999 rezultate për

hotele

Maqedonia e Veriut propozon mbylljen e kafeve dhe hoteleve Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi se nesër në Qeveri do të parashtrohet propozimi për mbylljen e kafeneve
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, Fjolla Morina bën publik biznesmenin që i propozoi për martesë Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, kush është biznesmeni që shoqëronte Fjolla Morinën Arrestimi i këngëtares Fjolla Morina vazhdon të jetë në qendër të mediave. Aktualisht ajo po vuan dënimin ‘arrest shtëpi
Keisi plas "bombën" për Stresin: Të martuar, kapen në hotele me femër tjetër (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në media qarkulloi lajmi se Keisi, partnerja e reperit Stresi, kishte nisur një lidhje të re me një mas
Rekord! Sa milion euro në vit shpenzojnë shqiptarët për bare, restorante e hotele A e dini sa janë rritur shpenzimet për bare, kafe e restorante vitet e fundit?kafe Kur vjen puna për të thyer rekord
Shqiptari "vjedh" vëmendjen e prestigjozes Forbes me idenë e tij gjeniale Revista Forbes i ka kushtuar një shkrim shqiptaro-amerikanit Premtim Gjonbalic dhe firmës së tij Butler Hospitality që s
Aktivisti sulmon ministrat: Shkojnë me lekët e shtetit në hotele me 5 yje bashkë me dashnoret Aulon Kalaja ka hedhur akuza të forta mbi kabinetin qeveritar duke i përmendur shpenzimet e luksit për suita në hotele m
Në hotelet e tyre "gëlonte" prostitucioni, arrestohen dy biznesmenë Janë vënë në pranga dy pronare hotelesh të cilët i kishin kthyer hotelet e tyre në fole prostitucioni në Kavajë. Ky o
Jo më në hotele! Të atdhesuarit do të karantinohen në shtëpitë e tyre Të gjithë të riatdhesuarit që vijnë në Shqipëri prej datës 4 maj do të karantinohen në banesat e tyre, e jo më në hotele
''Nuk ka as avion e as traget'', Rama: Emigrantët do karantinohen në hotele me shpenzimet e tyre Kryeminstri Edi Rama në një komunikim për të drejtpërdrejtë theksoi se ecuria e situatës së koronavirusit deri tani ësht
Paketa e karantinës për miliarderët, çfarë ofrojnë hotelet në Zvicër (FOTO LAJM) Hotelet në Zvicër kanë gjetur një mënyrë ideale për t'i shpëtuar falimentimit. Kompania e hotelerisë së luksit Le Bi
Reagon stafi i hoteleve të Ronaldos: Nuk dimë asgjë Raportet që hoteli i Cristiano Ronaldos ishte gati të shndërrohej në një infermieri për të prekurit me coronavirusit nuk
Gjest i madh nga Ronaldo, kthen hotelet e tij në spitale për të ndihmuar luftën kundër koronavirusit Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, njihet për gjestet e mëdha jashtë fushe. Edhe në këtë kohë kur bota është në luftë
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e
Shpenzime për restorante dhe hotele, ku renditen shqiptarët (FOTO LAJM) Për një vend si Shqipëria, me të ardhura të ulëta, sigurisht që shpenzimet për restorante dhe hotele do të kenë një pesh
Banorët e goditur nga tërmeti nuk lirojnë hotelet: Është rritur çmimi i qirave 6 janari ishte dita kur të strehuarit në hotele, banesat e të cilëve u shkatërruan nga tërmeti i 26 nëntorit, duhet t’i
Të mbijetuarit e Thumanës s’dalin nga hotelet: Veç po na nxorrën me shkop Banorët e Thumanës që i mbijetuan tërmetit dhe ndodhen në hotelet e Shëngjinit kanë dalë me një vendim. Ata nuk do të lë
Më 3 janar braktisin hotelet, Voda tregon ku do të shkojnë 4000 banorët e akomoduar pas tërmetit Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda, foli në emisionin “Kjo Javë”, në News24, për vendimin e qeverisë për të nxje
Banorët e Thumanës në grevë, refuzojnë bonusin e qirasë, me 3 janar duhet të lënë hotelet Të shtunën, banorët e Thumanës të strehuar në hotelet e Shëngjinit nisën grevën e urisë. Ata kundërshtuan bonusin e qira
Banorët e Thumanës në Shëngjin: Nuk kemi veshje, ushqim e as ilaçe Ndihmat ndahen në mënyrë selektive. Shqetësimi vjen nga banorë të Thumanës të cilët pas tërmetit janë akomoduar në hotel