999 rezultate për

huntelaar

Huntelaar i thyen hundën shokut të Kombëtares (FOTO-VIDEO) Portieri i Holandës, Jasper Cillessen do të mungojë në ndeshjen e ardhshme ndaj Anglisë. Shkak për këtë është bërë incid
Shalke mposht Realin në Bernabeu, por nuk shkon më tej (VIDEO) Shalke ka arritur të mposhtë me rezultatin 4:3 Realin e Madridit në Bernabeu. Gjermanët kanë treguar një lojë fantast
6 javë pezullim për Huntelaar (VIDEO) Ndërhyrja e ashpër ndaj Manuel Schmiedebach në sfidën e së shtunës ndaj Hannover 96 i ka kushtuar rëndë sulmuesit të Sch
Kur i ikën truri Huntelaar-it (VIDEO) Schalke 04 e nis vitin 2015 me një fitore ndaj Hannover 96, por kishte diçka që ia prishi disi festën "Bluve Mbretërorë"
Huntelaar i kthen buzëqeshjen Schalkes (VIDEO) Klaas Jan Huntelaar është ai njeriu që i rikthen buzëqeshjen Schalke 04. Një gol i realizuar nga sulmuesi holandez vendo
"Stuhi Portokalli", Holanda përmbys Meksikën në minutat e fundit (VIDEO) Holanda bën mrekullinë në "Estadio Castelao" të Fortalezas. Edhe pse ishin në disavantazh të një goli deri në minutën e
Schalke fiton dhe kërcënon Borussian (VIDEO) Schalke 04 hapi me fitoren përballë Eintracht Frankfurt siparin e javes se 30 të Bundesligës. Një sukses në shifrat 2-0
Huntelaar i jep fitoren Schalkes (VIDEO) Schalke 04 arriti një fitore me shumë vlera në takimin hapës të javës së 25 të Bundesligës. Skuadra e Jens Keller tregoi
Bundesliga, e diela është festival golash (VIDEO) Golat dhe spektakli janë gjithmonë të pranishme kur bëhet fjalë për Bundesligën dhe java e parë, e konfirmoi këtë dhe në
Aromë Champions-i për Schalken, shpërthen Huntelaar (VIDEO) Në momentin më delikat të sezonit për garën në Champions League, Schalke 04 rigjen sulmuesin Jan-Klaas Huntelaar, i cili
Van Persie drejt historisë Sulmuesi i Kombëtare hollandeze, Robin Van Persie është afër një rekordi historik përsa i përket golave të shënuar me ek
Huntelaar mungon në ndeshjen me Galatasarayin Klaas-Jan Huntelaar është dëmtuar në takimin mes Schalkes dhe Dortmundit, ndeshje kjo që prëfundoi me fitoren 2-1 të Sch
Galatasaray-Schalke, formacionet e mundshme Përveç Milan-Barcelona Champions League rezervon sot edhe një sfidë tjetër shumë interesante; atë mes Galatasaray dhe Sc
Lamtumirë Inter, Huntelaar rinovon me Schalken Klaas Jan Huntelaar do të vazhdojë të jetë pjesë e Bundesligës të paktën deri në verën e 2015-ës. Sulmuesi hollandez i S
Huntelaar do Sneijder te Schalke 04 Klass Jan Huntelaar është në vit të fundit të kontratës te Schalke 04 dhe golat e tij i kanë hapur "oreksin" shumë skuad
Huntelaar i "shkel syrin" Interit Nëse deri dje ishin thjesht fjalë sot konfirmohet: pasardhësi i Militos te Inter mund të jetë Klaas Jan Huntelaar. Agjen
Huntelaar, zëvëndësuesi i Militos? Në kërkim të zëvëndësuesit të Militos. Inter po punon në merkato dhe ideja më e fundit vjen nga Gjermania. Sipas "La Gaz
Juve pakt me Schalken për Huntelaar Juventusi është në kërkim të një sulmuesi, gjithmonë nëse do të arrijë të kualifikohet për në fazën tjetër të Champions
Huntelaar: Dua ti shënoj Gjermanisë Klaas Jan Huntelaar luan në Bundesligë me Schalke 04, por sipas tij kjo është një arsye më shumë që e motivon për të shë
Schalke 04 "blindon" Huntelaar Sulmuesi i Schalke 04, hollandezi Klaas Jan Huntelaar, të cilit i skadon kontrata në fund të këtij sezoni, është gati pë