999 rezultate për

home

Negociatat: Shqipëria e Maqedonia e Veriut në dhomën e pritjes Ministrat e Jashtëm të BE vendosin sot për çeljen e negociatave me Shqipërinë e Maqedoninë e Veriut. Franca mund të vend
Nuk është kamion, është një shtëpi luksoze 2 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Nga jashtë duket si një kamion gjigant, por në të vëretë është një shtëpi superluksoze e ndërtuar për aventurë. Një f
E papritur, ndërron jetë aktori i “Home Alone” (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm aktori, Rip Taylor ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat publicisti i tij Harlan B
24-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në dhomën e tij Një 24-vjeçar shqiptar banues në Itali, është gjendur i vdekur në dhomën e tij nga prindërit e tij. Mediat italiane k
Prindërit gjejnë djalin 24 vjeçar të pajetë, 1 natë më parë kishte dalë me shokët Nje ngjarje e rende per nje familje shqiptare ne Itali. Prinderit kane gjetur te vdekur ne dhome djalin e tyre vetem 24-
Mbylli në dhomë të atin dhe e kërcënoi për vdekje, motra denoncon të vëllain Telefonata në “112” dhe reagimi në kohë i policisë parandalon një ngjarje të rëndë në familje ku djali kërcënonte me thi
Më i madh se vetë Enca, arushi ka fatin të ndaj dhomën e gjumit me këngëtaren (FOTO LAJM) Kur flasim për Encën flasim për fansa dhe vëmëndje. Enca është një ndër këngëtaret më me shumë fansa në shqipëri dhe
Pas komenteve dyshuese, Morena Taraku dhe Jason Derulo shfaqen vetëm në dhomë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij. Artisti i njohur ka mbushur 30
7 zakonet e dhomës së gjumit që ju ndihmojën për të humbur peshë (FOTO LAJM) Gjatë natës trupi juaj djeg midis 300 dhe 400 kalori! Kjo pothuajse është e barabartë me sasinë e energjisë që harxh
I vjedhin orën në dhomën e zhveshjes, ish ylli i Ajax-it: Gjejeni ose nuk luaj Sulmuesi danez Kasper Dolberg u transferua nga Ajaksi i mrekullive që gjeti gjysmëfinalen e Champions sezonin e kaluar p
Xhakuzi dhe arredim luksoz, kështu duket jahti 500 mijë euro i gjetur sot në Shëngjin (FOTO LAJM) 500 mijë euro vlera minimale, me xhakuzi, dhomë gjumi, dhomë ndenjieje, hapësirë, dhe arredim luksoz. Jahti i gjetur
"Alo policia, më erdhi burri!", historia tronditëse e gruas nga Tirana që u mbyll në dhomë për t'i shpëtuar dhunës Nuk e përballoj dot, do më vras녔. Duke iu dridhur zëri, me këtë fjali 30-vjeçarja Klodiana Xhelali kërkoi ndihmën e po
Pse është më e shëndetshme të flini në dhomë komplet të errët Drita artificiale mund të ndikojë negativisht në shëndetin e të gjithë trupit, dhe hulumtimet kanë treguar se edhe drita
U gjet i vdekur në krah të prostitutës: Çfarë fshihet pas vdekjes së mistershme të Master Chief-it italian Vdekja e shefit të njohur të kuzhinës italiane Andrea Zamparoni në dhomën e një hotel krah një prostitute luksi ka bërë
I dërgon mamasë foto të dhomës së re, harroi të fshihte detajet 18+ (FOTO LAJM) Studentja Ella Martin i dërgoi mamasë së saj foto për t’i treguar asaj se si ajo rimodeloi apartamentin, por bëri një ga
Problemet në dhomën e gjumit në fakt, e paskan zanafillën në zyrë “Dhomë gjumi e vdekur”, është një shprehje që përdoret në rastet kur një çift ka javë, muaj ose edhe vite pa kryer marrë
S’ka qenë vetëm? Hoteli luksoz në Londër nxjerr "blof" Gjonajn: Dhoma vetëm për një person Burime nga "Corinthia hotel London" kanë dhënë detaje për Dosja.al në lidhje me rezervimet e bërë nga ministrja e Drejtë
Porosit ushqim në dhomën e VAR-it, arbitri grek po bën xhiron e botës (VIDEO) Diçka e tillë ndodhi edhe me arbitrat grek të cilët ishin në dhomën e VAR-it, gjatë ndeshjes Lamia-Panathinaikos. G
Dalin momentet e fundit të Millosheviçit para se të shkonte në Hagë (VIDEO) Gazetari serb Stefan Cvetkoviç, disa orë më parë në profilin e tij në Facebook, ka publikuar një video në të cilën shihe
14-vjeçari mbi një muaj në gjendje kome, familja fajëson spitalin e "Traumës" (VIDEO) Një frymëmarrje tepër e dobët, një lëvizje e lehtë e qerpikëve e shumë rrallë një dorë e pavullnetshme që lëvizë nën çar