E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

hoti

KUPA E SHQIPËRISË/ Hidhet shoti i çerekfinaleve, këto janë çiftet interesante Është hedhur paraditen e sotme, shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë 2020-2021. Ky short u zhvillua në
Osmani "rrëmben" votat: Lë pas Hotin, Hoxhajn, Haradinajn e Limajn bashkë Vjosa Osmani me iniciativën e saj “Guxo” garoi në listën e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurti
Hoti i dyti, kush është kandidatja 25 vjeçare më e votuar nga radhët e LDK-së Pas përfundimit të numërimit të votave, janë publikuar edhe të dhënat se sa vota kanë marrë kandidatët përkatës. Mëso
Një ditë pas zgjedhjeve, Avdullah Hoti del në punë Janë publikuar mbi 98 për qind të votave nga zgjedhjet e 14 shkurtit. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka paraqit
Hoti pranon humbjen: LDK-ja do të jetë opozitë konstruktive Kryeministër në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka pranuar humbjen në zgjedhjet e 14 shkurtit. Hoti ka mbajtur një konfe
Hoti merr përgjegjësinë për humbjen e thellë të LDK-së në zgjedhje Kandidati për kryeministër në radhët e LDK-së, Avdullah Hoti ka marrë përgjigjësitë për humbjen e në zgjedhje. Avdull
Votojnë Haradinaj, Hoti dhe bashkëshortet e tyre Ka votuar edhe Avdullah Hoti, kandidati për kryeministër nga radhët e LDK-së i cili shoqërohej nga bashkëshortja e tij.
Reagimi i Hotit për letrën e Biden bën bujë në mediat serbe: Kënaqet me urimet skandaloze ndaj Vuçiç Mediat më të mëdha serbe kanë raportuar me mllef lidhur me deklaratën e kryeministrit në detyrë të Kosovës, Avdullah Hot
Hoti: LDK punon e nuk flet me megafon si në regjimet e mëparshme Kandidati i LDK-së, për kryeministër, Avdullah Hoti, tha sot se LDK nuk është parti e rrahagjoksit por parti që punon pë
Hoti i përgjigjet ashpër Kurtit: Nuk do e marrësh kurrë pushtetin Kryeministri në largim, njëherit kandidat për kryeministër, Avdullah Hoti i është përgjigjur kreut të VV-së, Albin Kurti
Hoti i bindur: Mbrëmja e 14 shkurtit na gjen duke festuar fitoren e thellë të LDK-së Kandidati për kryeministër nga LDK-ja, Avdullah Hoti, është shprehur sërish i bindur për fitore të thellë në zgjedhjet e
Hoti: VV do të zhduket plotësisht nga skena politike e Kosovës Kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti, duke folur për Lëvizjen Vetëvendosje, ka parashikuar zhdukjen e saj
Haradinaj: Zgjedhjet i fiton Vetëvendosja, me Hotin nuk flas prej muajsh Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qenë i ftuar në emisionin Pressing të T7, ku ka folur
Hoti: Të mos përdoret vizita në veri për fushatë Avdullah Hoti e ka komentuar vizitën e djeshme të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në Mitrovicën e Veriut, pasi ka bërë ho
Serbia gati të rikthejë shërbimin e detyruar ushtarak, reagon Hoti Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti ka reaguar pas deklaratave të presidentit serb Aleksandër Vuçiç, për rikthimin e s
Hoti për Kurtin: Kush ka probleme me ligjin nuk mund të marrë post publik dhe tu dalë para qytetarëve Kandidati për kryeministër nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se kush ka probleme me l
Hoti: Do të kujdesemi që VV-ja të mos vijë kurrë në pushtet Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje është “duke u çmendur vetëm
LDK publikon listën e plotë të kandidatëve të saj për deputetë Lidhja Demokratike e Kosovës ka publikuar listën e kandidatëve për deputët. Bartës i listës së LDK-së do të jetë kand
Rriten pensionet, Hoti prezanton planin për Rimëkëmbjen Ekonomike Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar për Programin e Rimëkëmbjes, ku do të ndihmohen qytetarët, b
Filipçe: Nga 21 janari bar kafet dhe restorantet do të punojnë deri në këtë orë Nga 21 janari bar kafet dhe restorantet përsëri do të punojnë deri në orën 21:00. Ministri i Shëndetësisë, Venko Fil