999 rezultate për

hotit

Kushtetuesja pret sot komentet për dekretin e Avdullah Hotit si kryeministër Gjykata Kushtetuese përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se sot deri në orën 12:00 do të presë komentet për ca
Isa Mustafa: Ishte vullnet i të gjithëve emri i Avdullah Hotit Kreu i LDK’së Isa Mustafa e ka konfirmuar se Avdullah Hoti është emri që kanë zgjedhur për të nomimuar për kryeministër.
Dogana Hani i Hotit hedh poshtë deklaratën e ministres: 28 vjeçari nuk ka kaluar në këtë pikë Pas deklaratës së qeverisë se 28 vjeccarii ka kaluar në teritorin shqiptar 12 ditë më parë nëpërmjet doganës së Hanit të
Sulmi ndaj Hotit, reagon Kurti: Këto veprime nuk e shqetësojnë qeverinë Kryeministri i Kosovës, Albin Kurta, ka reaguar pas sulmit që i është bërë ditën e sotme zëvendëskryeminstrit, Avdullah
Po kalonin kontrabandë cigare, kapen dhe sekuestrohen 80 mijë paketa Një sasi e madhe paketash cigaresh janë sekuestruar në Pikën e Kalimit Kufitar të Hanit të Hotit. Burimet zyrtare bëj
Dalin fotografitë, si u fsheh në kutitë e bananeve sasia e madhe e "të bardhës" Një kamion me kokainë i cili kaloi përmes dy doganave shqiptare, atë të Hanit të Hotit dhe më pas të Qafë Thanës, u kap
Ndalohen 9 turistë kinezë në Hanin e Hotit, kontrollohen a e mbartin virusin vdekjeprurës 9 turistë kinezë janë ndaluar në Shqipëri dhe janë kontrolluar nëse e mbartin koronavirusin vdekjeprurës. Ata udhëton
Bastiset shtëpia e Haxhi Hotit që kërcënoi Albin Kurtin, Policia jep detaje Sot është bastisur shtëpia e anëtarit të partisë Nisma Socialdemokratie, Haxhi Hotit, pasi i njëjti përmes një shkrimi n
Vjen reagimi nga VV pas kërcënimit nga anëtari i Nismës: Atentati nuk na ndalon Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, i ka reaguar anëtarit të Nismës Social
4 km rradhë në doganë, Fatos Nano me "bishën" e tij nuk do t'ia dijë (FOTO LAJM) Gjatë sezonit veror, në pikat doganore shqiptare fluksi i makinave që kalojnë kufirin shkon në vargje kilometrike. Nj
Djali i Ukshin Hotit kërkon që mos të ketë dialog me Serbinë pa u zbardhur fati i të pagjeturve Në 20 vjetorin e zhdukjes së veprimtarit Ukshin Hoti, nën patronatin e kryeministrit të Kosovës është mbajtur akademi pë
E bujshme, Gruevski u arratis nga Shqipëria për në Hungari Ish kryeministri Nikolla Gruevski ka dalë nga dogana e Hanit të Hotit për t’ju drejtuar më pas Hungarisë ku ka kërkuar a
Hoti vazhdon t'ja thyejë zemrën Hashim Thaçit Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, pret që deklarata e kancelares gjermane, Angela Merkel, t’i ndalë z
Fjalët e Hotit i merr era, Teuta Rugova nuk e përfill por i bashkohet Veselit Deputetja e LDK-së, Teuta Rugova ka vendosur që t’i bashkohet atij që partia e saj e ka quajtur tur turistik. Kësisoj
Adelina Ismaili i bën dedikim romantik bashkëshortit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i kursen fjalët për bashkëshortin. Ajo para pak kohësh është bërë nënë e një djali. Në instagram
Lekaj i pëgjigjet Hotit për ultimatumin e LDK-së për zgjedhje të jashtëzakonshme Nënkryetari i AAK-së, Pal Lekaj ka folur për kërkesën e Grupit Parlamentar të LDK-së për caktimin e datës së zgjedhjeve
Pyetja e Avdullah Hotit që heshti kuvendin Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës e ka pyetur Memli Krasniqin e PDK-së se a ndjehet keq kur një zyrtar i la
Sherr masiv në vendlindjen e Avdullah Hotit Policia e Kosovës ka njoftuar në raportin ditor se dje në fshatin Ratkoc të Rahovecit ka ndodhur një rrahje mes pesë per
Veseli i kundërpërgjigjet Konjufcës dhe Hotit Kreu i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli është deklaruar pas përplasjeve që pati me shefat e grupeve parlamentare të part
Reagon deputeti i VV-së: Andin Hoti e ke idoll kriminelin më të madh në Kosovë Deputeti i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, i cili është i akuzuar për sulm terrorist ndaj Parlamentit, ka thënë se ësht