999 rezultate për

hollandeze

Kapet sasia rekord e kokainës në Hollandë Doganat Hollandeze kapën dërgesën më të madhe të heroinës të gjetur ndonjëherë në një bastisje në vend këtë muaj ku zbul
Vuri orare kufizuese, Gjykata detyron qeverinë hollandeze të tërhiqet Hollanda duhet të heqë menjëherë oraret kufizuese anti-COVID nga ora 21:00 e mbrëmjes deri në 4:30 të mëngjesit. Këtë
Nuk ka provë shkencore që ato mbrojnë! Hollanda nuk i ka të detyrueshme maskat Qeveria hollandeze ka vënë në dyshim efikasitetin e përdorimit të maskave, në ambjente publike, ndërkohë që e gjithë Evr
Ambasada Holandeze bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada Holandese ka vendosur të bëjë një deklaratë ku sqaron njoftimin që qeveria hollandeze i dërgoi Komisionit Euro
Hollandezët i përgjigjen Ramës e Ruçit: Duam vepra për Tahirin "De Telegraaf" i ka kushtuar një artikull të plotë deklaratave të Kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit te Kuvendit Gramo
Nënshkruhet Memorandumi, eksperiencë hollandeze në menaxhimin e ujit në Tiranë Bashkëpunimi në fushën e menaxhimit të ujit të pijshëm dhe trajtimin e ujërave të ndotura, duke shkëmbyer njohuritë dhe
Hollanda fiton kundër Austrisë (VIDEO) Hollanda nuk merr pjesë këtë vit në Europian por megjithatë kualitetet e ekipit holandez pakkush i vë në dyshim. Ekip
Ja pasaporta greke që përdorte Arben Frroku në Hollandë Arben Frroku në Hollandë është paraqitur përpara autoriteteve me një pasaportë false me emër grek, si Renato Tsepas.
Ja si bashkëpunuan autoritetet shqiptare me ato hollandeze për arrestimin e Arben Frrokut Arben Frroku u ndalua më datë 6 mars pranë Aeroportit të Amsterdamit nga një kontroll rutinë i policisë hollandeze për v
Ja çfarë thotë avokati i Arben Frrokut Avokati i Arben Frrokut, Tonin Prendi ka folur për "Ora News" lidhur me arrestimin e Arben Frrokut në Hollandë. Ai th
Ambasadorja hollandeze shuan shpresat e azilkërkuesve shqiptarë Ambasadorja e Mbretërisë së Hollandës, Dewi van de Weerd e ftuar në emisionin “Tonight” të moderatores Ilva Tare, tha se
Telefonata me trafikantin fierak nxjerr sheshit numrin e Frederik Ndocit Gjatë hetimeve të kryera nga prokurorët hollandezë, të cilët po investigonin veprimtarinë e një shqiptari i dënuar për n
Vrasja e dy vëllezërve në Hollandë, në pranga i dyshuari i dytë Arrestohet i dyshuari i dytë për vrasjen e 2 vëllezërve nga Elbasani më 15 janar 2015 në Hollandë. Sipas mediave holland
Roma, 3 emra për të zëvëndësuar Strootman (FOTO LAJM) Nëntë muajt janë shumë ndaj dhe Roma i është futur menjëherë punës për të gjetur zëvëndësuesin e Kevin Strootman, i cili
Strootman humbet Botërorin, Van Gaal: Një dramë Duket më i rëndës nga sa ishte parashikuar dëmtimi në gjurin e majtë për Kevin Strootman. Sipas asaj që njofton gazeta h
Hollanda, magjia e Van Persie-t në stërvitje (VIDEO) Robin Van Persie show gjatë stërvitjes së fundit të kombëares hollandeze. Sulmuesi i Manchester United ka vënë në lojë p
Van Der Vaart, çfarë ke humbur (FOTO LAJM) Raphael Van Der Vaart, futbollisti i kombëtares hollandeze dhe Hamburg, me siguri do të ketë ndierë një shtrëngim në kra
Cruyff "varfanjak", nuk paguan dot taksinë Që Yohan Cruyff është një personazh unik, kjo nuk ka dyshim, por ajo që ka ndodhur ditët e fundit për ish-futbollistin d
Ja Milani i hollandezëve (FOTO LAJM) Na ishte një herë Milani i hollandezëve, Milani i Gullit, Van Basten dhe Rijkaard, një skuadër fitimtare dhe e pamposhtu
Ajax-City, Mancini injoron hollandezët Roberto Mancini edhe pse është disi i pakënaqur nga starti i këtij sezoni, mbi të gjitha në Ligën e Kampioneve, ku në dy