999 rezultate për

hull

"Ishulli i vejushave", epidemia misterioze që po vret burrat e këtij vendi Për dekada, një epidemi misterioze ka munduar punëtorët e rinj meshkuj, që punojnë në plantacionet e kallamit të sheqeri
Forcat speciale turke "pushtojnë" ishullin në Egje (FOTO LAJM) Ushtria turke ka zhvilluar një stërvitje të madhe në rajon e Egjeut duke simuluar pushtimin e një ishulli. Mediat tu
Shkon në 26 numri i viktimave të tërmetit në Turqi dhe ishullin grek, Samos Të paktën 26 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë janë plagosur pas goditjeve të tërmetit në Izmir në Turqi dhe ishu
Tërmeti tragjik në ishullin grek, gjenden të vdekur edhe dy adoleshentë Vazhdojnë kërkimet në rrënojat e shkaktuara nga tërmeti i fuqishëm në ishujt grekë. Dy adoleshentë përkatësisht 17 dh
Tërmeti i fuqishëm shemb kishën në ishullin Samos Lëkundjet e tërmetit në Turqi u ndjenë edhe në ishullin Samos në Greqi, kur raportohet se ka pasur dëme të konsiderueshm
A duhet ta përdorni uthullën e mollës për dietë? Shumë persona e përdorin uthullën e mollës për të humbur peshë, por sa është e shëndetshme? Në sasi të vogla, uthulla
21 mijë raste të reja për 24-orë, rritet frikshëm COVID-19 në Itali Italia ka regjistruar një rekord të ri ditor me 21.273 raste të reja me virusin korona, sipas të dhënave të sotme të bër
"Më donin në Belgjikë e Zvicër", flet Muçi: Të arrij 20 gola! Si idhull kam Ronaldon Në sezonin e shkuar Tirana ka shkëlqyer jo vetëm për faktin se arriti të fitonte Superioren, por mbërriti deri në këtë p
Ministri arab akuzohet për ngacmim s*ksual, abuzimi ndodhi më 14 shkurt në ishullin privat Festivali letrar, Hay ka akuzuar një sheik arab për një “shkelje të tmerrshme” pasi dyshohet se sulmoi seksualisht një n
Pastroni flokët dhe skalpin nga yndyra dhe zbokthi me këtë maskë super të thjeshtë Nëse prej kohësh po pyesni veten si të pastroni skalpin e kokës nga yndyra, zbokthi apo kimikatet zgjidhja është më e th
Emiljano Shullazi padit Arta Markun Ish-prokurorja Arta Marku dhe ish-drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, janë kallëzuar penalisht.
Keshilla të vyera! Përballoni virozat dhe të ftohurën duke përdorur uthull molle Stina e vjeshtës dhe dimrit përkon me fillimin e episodeve të vazhdueshme të gripit, virozave, të ftohurës, infeksioneve
Nga Mbappe te Haaland, 14 yjet që kanë idhull CR7 Nuk ka diskutim se Cristiano Ronaldo është njëri ndër lojtarët më të mirë në histori të futbollit. Legjenda portugeze
Mbappe e konfirmon përsëri: Ronaldo është idhulli im Kylian Mbappe dhe Cristiano Ronaldo u takuan mbrëmë në ndeshjen e Ligës së Kombeve në mes të Portugalisë dhe Francës.
Meta nuk kursehet as për Spiropalin: Zonja palaço! Pasi e quajti "gjenerali i ushtrisë së vdekur", Meta i është përgjigjur ministres Elisa Spiropali. Në një reagim në F
Bën mrekulli me rrobat tuaja, shtoni lavatriçes 100 ml uthull Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
Sardenja, ishulli ku shumica e njerëzve jetojnë mbi 100 vjeç Ishulli i Sardenjës njihet si vendi ku njerëzit jetojnë më së gjatë në botë, duke i kaluar 100 vjet. Ishulli i dytë m
Moti pushton Greqinë, zhduken në det 3 persona në ishullin Mitilini Moti i keq ka pushtuar Greqinë. Mediat greke bëjnë me dije se tre persona rezultojnë të zhdukur në Greqi, pas përmbysjes
"Kush shkel vdes", në këtë ishull misterioz nuk ka prekur kurrë modernizimi Të gjithë e dinë që nuk ka asnjë vend në hartën e planetit Tokë që nuk është eksploruar nga njerëzit. Por ja që është nj
I njohur me dy emra, kush është shoku i Shullazit që i trokiti në derë OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Shtetasit Lutf