999 rezultate për

hilmi

Të shtëna me armë në Prishtinë Gjuajte me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në Prishtinë. Arsyeja nuk dihet ende, po ashtu as policia nuk ka arritur t
I dha dy djem Kosovës, Hilmi Haradinaj varroset me nderime shtetërore (FOTO LAJM) Hilmi Haradinaj po varroset sot në Gllogjan me nderime shtetërore. Babai i kryeministrit Ramush Haradinaj, Hilmi Hara
Kandidati që kërkonte zhdukjen e Izraelit i del imamit në mbrojtje Ish-kandidati për kryetar të Rahovecit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Korenica, i cili kishte ngjallur shumë
Sot varroset Hilmi Haradinaj, ora dhe vendi Nën organizimin e Komunës së Deçanit dhe shoqatave të dala nga lufta organizohet ceremonia e varrimit të Hilmi Haradinaj
Grupi i Kumanovës letër për vdekjen e babait të Ramush Haradinajt Pjesëtarët e grupit të njohur si ‘Grupi i Kumanovës’ të cilët po vuajnë burgun në po të njëjtin vend, kanë shprehur ngus
Veteranët e UÇK-së kanë një mesazh për Haradinajn Kryesia e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka shprehur ngushëllimet “më të thella për familjen Haradinaj”,
Veseli tregon kur është njohur me Hilmi Haradinajn Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka ngushëlluar familjen e kryeministrit Haradinaj për vdekjen e të atit, Hi
AAK merr një vendim pas vdekjes së Hilmi Haradinajt Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka bërë të ditur se janë anuluar të gjitha Kuvendet zgjedhore të parapara për ditën e s
Bekim Jashari ngushëllon familjen Haradinaj Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka ngushëlluar familjen Haradinaj me rastin e vdekjes së bacës Hilmi, ba
Ngushëllimi i Thaçit për vdekjen e babait të Haradinajt Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka pranuar me dhimbje të madhe lajmin për vdekjen e babait të kryeminis
Kjo fotografi ka hyrë në Historinë e Kosovës, mësoni arsyen Mbrëmë pas mesnatës, Hilmi Haradinaj, babai i Ramush Haradinajt ka ndërruar jetë pas një sëmundjeje të rëndë. Lajmin e k
OVL-UÇK reagon pas vdekjes së Hilmi Haradinajt Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të UÇK-së, Nasim Haradinaj, pas vdekjes së Hilmi Haradinajt, ka shkruar se ai do
Fjalët e para të Hilmi Haradinaj kur djali iu bë kryeministër (VIDEO) Teksa pritej që Kuvendi i Kosovës ta votonte qeverinë e re në krye të së cilës do të vendosej Ramush Haradinaj, babai i
Detaje nga ceremonia e varrimit të Hilmi Haradinajt Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka njoftuar miqtë dhe të afërmit se varrimi i babait të tij, të ndjerit Hilmi H
Historia rrënqethëse e vajzës shqiptare, u martua me vdekjen Tash e 6 vjet familja Morina nga Senovci i Rahovecit po kërkon drejtësi për vajzën e saj Antigonën. Tri ditë pas mart
Arrestimet bëhen pengesë për dialogun Kosovë-Serbi Qytetarët e Kosovës nuk do të munden të udhëtojnë drejt Serbisë, lajm të cilin e ka konfirmuar pak ditë më parë edhe Min
Serbia arreston Hilmi Kelmendi, dyshohet për krime lufte Një tjetër shqiptar është arrestuar nga autoritetet serbe për krime lufte. Ai është Hilmi Kelmendi, 36 vjeç nga Gjak
Hilmi Jashari merr detyrën e avokatit të popullit Hilmi Jashari ka marrë këtë të hënë detyrën nga avokati i deritanishëm i popullit, Sami Kurteshi. Jashari është zgjedhur
Persona me maska e kallashnikovë kërcënojnë një qytetar në shkollën “Hilmi Rakovica” (VIDEO) Dy persona të maskuar e me kallashnikovë në duar ia kanë zënë pritën një kalimtari të rastit në një qosh të oborrit të s