999 rezultate për

horizonte

"Simfonia e Jetës", me 1 Mars në sallën e TKOB Me 1 mars 2016 në ora 18:30, në sallën e TKOB, Qendra Kulturore Horizontet e Reja në bashkëpunim me Kolegjet Turke dhe U
Low me këmbë në tokë: Të përqëndrohemi te finalja Gjermania nuk kishte shënuar kurrë më parë 5 gola në pjesën e parë gjatë historisë së saj, ndërsa Seleçao kishte 42 ndes
Shpëthejnë tifozët në Belo Horizonte, ndërhyn policia (VIDEO) Pakënaqësia dhe inati i tifozëve brazilianë që ndiqnin gjysmëfinalen kundër Gjermanisë në sheshin qëndror të Belo Horizo
Ja si pritet Brazili në Belo Horizonte (VIDEO) Kombëtarja e Brazilit ka mbërritur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Belo Horizontes, aty ku sot në ora 22:00 do të presë
Pato dhe Sophia Mattar nuk e fshehin më (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Barbara Berlusconi, jeta private e Alexandre Pato përbën gjithmonë lajm. Pas zërave të pakonfirmuara për
Përtacia të bën kreativ Të jesh përtac do të thotë se je një menaxhes shumë i mirë i stresit të përditshëm, por edhe obligimeve. Këtë e kanë tre
Masakron të dashurën dhe ia hedh qenve Portieri Bruno Fernandes de Souza është akuzuar nga drejtësia braziliane për vrasjen brutale të së dashurës së tij, Eliz