999 rezultate për

holmes

"Shpërthen" prezantuesi i njohur: Mourinho është një vampir Jose Mourinho dhe Manchester United duket se janë shumë pranë "divorcit" të paktën sipas mediave britanike kjo do të ndo
Ja çfarë mund të shkaktojnë medikamentet antidepresantë James Holmes i njohur si ‘Batmani vrasës’, është një 24 vjeçar i cili vrau 12 persona në një kinema, në vitin 2012. Ai p
Fotot e para publike, konfirmohet dashuria mes Jamie Fox dhe Katie Holmes (FOTO LAJM) Ishin përfolur që në vitin 2013, por Jamie Fox dhe Katie Holmes kanë dalë për herë të parë publikisht bashkë. Ata ish
Katie Holmes dhe Jamie Foxx së shpejti prindër Është përfolur gjatë kohët e fundit për romancën mes Katie Holmes dhe Jamie Foxx, por tashmë ata janë në pritje të fëmij
Tom Cruise "braktis" vajzën (FOTO LAJM) Mesa duket, Tom Cruise ka braktisur vajzën e tij pas divorcit në 2012 me Holmes. Në këto dy vite, atij nuk i ka interesu
Burgim të përjetshëm 27 vjeçarit që vrau 12 persona Një 27 vjeçar është dënuar me burgim të përjetshëm, pasi akuzohet për vrasjen e 12 personave. Autori i vrasjes së 12
Ja nga kush ka frikë Katie Holmes (FOTO LAJM) Aktorja Katie Holmes gjithmonë ka treguar se i dedikohet me kohë të plotë vajzës së saj, e ndërsa me rastin e festave aj
Katie Holmes me dhe pa grim, trondit me ndryshimin (FOTO LAJM) Aktorja Katie Holmes është një katastrofë e vërtetë pa grim dhe paparacët nuk i ka shpëtuar aspak ky moment. Ajo dukej t
Katie Holmes lë shtëpinë në New York Katie Holmes dhe vajza e saj Suri Cruise, janë transferuar nga New York në Los Angeles. Nënë e bijë kanë braktisur apart
Katie Holmes joshëse në një tjetër kopertinë Aktorja amerikane Katie Holmes ka dalë në kopertinën e revistës De Jour. Ajo ka pozuar për këtë revistë në formatin bard
Holmes pranë fëmijëve të prekur nga kanceri Katie Holmes viziton fëmijët e prekur nga kanceri. Aktorja kaloi kohën me fëmijët nga kampi New York Sunrise, i vetmi ka
Katie Holmes topless për "Glamour" Katie Holmes ka zgjedhur të pozojë nudo për revistën "Glamour". Linjat e saj ishin perfekte, ndërsa aktorja mbante të ve
Haradinaj: Mirënjohje Amerikës Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, së bashku me kandidatin për deputet, Ardian Gjini janë takuar me dy kongresmenë ame
Akullore në vend të ndarjes, Katie Holmes zbulon sekretin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e njëkohësisht ish-bashkëshortja e Tom Cruise, Katie Holmes, na ka surprizuar teksa ka bërë me dije se
U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking Britaniku Brian Holmes pasi është shëruar nga sëmudja e keqe e kancerit gjen vdekjen gjatë një grindjeje në një parking.
Holmes: Dua fëmijë të tjerë (FOTO LAJM) E divorcuar nga Tom Cruise, Katie Holmes po përballet me jetën si një nënë e vetme. Megjithatë, ajo nuk ka ndërmend të q
Mënyrë e mirë për të shpëtuar nga flakët (FOTO-LAJM) Pjesëtaret e kësaj familje janë detyruar që ty qëndrojnë përreth dy orë në ujë pasi zjarret pushtuan pushtuan jugun e Au
Festat e fundivitit, Katie Holmes shpenzon 40 mijë dollarë për dhuratat e vajzës Katie Holmes, ka harxhuar më shumë se 40 mijë dollarë për blerjen e dhuratave për vajzën e saj 6-vjeçare në prag të fest
Fytyra e kësaj femre vlen 3 milion dollarë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Tom Cruise, bukuroshja 33 vjeçare Katie Holmes ka firmosur një kontratë 3 milion dollarëshe me markën e
Gjykata vulos ndarjen e Tom Cruise me Katie Holmes Një muaj pas ndarjes martesa me Tom Cruise dhe Katie Holmes ka marrë fund zyrtarisht. Një gjykatës në New York ka firmos