999 rezultate për

ibrit

Arbana ndan pamjet që emocionojnë të gjithë sot: U përlota (VIDEO) Panairi i Librit ka çelur siparin ditën e sotme në kushte krejtësisht të jashtëzakonshme. Ndryshe nga vitet e tjera që P
Botuesit japin lajmin e mirë: Panari i librit do të zhvillohet por online! "Organizimi online i Panairit të 23 të Librit të Tiranës, në kushtet e pandemisë Covid-19..." Panairi i 23-të i Libri
Lajm i keq, anulohet Panairi i Librit në Tiranë Panairi i Librit të Tiranës për këtë vit nuk do të realizohet për shkak të pandemisë. Lajmin e bëri të ditur Shoqata
COVID-19 mbyll dyert e Panairit të Librit Grupi organizator bën me dije se Panairi i Librit i parashikuar për më 12-15 nëntor 2020 nuk do të mbahet me qëllim para
WSJ: Orgjia 50 milion dollar me 150 modele e princit fuqiplotë të Arabisë Saudite (VIDEO) "Blodd and Oil" është libri i dy gazetarëve të “Wall Street Journal”, ku kanë zbuluar të dhëna tronditëse në lidhje më j
"Ku ti keni ato të librit tuaj!", shpërthen Manjani: Nuk jam politikan Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ndarë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale ku sqaron një herë e mirë se
Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Do nxjerrë gjithë sekretet e Shtëpisë së Bardhë, miratohet publikimi i librit të mbesës së Trump Një gjykatës i Neë York hoqi të hënën masën e përkohshme që i ndalonte mbesës së Presidentit Donald Trump të botonte një
"Demagog dhe sharlatan", sekretet e librit për Enverin që iu nis ambasadës Publikon disa dokumente arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të Jashtme në Tiranë me siglën “Tepër sekr
Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Tentohet të vritet në person në Mitrovicë Një burrë në Mitrovicë ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht me mjete të forta nga tre persona, raporton Exp
Gjithmonë me vajza s*eksi dhe festa të çmendura, Dan Bilzerian ka një super ofertë (FOTO LAJM) Dan Bilzerian njihet si mbreti i Instagramit për shkak të jetës së tij luksoze, ku shoqërohet vazhdimisht me dhjetëra fe
"Ishte spaçatori im", me këte video nga e shkuara Kastro Zizo sapo thumboi Ermalin? (VIDEO) Që Ermal Mamaqi ka lexuar libra këtë nuk duam ta dyshojmë në asnjë çast, por që videoja e tij e pak ditëve më parë bënte
''Jo të gjitha ato që kemi thënë janë të vërteta'', mesazh sensiblilizues për mjekët nga gratë më me zë të librit Teksa në Shqipëri ka arritur në 89 numri i të prekurve nga pandemia, vazhdojnë mesazhet sensiblizuese dhe përkrahja ndaj
Ky është libri më i madh në botë dhe ndodhet në fshatin më të vogël në Hungari (FOTO LAJM) Szinpetri është një fshat i vogël në Hungarinë veriore me më pak se 300 banorë, por është edhe shtëpia e librit më të ma
Sa para fitoi Blendi Fevziu nga shitja e librit të fundit "Tirana e Nonës"? (VIDEO) Sa i suksesshëm ishte libri “Tirana e Nonës” i Blendi Fevziut në aspektin financiar? Libri doli në shitje gjatë Panai
Ekstremisti djeg librin e shenjtë në mes të sheshit Nuk është hera e parë që protestuesit djegin libra të shenjtë si Kurani apo Bibla. Këtë herë ka qenë kreu i grupit ek
"Si ti q*** robt muhabetit", Kastro Zizo i përvishet VIP-ave të showbizit në Panairin e Librit (FOTO LAJM) Tashmë ka filluar panairi i librit për këtë vit. Shumë emra të rinj ka sjellë librat e tyre në këtë panair, si Arbana Os
Arbana do të kthejë gatimin në biznes? (FOTO LAJM) Nëse e ndiqni Arbana Osmanin në Instagram, me shumë mundësi e dini tashmë se libri i saj i radhës me receta do të dalë m
S’e kishim parë prej kohësh! Si duket Laura Vorpsi pas lindjes së fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të këtij viti, ish-zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi, u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe bashkëshort