999 rezultate për

hogan

Vdes legjenda e "Wersling" Legjenda e WWE, King Kong Bundy është ndarë nga jeta në moshën 61 vjeçare. Lajmet për vdekjen e mundësit, emri i vërt
Kjo grua hëngri vetëm mish e djathë për 7 vite Kjo është një histori padyshim e veçantë. Pasi luftoi me peshën e saj duke filluar që në shkollën e mesme, Kelly Hogan i
E ushqeu me metadon, nëna vret djalin e saj në mënyrë të tmerrshme (FOTO LAJM) Një nënë e varur nga heroina vrau djalin e saj dyvjeçar duke i dhënë atij metadon. Kelly Emery, 36 vjeç, u dënua me g
Jetojnë sëbashku, por nuk njohin njëra-tjetrën (FOTO LAJM) Dy vajza binjake Tatiana dhe Krista Hogan nuk do të kenë kurrë mundësinë ta shikojnë njëra tjetrën në sy, edhe pse ata d
Shuhet legjenda e Wrestling, Ultimate Warrior (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta legjenda e Wrestling të viteve '80-90, James Brian Hellwig i njohur në ring si Ultimate Warrior. Nj