999 rezultate për

icardi

Icardi dhe Wanda prezentë në Stadium Maura Icardi dhe bashkëshortja e tij Wanda Nara kanë ndjekur skadrën nga shkallët e stadiumit “Giuseppe Meazza”, shkrun
Inter ia del pa Icardin, mposht në shtëpi Sampdorian (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sampdorias me rezultatin 2-1 në "Giuseppe Meazza". Të parët në
Icardi pranë largimit, Interi piketon bomberin e Romës Mauro Icardi me shumë mundësi do të largohet në fund të sezonit nga Interit. Tashmë zikaltrit kanë filluar për të gjetur
Reagon Spalleti pas sulmit të Wanda Naras Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka reaguar ndaj sulmit që i ishte bërë sot bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Ic
Spalletti: Vendimi për Icardin ishte shumë i vështirë dhe i dhimbshëm Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka sqaruar vendimin e klubit të tij për t’i marrë shiritin e kapitenit Mauro Icar
​Tifozët e Interit sulmojnë bashkëshorten e Mauro Icardit Problemet për Mauro Icardin kanë shpërthyer gjatë ditëve të fundit, pasi që klubi zikaltër i hoqi atij shiritin e kapite
Spalletti: Është e dhimbshme t'i heqësh shirtin e kapitenit Icardit Interi vendosi ti hiqte shiritin e kapitenit Icardit vetëm pak ditë më parë, duke ia besuar portierit Samir Handanovic.
Në Angli janë të sigurtë, Icardi dhe Zidane te Chelsea (FOTO LAJM) Në Angli e bëjnë të sigurtë kalimin e Icardit dhe Zidane te Chelsea. Maurico Sarri nuk po bën një punë të mirë tek bl
Tjetër reagim në Instagram, Icardi bëhet enigmatik Situata e Mauro Icardit te Interi vijon të bëhet gjithnjë e më enigmatike, pas vendimit të ditës së martë, të drejtuesve
Icardi te Juventus? Chiellini e ndjek në Instagram Gazetari italian, Walter De Maggio dje shpjegoi se sulmuesi argjentinas ka nënshkruar marrëveshje me Juventusin, për kët
Jo vetëm Icardi, ja kapitenët që janë bërë problem Icardi ështe kapiteni i fundi i cili u bë problem, por problem të tilla kanë ekzistuar që në Kohen e Johan Cruyff, shkru
Capello ironizon Icardin dhe Wanda Narën (FOTO LAJM) Ish-trajneri i njohur Fabio Capelo ka folur për situatën e Icardit tek Interi ku është mjaft e tensionuar pasi zikaltrit
Ausilio flet për situatën e Icardit: Problemi kryesor nuk ishte rinovimi Heqja e shiritit të kapitenit nga Icardi ka bërë një bujë të madhe në Itali. Klubi i Interit ka marrë një vendim të mend
Mauro Icardi konfirmon dëmtim e pësuar në nyjen e këmbë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, ka konfirmuar sot se është duke marrë tretman mjekësor në nyjën e këmbës së djathtë.
Ish-kapiteni i Inter konfirmon lëndimin (FOTO LAJM) Sport Mediaset reportoi mëngjesin e së ejtes se Icardi ndodhet në qendrën stërvitore të inter për të marë një terapi për
Icardi pranë largimit, Interi synon 3 yje Mauro Icardi i ka ditët e numuruar tek Interi. Argjentinasit iu hoq shiriti i kapiutenit ditën e djeshme, dhe tashmë
Reagon Moratti: Icardi një kapiten i madh, vendim i padobishëm Mauro Icardit iu hoq shirti i kapitenit nga drejtuesit e Interit, duke ia kaluar Handanovic. Por polemikat vijojnë ende
Reagon Spalletti: Icardi u largua vetë nga skuadra për ndeshjen e nesërme Luciano Spalletti ka konfirmuar se Mauro Icardi u largua vetvetiu nga skuadra e Interit për ndeshjen e UEFA Europa Leagu
Iu hoq shiriti i kapitenit, reagon motra e Icardit Interi vendosi sot ti heqe Icardit shirtin e kapitenit duke ia vendosur portierit Handanovic. Por pas këtij lajmi kanë f
Nuk ka paqe për Icardin, klubi merr vendim drastik Vetëm pak orë më parë klubi i Interi bëri të ditur përmes rrjetit zyrtar në 'Twitter" njoftoi heqjen e shiritit të kapit