E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
999 rezultate për

ibrahimovic

Menjëherë pas Sanremos, Ibra i bashkohet Milanit në Verona Zlatan Ibrahimovic ka përfunduar aventurën e tij në Festivalin e muzikës në Sanremo dhe është bashkuar me skaudrën. Z
Sanremo 2021 mbyllet me një monolog motivues nga Zlatan Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic u bë protagonist sërish në ekrane, këtë herë në skenën e Aristonit, në festivalin tradicional italian
Ibrahimovic nga "Sanremo": Dështimi nuk është e kundërta e suksesit, është pjesë e suksesit Zlatan Ibrahimovic tregoi se pse edhe ai u ftua të bëhet pjesë e festivalit të Muzikës, Sanremo. Ndonëse është futbol
Ibrahimovic pranë rikthimit në kombëtare, mund të jetë kundërshtar i Kosovës Disa muaj para fazës finale të Kampionatit Europian, Zlatan Ibrahimovic mund të kthehet të veshë fanellën e Suedisë dhe
Si në filma, motoçiklisti që dërgoi Ibrahimovic në Sanremo tregon historinë unike (FOTO LAJM) Historia se si Zlatan Ibrahimovic shkoi në Sanremo ditën e mërkurë i ngjason një filmi. Suedezi shmangu trafikun falë nj
"Sanremo", ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimoviç është i ftuari special i edicionit të 71-të të Festivalit Sanremo. Sulmuesi suedez i Milan do të jetë
Milani në alarm pas fitores me Romën, probleme për Calhanoglu, Rebic dhe Ibrahimovic Probleme të reja për Stefano Pioli, i cili del nga Roma-Milan me tri pikë shumë të çmuara, por edhe me tre lojtarë në dy
Kore raciste ndaj Ibrahimovic, Crvena Zvezda rrezikon dënimin Crvena Zvezda mori një barazim me shumë vlera ndaj Milanit në ndeshjen e parë të raundit të 1/16-ave të Europa League në
Ibrahimovic optimist: Milani kthehet në ndeshjen e radhës Sulmuesi i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic thotë se skuadra do rikthehet pas humbjes ndaj Interit në "Derby della Madonni
Ibrahimovic pranon çmimin "Tapiri i Artë": Ishim të dobët në derbi (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç e ka pranuar çmimin "Tapiri i Artë" që u jepet atyre që kanë pasur paraqitje të dobëta. Gazetari i
Lukaku provokon Ibrahimovic, ja çfarë tha pasi i shënoi Milanit (VIDEO) Golin e tretë për zikaltërit në fitoren e Interit e shënoi Romelu Lukaku teksa duke festuar pati edhe disa fjalë që ishi
Derbi i Milanos, Milan - Inter: Formacionet zyrtare Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Milanit dhe Interit, duel ky në kuadër të javes së 23’të në
Nesër derbi, Conte tregon si do ta ndalojë Ibrahimovicin Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka folur në konferencën për shtyp për ndeshjen ndaj Milanit që do të zhvillohet nesër
Surpriza në Sanremo, me kë pritet të këndojë Ibrahimoviç Festivali Sanremo 2021 do të transmetohet në Rai Uno nga data 2 deri në 6 mars, ndërkohë që akoma po zhvillohen përgatit
Prokuroria "zbarkon" te shtëpia e Interit dhe merr Lukakun në pyetje: ja kur pritet vendimi Romelu Lukaku u dëgjua pak më parë në Appiano Gentile nga Prokurori Federal për të treguar versionin e tij të ngjarjeve
E ardhmja e Ibrahimovic e papërcaktuar, klubi dëshiron të qëndrojë Drejtuesit e Milanit kanë shfaqur hapur dëshirën për të bashkëpunuar edhe sezonin tjetër me Zlatan Ibrahimovic. 41
Tërbohet Ibra, ja si e feston dopietën (VIDEO) Me dopietën e tij ndaj Krotones, Zlatan Ibrahimoviç ka arritur kuotën e 501 golave me klubet e tij ku është aktivizuar.
"Thumbon" Interin pas çdo festimi, Ibra i tregon se janë pas Milanit (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç ka arritur që të realizojë dy gola kundër Krotones, në fitoren që kuqezinjtë e arritën në shifrat 4-0
Ibrahimovic sot do të tentojë të shënojë golin e 500 me klube Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Crotones dhe Milanit, duel ky në kuadër të javes së 21’të n
Hetimet për sherrin, si Ibrahimovic po e shmang dënimin për racizëm Sherri mes Ibras dhe Lukakut në derbin e Kupës vazhdon jehonën e tij, teksa ditën e djeshme suedezi është intervistuar n