999 rezultate për

hotel

Masat e reja mbyllin lokalet në orën 23! Qytetarët: Një masë e këtillë është e pa nevojshme Ora 23:00. U mbyllën të gjithë lokalet në Kërçovë. Disa minuta para se të mbyllen, rrugët e qytetit u mbushën me vetura.
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, Fjolla Morina bën publik biznesmenin që i propozoi për martesë Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Alesia Bami rrëzohet në dhomën e hotelit, video që bëri "namin" (VIDEO) Balerina Alesia Bami është bërë pjesë e një episodi tepër qesharak Teksa ndodhej në një dhomë hoteli, duke xhiruar për p
Hotel me 5 yje? Brenda super vilës së yllit 34-vjeçar (FOTO LAJM) Lauren Goodger ka zbuluar për fansat e saj të shumtë disa pamje nga shtëpia në Essex, e cila ngjan si një hotel me 5 yje
Justin Bieber acarohet me fansat: Nuk është hotel, por shtëpia ime (FOTO LAJM) Fansat e Justin Bieber mund të jenë më të zjarrtët që kemi parrë ndonjëherë, por këngëtarit nuk i bën shumë përshtypje k
Stresi tregon si i erdhi fundi lidhjes së tij me Keisin dhe arrestimit të tij nga policia Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, kush është biznesmeni që shoqëronte Fjolla Morinën Arrestimi i këngëtares Fjolla Morina vazhdon të jetë në qendër të mediave. Aktualisht ajo po vuan dënimin ‘arrest shtëpi
Sulmi me armë para hotelit, lihen në burg tre autorët kryesorë Tre prej autorëve kryesorë të sulmit me armë zjarri në drejtim të hotel “Voloreka” janë lënë në burg. Gjykata e Tiran
"Mezi po pres të takohemi në hotel", zbulohet tradhtia e Foden Futbollisti anglez, Fill Foden nuk po gjen qetësi nga skandalet sekuale dhe e sheh sërish veten në telashe. Pas episo
"Bëmë s*ks në hotel, shokët na filmuan", bukuroshja tregon çfarë ndodhi me lojtarët e kombëtares së Anglisë Skandali me dy yjet e Anglisë, Fill Foden dhe Mejson Grinoud bëri bujë të madhe, teksa dy talentët britanikë futën dy va
Detaje të reja: Zbulohet personi që i futi vajzat në dhomën e hotelit të lojtarëve anglezë Dy futbollistët e Anglisë Phil Foden dhe Greenwood janë përjashtuar nga përfaqësuesja pasi thyen rregullat e koronavirus
"Sa shoqe jeni? Mund të vini", Publikohet biseda ku 2 lojtarët futin në hotel vajzat (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, dy talentet e Anglisë, Mason Greenwood (18-vjeç) dhe Phil Foden (20-vjeç), futën në hotelin e kombët
Paloka bën akuzën e rëndë: Rama po planifikon të vjedhë zgjedhjet e ardhshme Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka bërë akuzën e rëndë se kryeministri Rama po përgatitet të vjedhë zgjedhj
Skandali me femrat në hotel, Fonden flet për herë të parë dhe preket Phil Foden dhe Manson Greenwood thyen rregullat anti-Covid në Islandë në ndeshjen e Anglisë kundër kombëtares ishullore.
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat
Ndeshja me Greqinë, "Dardanët" ndezin fishekzjarre te hoteli ku po qëndrojnë grekët (VIDEO) Tifo-grupi kosovar, "Dardanët" e kanë ndezur atmosferën para ndeshjes, Kosovë – Greqi. "Dardanët" kanë ndezur fishekz
Ekipi i Kosovës vonohet për takimin me Trump, tërheqja e Haradinaj shkaktoi përplasje brenda delegacionit Delegacioni i Kosovës ende nuk është nisur nga hoteli ku janë duke qëndruar për në Shtëpinë e Bardhë. Kjo ka ndodhur për
Keisi plas "bombën" për Stresin: Të martuar, kapen në hotele me femër tjetër (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në media qarkulloi lajmi se Keisi, partnerja e reperit Stresi, kishte nisur një lidhje të re me një mas
Situatë e tensionuar në Bjellorusi, Kombëtarja "izolohet" në hotel Pas afro 2 orë fluturim, Kombëtarja e Shqipërisë ka mbërritur në Minsk për ndeshjen e 4 shtatorit në Bjellorusi, vend në
U kapën në hotel gjatë arrestimit, Hermes Nikaj humb kontaktet me bosin nga Mamurrasi Që Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës, intrigon kureshtjen e shqiptarëve, kjo është vërtetuar me vitet e tij në ek