999 rezultate për

hyrrem

Flet për herë të parë për partnerin, "Hyrrem": U shpërngul për mua (FOTO LAJM) Aktorja gjermano turke Meryem Uzerli është në pritje të ëmbël dhe lajmi i bukur prej disa javësh po qarkullon në media.
E mbuluar vetëm me lule, "Hyrrem" pozon si asnjëherë e zhveshur (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është aktorja gjermano-turke e cila u bë e njohur ndërkombëtarisht për shkak të rolit të saj tek “Sulejman
Pas lajmit të shtatzënisë, "Hyrremi" shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli, e njohur si “Hyrrem” nga seriali historik “Sulejmani i madhërishëm”, pak ditë më parë dha lajmin
Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej "Hyrremi" para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” e
Nënë e një vajze, "Hyrremi" ndan lajmin e ëmbël me të gjithë (FOTO LAJM) Aktorja e famshme gjermane Meryem Uzerli, e cila u bë e njohur në Shqipëri me rolin e “Hyremit”, në serialin “Sulejmani
E mbuluar vetëm me lule, "Hyrrem" pozon si asnjëherë e zhveshur (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është aktorja gjermano-turke e cila u bë e njohur ndërkombëtarisht për shkak të rolit të saj tek “Sulejman
Lë aktrimin për biznes, me çfarë po merret "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhëris
Fenomeni "Hyrrem", jeta reale e aktores e mbushur me skandale dhe vështirësi (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli është padyshim ndër më të suksesshmët në Turqi e që sot e kësaj dite njihet si “Hyrrem”. Aktor
Ndryshe nga të tjerët, kështu po i kalon pushimet "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja e suksesshme dhe ndër të preferuarat e publikut me rolin e saj si “Hyrrem”, Meryem Uzerli ka nisur pushimet.
Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej "Hyrremi" para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” e
Ndryshimi drastik i "Hyrremit", fansat nuk njohin më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli ka marrë shumë famë në vendin tonë me rolin e saj në serialin historik “Sulltani i madhërishëm”. K
"E teprova", "Hyrremi" pranon publikisht se është penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aktorja e cila luan rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, vitet e fundit pësoi një transformim në pa
Rejan i "rrëmben" ofertën e majme Hyrrem-it (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli ka humbur një ofertë të majme. Mediat turke shkruajnë se një komani këpucësh i
"E teprova", "Hyrremi" pranon publikisht se është penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aktorja e cila luan rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, vitet e fundit pësoi një transformim në pa
Ndër aktoret më të paguara, pagesa e çmendur e Hyrremit Shuma marramendëse që merr aktorja Meyrem Uzerli për një episodë. Edhe pse e ka nisur karrierën si modele, tashmë Merye
Nga sarajet e Sulltan Sulejmanit tek dhomat e Hyrremit, si do t'i bindë Rama gazetarët që Air Albania është "top" fare Zyra e Marrëdhënieve me Publikun pranë kryeministrisë ka vendosur që të bëjë një xhiro në Stamboll me 70 gazetarë dhe em
Sulltanesha Hyrrem fiksohet pas Noizy-t, këndon e kërcen këngën "Toto" (VIDEO) Meryem Uzerli është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Sulltaneshës Hyrrem’ në serialin “Sulltani i Madhëri
S'do t'a njihni, sulltanesha Hyrrem bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Aktorja turke Meyrem Uzerli u bë e njohur për publikun shqiptar për shkak të rolit të saj si 'sulltanesha Hyrrem' në ser
"Hyrrem" shpërfytyrohet nga operacionet plastike, tani nuk do t'a njihni më (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është një aktore e dashur për shqiptarët pasi ajo u bë e njohur pasi luajti rolin e sulltaneshës Hyrem, në
Me çfarë po merret tani “Hyrrem”? (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turko-gjermane Meyrem Uzerli është kthyer para publikut me një projekt të ri, pas përfundimit të serial