999 rezultate për

hoxhes

I vunë vajzës pistoletën në kokë! Dëshmia e Florenc Hoxhës për arrestimin Pjesë nga deklarata e tij në sallën e gjyqit: “Dua të theksoj se kam marrë pjesë në të gjitha protestat e opozitës dhe
Pamjet kur policia hyn nga muri në shtëpinë e Florenc Hoxhës Ish-drejtori i Policisë Bashkiake, në kohën e PD, Florenc Hoxha është shoqëruar për në komisariat. Pasditen e sotme p
Pastër dhe saktë, Sinan Hoxhës ia ka bërë gruaja “8 me 2” Andrra ja ka bërë atij “8 me 2” dhe këtë Sinani e dinte fare mirë që para se të martohej! Këtë ka thënë ne E-Show kën
Raporti sekret i CIA-s: Pako dhe llogari bankare, si u punua për përmbysjen e Enver Hoxhës Sipas një dokumenti të deklasifikuar, vetëm në një vit u futën në territorin shqiptar rreth 40 agjentë. Po ashtu tregohe
Fotot e fundit të Lori Hoxhës nuk duhen humbur (FOTO LAJM) Lori Hoxha padyshim që mbetet një nga vajzat më të lakmuara të Shqipërisë për shkak të stilit origjinal që ka dhe guxime
Vdes ministri i Mbrojtjes së Enver Hoxhës Është ndarë nga jeta në moshën 81-vjeçare ushtaraku Kiço Mustaqi, i cili shërbeu si ministëri Mbrojtjes në mes dy siteme
Dalin pamjet nga ditëlindja e Sara Hoxhës, "party" në mesnatë (FOTO & VIDEO) Ditën e sotme, Sara Hoxha ka mbushur plotë 23-vjeç dhe për t'ia bërë sa më të bukur këtë ditë të shënuar për të kanë men
Deklarata "bombë" e Shakohoxhës: Lokalet e basteve vijojnë punën Komentatori sportiv Dritan Shakohoxha së fundmi ka dalë në një deklaratë të fortë për kompanitë e basteve ku thotë se gj
"Edi Rama duhet rrëzuar, njësoj si statuja e Enver Hoxhës" Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, i’u përgjigj pyetjes nëse ka ardhur koha që kryeministri
Nusja e Enverit del kundër protestës së studentëve (FOTO LAJM) Protesta e studentëve sot po mbyll ditën e 11, por ende asnjë zgjidhje nuk është dhënë për 8 kërkesat e tyre. Kjo pr
Nostalgjikët e Enverit sulmojnë Ramën: Qeveri neo-balliste (FOTO LAJM) Nostalgjikët komunistë dhe veteranët kanë bërë sot homazhe në Varrezat e Dëshmorëve me portretin e diktatorit, Enver Hox
Deklarata e Aurela Hoxhës habit fansat: I kam fobi njerëzit e shëmtuar! Aurela është shprehur se që kur ka qenë e vogël i ka pasur fobi njerëzit jo të bukur pasi mendon se pas një fytyre jo të
Vodhi mikrofonin e hoxhës, kush është hajduti i xhamive në Korçë Në policinë e Korçës disa herë kanë mbërritur denoncime për raste vjedhjesh në xhami. Së fundmi policia ka bërë të m
Vajza e Dritan Hoxhës ka ditëlindjen, shikoni jetën luksoze të trashëgimtares së Top Channel (FOTO LAJM) y ditë nga përvjetori i vdekjes së Dritan Hoxhës, Lori, ka mbushur 25 vjet. Ajo nuk ishtë në përkujtimin e Top Channe
Komunistët me Nexhmije Hoxhën festojnë ditëlindjen e diktatorit (FOTO LAJM) Dje ishte 110 vjetori i lindjes së diktatorit Enver Hoxha që robëroi shqiptarët për vite me radhë. Teksa për shumë nj
Djali i Enver Hoxhës rrethote nga enveristët pranë varrit të diktatorit Edhe pse kanë kaluar 27 vjet nga rënia e bustit të Enver Hoxhës, në 110-vjetorin e lindjes së tij, simpatizantë të ardhu
Rezarta Shkurta nderon Enver Hoxhën (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka nderuar Enver Hoxhën përmes një postimi në InstaStory duke shpërndarë atë që ka thënë Teuta Hoxha në
Rama kujton lindjen e Enver Hoxhës me yllin komunist? Çfarë pranon ai Ylli me 5 cepa në Shqipëri konsiderohet si një simbol i komunizmit. Së fundmi ka qënë kryeministri Edi Rama i cili i
Provokon me veshjen në studio, Rama kujton lindjen e Enver Hoxhës? Ylli me 5 cepa në Shqipëri konsiderohet si një simbol i komunizmit. Dhe mesa duket kryeministri Edi Rama ka vendosur
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM) Koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë përfolur shumë për një lidhje mes tyre, por që të dy heshtin dhe nuk p