saint Germain, te Interi po lëvizin gurët për të hequr "qafe" një tjetër sulmu