999 rezultate për

hysaj

Napoli i Hysajt ndalet nga Sassuolo, i shpëton Milik (VIDEO) Napoli bën një tjetër ndalesë në Seria A. Skuadra e Sarrit nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në trans
Formacioni më i shtrenjtë në Seria A, mes tyre dhe Hysaj (FOTO LAJM) Seria A luan javët e fundit për këtë sezon, teksa pak dilema kanë mbetur për të zgjidhur. Juventus është shumë pranë tit
Hysaj dhe Milik dhurojnë spektakël në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Elseid Hysaj është një futbollist i klasit botëror dhe kjo gjë nuk mund të vihet në diskutim nga askush. Mbrojtësi i kom
Hysaj: Ja çfarë bën Ronaldo gjatë ndeshjes Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj tregon për duelin me Ronaldon në sfidën Napoli-Real Madrid. “Crist
"Talksports"/ Conte ka në listë dhe Hysajn për sezonin e ardhshëm Nuk është vetëm United në Angli i interesuar për shërbimet e Elseid Hysaj. Sipas një shkrimi të publikuar së fundmi nga
Ja si i kanë vlerësuar mediat italiane Strakoshën dhe Hysajn Derbi i shqiptarëve mes Strakoshës dhe Hysajt mbrëmë ka përfunduar me fitoren e mbrojtësit 0-3 në "Olimpico". Mediat
Ja skuadra ku Hysaj dëshiron të luaj Mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj sipas mediave italiane, dëshiron që para largimit nga Napoli, të fitojë një titull të S
Agjenti i Hysajt e konfirmohen: Ndiqet nga ekipe angleze dhe gjermane Elseid Hysaj tashmë është jo vetëm një titullar i padiskutueshëm te Napoli, por dhe një ndër lojtarët që ndiqet më shumë
Hysaj dhe në ditë pushimi praktikon krosime (VIDEO) Elseid Hysaj është përmirësuar shumë gjatë këtij sezoni sa i përket krosimeve në zonë, një rastet kur del për të ndihmua
Fitorja e Napolit ndaj Juves, ja si e vlerësojnë mediat italiane Hysajn Napoli fitoi 3-2 me Juventusin në një ndeshje nervash. Në fushë për të gjithë takimin ishte edhe mbrojtësi i djathtë Els
Hysaj shkëlqen ndaj Juves, ja nota që mori pas ndeshjes Elseid Hysaj po kalon një formë të jashtëzakonshme teksa mbrëmë në barazimin 1-1 ndaj Juventusit ishte një ndër më të mi
Sarri sfidon Juven, konfirmon Hysajn nga minuta e parë Napoli i Sarrit luan gjithçka ndaj Juventusit në 4 ditë, fillimisht në kampionat dhe më pas ndeshjen e kthimit në Kupën
E bujshme, Manchester United kërkon sërish Hysajn Elseid Hysaj është një emër mjaft i nxehtë në merkaton europiane. Mbrojtësi i kombëtares sonë së fundmi kërkohet sërish
Elseid Hysaj në Premierligë? Elseid Hysaj ka shance të transferohet në Premierligë gjatë verës. Goal nga burime të sigurta, mëson se mbrojtësi i Kom
A do të luajë Hysaj ndaj Juves? Ja si përgjigjet agjenti i tij Elseid Hysaj luajti për 90 minuta në miqësoren e fundit ndaj Bosnjë-Hercegovinës, por ndjeu shqetësime në kavilie në min
Quajti shok "tradhtarin" Higuain, tërbohen napolitanët Elseid Hysaj ndjeu një shqetësim në fund të ndeshjes miqësore ndaj Bosnjë-Hercegovinës, duke vënë në dyshim prezencën e
Prapaskena/ Hysaj mund të ishte pjesë e Italisë Elseid Hysaj mbajti shiritin e kapitenit në ndeshjen miqësore me Bosnje-Hercegovinën dhe shihet si lojtari që do ta mbaj
Hysaj merr një lajm tronditës Mbrojtësi i përfaqësueses pësoi një dëmtim në minutat e fundit të sfidës ndaj Bosnjës dhe pas sfidës pranoi se ndjente p
Mediat italiane kritika për Strakoshën, vlerësojnë Hysajn Mediat italiane e vlerësojnë si më të dobëtin në fushë Thomas Strakoshën në humbjen 2-1 ndaj Bosnjë-Hercegovinës. “Tutto
NOTAT/ Shqipëri-Bosnjë, Hysaj i pa papërmbajtshëm me shiritin në krahë (FOTO) Kombëtarja shqiptare pësoi dje një tjetër humbje, por këtë herë në miqësore ndaj Bosnjë-Hercegovinës. De Biasi bëri
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.