999 rezultate për

hoxha

Një urim nga larg, Sara Hoxha i thur fjalët më të ndjera të ëmës për ditëlindje (FOTO LAJM) Vjollca Hoxha feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte urimi i vajzës së saj me të cilën
Alba Hoxha fton ndjekësit për Formula 1, në këtë pozicion (VIDEO) Izolimit nuk i shpëton askush, nuk mjafton as paratë, as fama, as njohjet. Beteja me Coronavirusin është e ashpër dhe kë
Lori Hoxha tregon si përfundoi e dehur në spital: Thuajse vdiqa (VIDEO) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka vendosur t’i përkushtohet Youtube-it gjatë ditëve të karantinës, të cilat
Muharrem Hoxha batuta nga izolimi: Më zuri koronavirusi në Pogradec (VIDEO) Personnazhi shumë i dashur i humorit Muaharrem Hoxha pas bllokimit të lëvizjeve ka ngelur në Pogradec ku po bën edhe kar
I vetizoluar në shtëpinë në bregdet, Sinan Hoxha zbulon këto detaje (VIDEO) Në një lidhje në Skype për programin "Rudina", në Tv Klan ishte Sinan Hoxha. Ai ka folur si po e përjeton këtë periudhë
Sara Hoxha e frikësuar nga koronavirusi: Po rrezikoni jetën e vëllait tim (FOTO LAJM) Duke përmendur të gjithë familjarët madje edhe problemet e tyre shëndetësore, Sara Hoxha është shprehur e shqetësuar për
Sara Hoxha dhe i biri po kalojnë momentet më të bukura të "mbyllur" në shtëpi (FOTO LAJM) Edhe Sara Hoxha është mbyllur në shtëpi me familjen e saj, ndërsa në InstaStory na ka treguar momentet e ëmbla me djalin
Të gjithë të friksuar, Sara Hoxha zbulon si e lufton koronavirusin (FOTO LAJM) Paniku nga koronavirusi i ka prekur thuajse të gjithë. Informacioni lidhur me masat parandaluese nuk mungon, megjithatë
Rezarta Shkurta publikon dedikimin e fundit të Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka ka publikuar për 8 mars, dedikimin që Nexhmije Hoxha i ka bërë në librin e saj të fundit. “Rezarta
Formacionet zyrtare, Tirana-Laçi (VIDEO) Tirana-Laçi është sfida e fundit për ditën e sotme në Superligë. Bardheblutë zbresin në “Air Albania” në orën 17:00 e do
Ndjekësit të merakosur për "zhdukjen" e Lorit, Sara Hoxha ka një përgjigjje (FOTO LAJM) Motrat Hoxha kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes nga fansat, jo vetëm për jetën e tyre luksoze, por edhe postimet e
Eliminimi i gjyqtarit Konomi, kush është "faqedjeguri" i dyshuar si autori i atentatit Top Story, ka siguruar të dhëna ekskluzive nga dosja hetimore rreth provave dhe dëshmive që hedhin më shumë dritë rreth
Pamjet të rralla: Momenti kur Nexhmije Hoxha lirohet nga burgu (VIDEO) Në këtë video të rrallë të janarit 1997, kur Nexhmije Hoxha doli nga burgu, te dera ishte nusja e djalit të saj, Liljana
Artan Hoxha flet plot ironi për masakrën në Shkozet: Mos doni t'ju gjejmë dhe vrasësin tani?! Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar vrasjen e dyfishtë me kallashnikov në mes të rrugës në Shkozet. Vrasj
OFL i dha "ultimatumin" Aurel Hoxhallarit, kush është baroni i drogës që tronditi 2 herë Tiranën me vrasës me pagesë Aurel Hoxhallari ka marrë sot ultimatumin nga OFL për të deklaruar pasurinë brenda 48 orësh. Hoxhallari banues në Tiranë
Me këngën e Harry Styles, Sara tregon se London është djali i babit (VIDEO) Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Sara Hoxha ndan herë pas here në llogarinë e saj në rrjetet sociale momentet më të bukur
Nexhmije Hoxha varroset në krah të Enverit, mungojnë i biri dhe mikeshat e ngushta (FOTOLAJM) Për tri orë me radhë u zhvilluan dje në Tiranë homazhet për të përcjellë në banesën e fundit Nexhmije Hoxhën, të venë e
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM) Ditën e sotme Nexhmije Hoxha është përcjellë në banesën e fundit, me arkivolin e mbuluar me flamurin kuqezi. Ceremoni
Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta në zi, pamje nga ceremonia mortore e Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 99-vjeçare Nexhmije Hoxha e veja e diktatorit Enver Hoxha. Nexhmije Ho
Përgjegjëse për krimet makabre të komunizmit, por Nexhmije Hoxha vdiq pa kërkuar kurrë falje Nexhmije Hoxha vdiq ditën e djeshme në moshën 99-vjeçare. E veja e diktatorit Enver Hoxha, ish-drejtoresha e Institut