hoffenheimit

Dëmtohet Milot Rashica Ylli kosovar i Werder Bremenit, Milot Rashica, u detyrua të largohet nga fusha e lojës në minutën e 61-të të ndeshjes ku
City fiton me përmbysje kundër Hoffenheimit (VIDEO) Manchester City ka fituar me përmbysje kundër Hoffenheimit me rezultatin 2-1 në "Etihad Stadium", e vlefshme për UEFA Ch
Manchester City përmbys rezultatin ndaj Hoffenheimit (VIDEO) Manchester City ka përmbysur rezultatin ndaj Hoffenheimit në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është përsëri Leroy
Manchester City barazon rezultatin ndaj Hoffenheimit (VIDEO) Manchester City barazon rezultatin ndaj Hoffenheimt në "Etihad Stadium". Ai që shënoi është Leroy Sane në minutën e
Dortmund zhgënjen, vetëm barazim ndaj Hoffenheimit Borussia Dortmund ka barazuar 1-1 me Hoffenheimin në "Wirsol Rhein-Neckar Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 4 të Bu
Milan nga e keqja kthen sytë tek lojtari i Hoffenheimit Sipas “Corriere dello Sport”, me udhëtimin në Gjermani, drejtori Sportiv i kuqezinjve, Massimiliano Mirabelli ka gjetur
Kroatët nuk ngopen, shënojnë edhe golin e katërt (VIDEO) Kroacia ka shënuar edhe golin e katërt kundër Greqisë në ndeshjen që po luhet në "Stadio Maksimir" të Zagrebit Goli
Bayerni konfirmon dy blerjet e para në janar Bayerni i Mynihut ka arritur marrëveshje me dy lojtarë të cilët pritet të mbërrijnë në "Allianz Arena". Bëhet fjalë p
Klopp: Do të mbrohemi ndaj Hoffenheimit Trajneri i Borussia Dortmund, Jurgen Klopp, ka kërkuar nga skuadra e tij të mbrohet mirë gjatë ndeshjes së të shtunës nd
Skuadra Mavrajt humb në shtëpi Kapiteni i Greuther Furthit, Mërgim Mavraj, ka luajtur gjatë gjithë ndeshjes kundër Hoffenheimit që skuadra e tij e humb
Diego largohet nga Wolfsburg Trajneri i Wolfsburgut, Felix Magath, ka bërë të ditur se mesfushori Diego do të largohet nga klubi gjatë kësaj merkato.