999 rezultate për

hysa

Pas Kumbullës edhe Elseid Hysaj mposht Covid-19 Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj ka rezultuar negativ me COVID-19 dhe është rikthyer në Itali. Shqiptari mungojë që
EUROPA LEAGUE/ Napoli nuk grumbullon shqiptarët Hysaj - Rrahmani Elseid Hysaj dhe Amir Rrahmani do të vazhdojnë të mbeten jashtë klubit të Napolit edhe për ndeshjen e radhës të skuadrës
"A je i çmendur", De Biazi zbulon bisedën e veçantë me Dukën për aktivizimin e Hysajt Xhani De Biazi gjatë një interviste të gjatë me median italiane “TuttoMercatoWeb.com”, ka folur edhe për Shqipërinë dhe
Javën e parë të janarit hidhet firma në kontratë, Hysaj zgjedh skuadër të re Elseid Hysaj duket se ka vendosur përfundimisht për të ardhmen e tij. Koha e karantinës po i shërben më shumë për të
Elseid Hysaj pozitiv me Covid-19 Elseid Hysaj ka rezultuar pozitiv me COVID-19 njofton skuadra e Napolit. Hysaj është në grumbullim te Kombëtarja e Sh
Infektohet me koronavirus shefja e Epidemiologjisë në Shkodër, si është gjendja e saj Shefja e Epidemiologjisë në Shkodër, Dhurata Hysa, është infektuar Covid-19. Mësohet se gjatë mbrëmjes së djeshme Hy
Hysaj larg Napolit, menaxheri me mesazh të qartë ndaj Gattusos Elseid Hysaj duket se është larg Napolit! Agjenti i tij, Mario Giuffredi, duket se është lodhur nga një situatë e tillë.
"E dinim që na duheshin 2 fitore për të kapur vendin e parë", Hysaj: Ja kush e bëri diferencën Elseid Hysaj, foli pas triumfit 3-1 të Shqipërisë në shtëpi përballë Kazakistanit. Në prononcimin pas këtij triumfi,
Shqipëri - Kazakistan, formacionet e mundshme: Rikthehen të "vjetrit" Për Shqipërinë është koha e provës së vërtetë, pas fitores në vëllazëroren ndaj Kosovës (2-1). Këtë të dielë, skuadra
Shiriti i kapitenit ikën nga Hysaj, "gradohet" Berisha Në konferencën e djeshme për shtyp, trajneri Edi Reja është shoqëruar nga portieri Etrit Berisha për t’iu përgjigjur int
"Një ëngjëll me fytyrë të ndyrë", prestigjiozja italiane shkruan për Hysaj: Si Gatuzo, luan se ka mushkëri të tretë Elseid Hysaj është në fazën e ringritjes së karrierës pas problemeve të shumta në kohën kur Ançeloti mori drejtimin e Na
Dy rivalët e Hysajt, "tortura" dhe bëma e radhës që i bënë Gatuzo: Ta shihnin në divan do të ishte pak për ta Një lojtar i veçantë që ka vendosur gjithmonë zemrën në fushën e lojës, nuk ka sesi të mos jap gjithçka edhe në karrierë
Hysaj në Spanjë? E kërkon klubi i madh E ardhmja e Hysajt vijon të mbetet e pavendosur. Menaxheri i lojtarit ka "kërcënuar" klubin e Napolin me deklaratën
Rezultatet e Europa League: Kumbulla i dhuron fitoren Romës, humbet Hysaj (VIDEO) Marash Kumbulla ka debutuar mbrëmjen e sotme në Europa League, pasi e ka nisur si titullar përballjen mes Young Boys dhe
Elseid Hysaj shijon diellin nga "Lamborghini" (VIDEO) Elseid Hysaj e ka ngritur së tepërmi performancën e tij te Napoli, ku në këtë sezon të ri duket se ka ndryshuar tërësish
Roma do Hysajn Elseid Hysaj mund të jetë lojtari i radhës që i bashkohet Romës. Sipas Calciomercato, Roma janë gati të lëvizin për E
Hysaj dhe Rrahmani kanë një përshëndetje speciale nga karantina Dy futbollistët shqiptarë të Napolit, mbrojtësit Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj, janë fotografuar së bashku në seancën s
Hysaj, Rrahmani dhe lojtarët e tjerë të Napolit dalin negativ në testet për Covid-19 Amir Rrahmani, Elsi Hysaj dhe bashkëlojtarët e tyre në Napoli kanë dalë negativë në testimin për koronavirus të martën,
Agjenti i Hysajt tregon muajin kur do vendoset e ardhmja e mbrojtësit Mario Giuffredi, agjenti i mbrojtësit shqiptar të Napolit Elseid Hysaj, duke folur para mikrofonave të Radio CRC, shpjeg
Napoli refuzon ofertën e Spartakut për Hysajn, Gattuso e do në skuadër Ivan Gennaro Gattuso vë veton për Elseid Hysajn. Trajneri i Napolit ka kërkuar me ngulm që shqiptari të mos shitet te Sp