999 rezultate për

ibra

Detaji që nuk u vu re, si u zhduk pa zhurmë nga lista e koalicionit aleati "me probleme" i Bashës PD dorëzoi mbrëmë në orët e vona nëpërmjet Ivi Kasos në KQZ marrëveshjen me aleatët për të bashkëpunuar në kuadër të koa
Kore raciste ndaj Ibrahimovic, Crvena Zvezda rrezikon dënimin Crvena Zvezda mori një barazim me shumë vlera ndaj Milanit në ndeshjen e parë të raundit të 1/16-ave të Europa League në
Ibrahimovic optimist: Milani kthehet në ndeshjen e radhës Sulmuesi i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic thotë se skuadra do rikthehet pas humbjes ndaj Interit në "Derby della Madonni
Ibrahimovic pranon çmimin "Tapiri i Artë": Ishim të dobët në derbi (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç e ka pranuar çmimin "Tapiri i Artë" që u jepet atyre që kanë pasur paraqitje të dobëta. Gazetari i
Lukaku provokon Ibrahimovic, ja çfarë tha pasi i shënoi Milanit (VIDEO) Golin e tretë për zikaltërit në fitoren e Interit e shënoi Romelu Lukaku teksa duke festuar pati edhe disa fjalë që ishi
Aurela Basha për "pazar" me të bijën, nuk mungon as dhurata për kreun demokrat (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela ditën e sotme e ka kaluar nën shoqrinë e të bijës dhe duke bërë "pazar". Aurela
Derbi i Milanos, Milan - Inter: Formacionet zyrtare Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Milanit dhe Interit, duel ky në kuadër të javes së 23’të në
Pioli ndez derbin: Do mbështes Ibran gjith jetën Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, i ka hedhur “zjarrit benzinë” duke folur për sulmuesit Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu
Nesër derbi, Conte tregon si do ta ndalojë Ibrahimovicin Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka folur në konferencën për shtyp për ndeshjen ndaj Milanit që do të zhvillohet nesër
Surpriza në Sanremo, me kë pritet të këndojë Ibrahimoviç Festivali Sanremo 2021 do të transmetohet në Rai Uno nga data 2 deri në 6 mars, ndërkohë që akoma po zhvillohen përgatit
Dibrani kërcënon autorin e denoncon mjekët: Më vdiq djali për 3 kg gjak! Me 26 nëntor të vitit të kaluar, një ngjarje e rëndë u shënua në Bulqizë. 22-vjeçari Elidon Basha u plagos nga shoku i t
Dibra në izolim! Qytetari rrezikon jetën, fshatarët pastrojnë rrugët me lopata (VIDEO) Pavarësisht se prej ditësh nuk ka më reshje dëbore, shumë fshatra në Dibër vazhdojnë të jenë të bllokuara nga dëbora e n
I bllokuar mes dëborës, dibrani ka një mesazh për Ramën: A i doni votat? (VIDEO) Prej 4 ditësh, shumë fshatra në qarkun Dibër vazhdojnë të bllokuara nga trashësia e dëborës e shoqëruar me ngricat e dit
Prokuroria "zbarkon" te shtëpia e Interit dhe merr Lukakun në pyetje: ja kur pritet vendimi Romelu Lukaku u dëgjua pak më parë në Appiano Gentile nga Prokurori Federal për të treguar versionin e tij të ngjarjeve
VV thyen rekordin e LDK-së së Ibrahim Rugovës Teksa ende nuk ka mbaruar numërimi i votave në Kosovë, duket se Lëvizja Vetëvendosje ka fituar bindshëm. Vetëvendosje
Vetëvendosja fiton me rezultatin më të thellë, LDK humb edhe bastionin e Ibrahim Rugovës Lëvizja Vetëvendosje ka fituar 47.79 për qind të votave, më së shumti që një parti i ka marrë ndonjëherë në historinë e
Keni fryrje barku dhe kapsllëk? 3 mënyra për të kuruar këto probleme të bezdisshme Kapsllëku është një gjendje shumë e dhimbshme e trupit dhe që ju bën të ndiheni të fryrë. Por ka mënyra për të kuruar ka
Dëbora pushton Shqipërinë! Aksi Elbasan-Librazhd bllokohet, hidhet kripë Reshjet e dëborës kanë shkaktuar problemet e para në akset kryesore në vend, por jo vetëm. Si pasojë e reshjeve të sh
Rekordi 70-vjeçar dhe një tjetër special, pse Ibra mund të futet në histori Zlatan Ibrahimovic ka shumë arsye për të shënuar sonte kundër Spezia. Sulmuesi i Milanit ka mundësinë të thyejë rekordin
Ibra feston rekordin me një Ferrari të veçantë, prodhim i limituar dhe çmimi i makinës është marramendës Ky Milan është si Ferrari dhe Ibrahimovic është Schumacher i skuadrës. Suedezi, për të festuar fitoren e tij ndaj Croton