999 rezultate për

huddersfield

E turpshme: Tifozët e Huddersfield e dinë se Kosova është klub (FOTO LAJM) Florent Hadërgjonaj i cili luan te Huddersfield vendosi ti bashkohet Kombëtares së Kosovës. Ky lajm nuk ka bërë bujë
Liverpool fiton me lehtësi përballë Huddersfield dhe rimerr kreun (VIDEO) Liverpool-Huddersfield, ndeshja që ka hapur javën e 36-të të Premier League, nuk ka pasur histori. "Të Kuqtë" kanë marrë
Tottenham në super formë, "poker" ndaj Huddersfield (VIDEO) Tottenham fitoi 4-0 ndaj Huddersfield, falë dy golave të shpejtë nga Wanyama dhe Moura në pjesën e parë dhe dy të tjetër
Skuadra e Florent Hadërgjonaj bie nga Premier League 2 muaj para mbarimit të kampionatit Klubi i Florent Hadërgjonajt, Huddersfield Town, e ka siguruar rënien nga Premierliga, edhe pse fundi i ligës është gati
Arsenali kalon në avantazh ndaj Huddersfield (VIDEO) Arsenali kalon në avantazh ndaj Huddersfield (VIDEO) Arsenali e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Hudersfield teksa ka
Dopietë Hazard dhe Higuain, Chelsea shkatërron Huddersfieldin (VIDEO) Chelsea ka shkatërruar me rezultatin e thellë Bournemouthin në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën 25 të Pre
Higuain i jashtëzakonshëm, realizon gol spektakolar (VIDEO) Higuain e ka nisur mjaft mirë aventurën e tij të re tek Chelsea. Argjentinasi i cili erdhi vetëm një javë më parë nga Mi
Manchester City nuk i ndahet Liverpoolit, bën detyrën ndaj Huddersfield (VIDEO) Manchester City nuk heq dorë nga titulli kampion. Qytetarët kanë fituar me rezultatin e pastër 3-0 në transfertë ndaj Hu
Super Pogba, Manchester United fiton bindshëm ndaj Huddersfield (VIDEO) Manchester United ka fituar me rezultat 3-1 Huddersfield Toën duke shënuar kështu një fitore të rëndësishme për Djajtë e
City u fut "tmerrin" kundërshtarëve, ja sa goditje bëri kundër Huddersfield Manchester City ka siguruar një tre pikësh tjetër në Premier League duke mundur me goleadë, Huddersfield. Të "magjis
Goleadë nga City, autogoli qesharak i Kongolo thellon rezultatin (VIDEO) Sikur të mos mjaftonin 5 gola të shënuar nga Manchester City, ka ardhur edhe një autogol nga skuadra e Huddersfield .
"Shpërthen" Aguero, realizon "Hat-trick" kundër Huddersfield (VIDEO) Aguero po tregohet i mrekullueshëm në ndeshjen kundër Huddersfield. Ai ka shënuar dy gola të shpejtë në pjesën e par
Zgjohet Huddersfield, ngushton shifrat ndaj City (VIDEO) City ka shpërthyer në pjesën e parë ndaj Huddersfield duke shënuar 3 gola, dy nga Aguero dhe një nga Gabriel Jesus.
78 përballje, këto janë fomacionet City-Huddersfield (FOTO LAJM) Machester City do të përballet në “Etihad Stadium” me Huddersfieldin ndeshje kjo e vlefshme për renditjen në Premier Lea
Sarri debuton me fitore, Chelsea mposht lehtësisht Huddersfieldin (VIDEO) Chelsea ka mposhtur sot pa problem Huddersfield Town me shifrat 0-3 në "Kirkless Stadium", ndeshje e vlefshme për javën
Chelsea nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj Huddersfield (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Huddersfield Town në "Kirkless Stadium". Autori i golit është Pedro që me
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Huddersfield (VIDEO) Chelsea ka dufishuar rezultatin ndaj Huddersfield Town në "Kirkless Satdium". Ai që ka shënuar këtë herë është Jorgi
Chelsea kalon në avantazh ndaj Huddersfield (VIDEO) Chelsea ka kluar në avantazh ndaj Huddersfield Town në "Kirkless Stadium". Ai që shënoi është N'Golo Kante në minutë
E FUNDIT/ Vdes futbollisti i njohur, kampion bote Ray Wilson, ish-kampion i Kupës së Botës me Kombëtaren e Anglisë, ka ndërruar jetë sot në moshën 83-vjeçare. Në moshë
FA fajëson Chelsean për mos kontrollimin e lojtarëve të tyre ndaj arbitrit Lee Mason Chelsea është akuzuar nga Shoqata e Futbollit pasi lojtarët dhe trajneri rrethuan arbitrin Lee Mason në përfundim të pje