999 rezultate për

hoeness

Presidenti i Bayernit: Ai është i sëmur, duhet të dënohet Uli Hoeness ka qenë shumë i inatosur pas ndeshjes ndaj Leverkusenit, pasi iu referua rastit të minutës së 80' ku Belarab
Uli Hoeness këshillon PSG që të ndërrojë drejtorin sportiv Uli Hoeness, presidenti i Bayern Munichut, ka këshilluar Paris Saint-Germaini që ta ndërrojë drejtorin sportiv, Antero H
Statistikat e Ozilit vërtetojnë të kundërtën e fjalëve të Uli Hoeness Largimi i Mesut Ozilit nga kombëtarja nxiti reagime të shumta dhe më e fundit ishte ajo e presidentit të Bayernit, Uli H
Agjenti i Ozil reagon ashpër ndaj presidentit të Bayernit, Uli Hoeness Mesut Ozil nuk nda aspak mirë me ekipin kombëtar të Gjermanisë për të cilin ai ka luajtur për plotë 9 vite. Ozil u largu
Nuk marrin fund sulmet ndaj Ozil, presidenti i Bayern "shpërthen" keq ndaj tij Edhe pse Ozil është larguar nga kombëtarja e Gjermanisë sulmet ndaj tij nuk kanë marrë fund. Tashmë është residenti
Bayern Munich "izolon" Robert Lewandowski Bayern Munich ka vendosur që "yllin" polak, Robert LeWandowski të mos e lërë të largohet. Presidenti i klubi, Uli Ho
Uli Hoeness paralajmëron Realin: Jemi ndryshe nga vjet Ekipi i Jupp Heynckes synon sërish “tripletë”, ashtu si në vitin 2013. Ky është motivi që shtyn presidentin e Bayernit,
Presidenti i Bayernit me deklaratë thumbuese për Ancelottin Drejtori i Bayern Munich, Uli Hoeness, ka mbrojtur emërimin e trajnerit të ri, Niko Kovac për sezonin e ri futbollistik.
Guardiola i sugjeron trajner Bayernit Vazhdojnë të lakohen emrat për të zënë pankinën e Bayern Munich, e mbetur bosh që pas shkarkimit të diskutueshëm të Carl
Uli Hoeness shprehet i lumtur për largimin e Douglas Costas: Nuk më pëlqeu kurrë Bayern Munich shiti këtë verë Douglas Costa tek Juventus pasi e patëpanevojshëm për ekipin. Presidenti Uli Hoeness ës
Presidenti i Bayernit: Me këto budallallëqe që po ndodhin nuk kam më respekt për Barcelonën Interesimi i vazhdueshëm për Ousmane Dembele ka zemëruar presidentin e Bayern Mynich Uli Hoeness, i cili gjithashtu krit
Flet Presidenti i Bayerni për transferimin e Sanchesit Presidenti i Bayernit të Mynihut Uli Hoeness ka hedhur poshtë fjalimin e Alexis Sanchez për të shkuar në Gjermani. Sa
Chelsea dhe PSG-ja kërkojnë t'i prishin punë Bayernit Niklas Sule mund të mos transferohet te Bayern Munchen siç ishte përfolur në ditët e fundit. Paralajmërimi ka ardhur nga
Uli Hoeness futet sërish në burg Ish-presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness ka festuar natën e Krishtlindjeve me familjen e tij. Nga ora 09:30 e 25 dhj
Guardiola dhe Ribery takojnë Hoeness në burg Dy vizitorë specialë në burg për ish presidentin e Bayern Munchen Uli Hoeness. Sipas asaj që raporton gazeta gjermane "B
Guardiola dhe Ribery, vizitë në burg Hoeness-it Ai nuk është më presidenti i Bayern Munich, por vazhdon të gëzojë respektin e shoqërisë. Uli Hoeness që po vuan dënimin
Hoeness nis "jetën" e re në burg Uli Hoeness fillon numërimin mbrapsht. Ish presidenti i Bayern-it të Mynihut hyri në burgun e Landsbergut, 70 kilometra
Këshilla e Hoeness: Mos bëni gabimin tim Kushdo mund të gabojë në jetë, por me fajin nuk duhet abuzuar. Ish-presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness bëri gabimin
Hoeness, në burg vetëm natën Lajmi i mirë për Uli Hoeness, familjen e tij, si dhe për tifozët e Bayern Munchen është se gjykata mund t’i lejojë që në
Informatori: Hoeness fshehu 400 milionë, jo 130 Detaje të reja për historinë evazionit fiskal të Uli Hënesit kanë dalë në mediat gjermane. Një informator, i cili është