999 rezultate për

huddersfieldi

Skuadra e Florent Hadërgjonaj bie nga Premier League 2 muaj para mbarimit të kampionatit Klubi i Florent Hadërgjonajt, Huddersfield Town, e ka siguruar rënien nga Premierliga, edhe pse fundi i ligës është gati
Dopietë Hazard dhe Higuain, Chelsea shkatërron Huddersfieldin (VIDEO) Chelsea ka shkatërruar me rezultatin e thellë Bournemouthin në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën 25 të Pre
Sarri debuton me fitore, Chelsea mposht lehtësisht Huddersfieldin (VIDEO) Chelsea ka mposhtur sot pa problem Huddersfield Town me shifrat 0-3 në "Kirkless Stadium", ndeshje e vlefshme për javën
Tottenham nuk fal, fiton edhe ndaj Huddersfieldit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka arritur të fitojë sot në ndaj Huddersfield me shifrat 2-0 në "Wembley Stadium", ndeshje e vlefshme
Manchester United mposht Huddersfieldin, dhe kalon në çerekfinale të FA Cup (VIDEO) Manchester United ka arritur të kualifikohet në çerekfinale të FA Cup, duke mposhtur skuadrën e Huddersfieldit me rezult
Arsenali shkatërron Huddersfieldin dhe merr tri pikët e arta (VIDEO) Arsenali ka shpartalluar skuadrën e Huddersfieldit me shifrat 4-0 në "Emirates Stadium" Skuadra e Arsenalit ka shënu
Arsenali thellon rezultatin kundër Huddersfieldit (VIDEO) Arsenali nuk ka ndalur akoma pasi shënon edhe golin e pestë kundër Huddersfield Është Oliver Giroud ai që ka shënuar
Arsenali bombardon Huddersfieldin, shënon edhe golin e katërt (VIDEO) Arsenali ka shënuar edhe golin e katërt kundër Huddersfield në "Emirates Stadium" Autori i golit është Mesut Ozil, q