999 rezultate për

hyka

HISTORIA/ Fatmir Haklaj nuk pranon të operohet, priste ardhjen në jetë të fëmijës që se pa kurrë Pas atentatit me mina, Fatmir Haklaj nuk pranon të operohet pasi priste ardhjen në jetë të fëmijës që se shikoi kurrë. S
Jahmir Hyka bën lëvizjen surprizë, kalon te një tjetër skuadër Jahmir Hyka në orët e fundit të merkatos në Izrael ka bërë lëvizjen surprizë, duke u transferuar te Sektzia Nes Tziona.
Hyka bëhet me skuadër të re, i bashkohet mesfushorit tjetër shqiptar Jahmir Hyka në orët e fundit të merkatos në Izrael ka bërë lëvizjen surprizë duke u transferuar te Sektzia Nes Tziona.
Kërcënuan me kallash Bledar Tocin, zbardhet dëshmia e Agim Celhykajt Personi që shfaqet në një video të regjistruar nga Dritan Haxholli, identifikohet si Agim Celhyka. 42-vjeçari Haxholli u
Hyka shënon gol fantastik në Izrael (VIDEO) Jahmir Hyka ka qenë përsëri vendimtar për klubin e tij nga Izraeli, Makabi Netanja. Skuadra e lojtarit shqiptar u për
Pas një sherri në lokal, si ndodhi konflikti me një të vrarë dhe 5 të plagosur Mesditën e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Kavajës, ku si pasojë e përplasjes së dy grupeve kriminale,
Hyka "mahnit" Izraelin, dopietë në 25 minuta Jahmir Hyka ka shpërthyer me dy gola në kampionatin izraelit, duke i shënuar Hapoel Haderas, me fanellën e ekipit të Maç
Jahmir Hyka bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën izraelite Jahmir Hyka më në fund bëhet me ekip të ri. Ai firmosur me skuadrën izraelite të Makhabi Netanjah. Lajmi është bërë i
Ofertë joshëse, Hyka refuzon milionat e skuadrës kosovare Mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka është në kërkim të një skuadre të re, pas mbarimit të kontratës me San Hoze në MLS.
Hyka: Nuk do të kthehem më në San Jose “Hykaçu” nuk kthehet më! Beniamini i tifozëve të San Jose Earthquake në Amerikë bën me dije se nuk rinovon me skuadrën a
Jamir Hyka stërvitet me ekipin e Tiranës Jamir Hyka e mbylli kontratën me skuadrën amerikane të San Jose, teksa ai së fundmi ka filluar të stërvitet me klubin e
Jamir Hyka i jep fund me San Jose, e ardhmja në udhëkryq Jamir Hyka ka zhgjidhur me konsesus kontratën me San Jose në MLS. Mesfushori tashmë është lojtari i lirë dhe mund të lu
Hyka si Agolli, Panucci “djeg” kapitenët te Kombëtarja Ekipi fitues nuk ndryshohet. E tillë është fraza në futboll, porse për Panuccin duket e padëgjuar. Kjo, pasi ndaj Izrael
Befason Panucci, lë jashtë Agollin në formacionin anti-Izrael Shqipëria mbrëmjen e sotme do të përballet me Izraelin në "Elbasan Arena" për ndeshjen debutuese në Ligën e Kombeve.
Mesfushori i Kombëtares shënon përsëri në Amerikë (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka ka shënuar përsëri në kampiontain amerikan. 30-vjeçari ju deshën vetëm 7 minut
Hyka "rikthen" shqiponjën me një gol të bukur (VIDEO) Tashmë festimi i golave me simbolin e shqiponjës është kthyer në një trend për futbollistët shqiptarë. Së fundmi ish
FSHF homazhe për legjendën e Tiranës, Skënder Hyka Janë zhvilluar paraditen e së premtes homazhet për ish-futbollistin e Tiranës, Skënder Hyka, i cili ndërroi jetë të enjt
Sporti në zi, ndërron jetë legjenda e futbollit shqiptar (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të enjteje legjenda e futbollit shqiptar dhe ekipit kombëtar, Skënder Hyka. Hyka
Ndryshime në Policinë e Shkodrës, kush ikën Në policinë e Velipojës priten ndryshime të mëdha. Mësohet se shefi i këtij stacioni Behar Hyka pritet që të lëvizet
Poni sjell këngën e re me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Këngëtarja labe Poni ka njoftuar se do të sjell për publikun këngën e saj më të re. Por duket se kënga e saj do të vijë