999 rezultate për

hollywood

Diagnostikohet me kancer, reagon aktori i njohur i Hollywood (FOTOLAJM) Aktori i mirënjohur Jeff Bridges ka njoftuar se është diagnostikuar me kancer. Bridges është diagnostikur me limfoma, së
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Të gjithë po përgëzojnë DiCaprio-n, e dashura 23-vjeçare "fiksoi" kalimtarët në Hollywood (FOTO LAJM) Camila Morrone ka kaluar shumë momente romantike me të dashurin e saj, Leonardo DiCaprio, gjatë periudhës së karantinës.
Hollywood-i në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur Aktori i njohur Ben Cross është ndarë nga jeta në moshën 72 vjeçare. Përfaqësuesit e aktorit, të njohur për rolin e atl
Vranë Azem Hajdarin, Hollywood do sjellë serialin "Haklaj" me të gjithë krimet mafioze (FOTO LAJM) Historia e familjes Haklaj tashmë do të kthehet në një film Hollywood me 4 seri. I gjithë filmi do të flasë për shqip
Nihuni me yllin e TikTokut që "rrëmbeu" vëmendjen e Disneyt (VIDEO) Një video e publikuar fillimisht në TikTok mund t’ia hap dyert studentit Julian Bass, drejtë industrisë së filmit në Hol
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Nuk shkoi në Amerikë për modeling, Kejvinën do ta shohim së shpejti në Hollywood? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella prej kohësh ndodhet në Amerikë ku është përfolur në media se modelja po zhvillon profesionin e saj larg
Shtëpitë në Hollywood mbajnë të gjitha të njëjtën aromë Kur kërkojmë frymëzim apo ekspertizë, kthejmë sytë nga njerëzit e famshëm. Kur kërkojmë ide për dekorin e shtëpisë, nga
61 milionë dollar për bamirësi, ikona e Hollywood nuk i lë asgjë të birit nga pasuria (FOTO LAJM) Douglas u nda nga jeta në fillim të këtij muaji në moshën 103-vjeçare. Dhe ai dëshironte që shumën prej 50 milionë do
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM) Dikur ajo ishte një nga femrat më seksi në Hollywood. Por prej 17 vitesh nuk ishte parë e dëgjuar për aktoren Yasmine Bl
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM) Një terapiste seksi në Hollywood dhe modele playboy, e cila dikur ishte fejuar me aktorin Drew Carey është vrarë nga një
Fansat kapin gabimin e pafalshëm në Oscar dhe rrjeti po çmendet: Turp Turp (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në ceremoninë e çmimeve Oscar, u nderuan dhe të famshmit që kanë ndërruar jetë. Në sfond u paraqit nj
Në moshën 103-vjeçare, ndërron jetë aktroi i nohur i Hollywood (FOTO LAJM) Dje ka ndërruar jetë aktori i njohur hollivudian Kirk Douglas. I lindur nga emigrantë rusë me emrin Issur Danielovitch D
Del audio tronditëse për Hollywood, Amber Heard ka dhunuar Johnny Depp (VIDEO) Hollywoodi është tronditur nga një kthesë e papritur e ngjarjeve mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Në maj të vitit 2016,
Golden Globes 2020: Lista e plotë e fituesve Është mbajtur mbrëmë edicioni i 77-të i ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Golden Globes”. Fituesit, të cilët i parapr
Ylli i Hollywood Sharon Stone kërkon burrë në internet, aplikacioni e bllokon (FOTO LAJM) Aktorja Sharon Stone thotë se ajo ishte bllokuar nga aplikacioni për takime romantike ‘Bumble’. Platforma në internet
Rekordi i Pele dhe një film në Hollywood, CR7 zbulon ëndrrat Cristiano Ronaldo është i qartë: gjithçka e ka arritur me punë. Portugezi ka folur edhe sot, në Dubai International Spor
"Dasmë në fshehtësi të plotë", grupit i bashkohet edhe aktori i Hollywood (FOTO LAJM) Aktori i Hollywood, James McAvoy së fundmi thuhet se është martuar në fshehtësi. Mediat e huaja kanë publikuar një fo
Përkrah yjeve botëror, Alban Ramosaj pjesë e filmit të famshëm Hollywoodian (VIDEO) Alban Ramosaj është padyshim shumë i komentuar dhe i pëlqyer nga të gjithë për shkak të këngëve të bukura që sjell vazhd