999 rezultate për

hila

Joe Biden rikthen Hilary Clinton në një post të rëndësishëm për Kosovën Presidenti i zgjedhur Joe Biden po pritet ta angazhojë në pozitën e ambasadores së SHBA-ve në Kombet e Bashkuara, ish-ka
Debutim për tu harruar për Higuain, penallti e humbur dhe sherr (VIDEO) Debutim për t’u harruar për Gonzalo Higuain në MLS. "El Pipita" u largua nga Juventusi dhe zgjodhi të vijonte karrierën
A do të jetë Jozefina Topalli pjesë e partisë së tij? Ja si përgjigjet Murrizi Deputeti Myslym Murrizi, i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora, rikonfirmoi edhe një herë krijimin e partisë së
Futi nën rrota gruan e kushëririt pas sherrit, habit me dëshminë autori Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën “Arrest me burg” për 50-vjeçarin Hilë Simoni, i cili akuzohet se përplasi me makinë
Çiljeta Xhilaga flet për planet e zgjerimin të familjes me portierin Alban Hoxha Pak ditë më parë qarkulluan lajmet se këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha ishin në pritje të një f
Çiljeta Xhilaga i lutet vetëm Zotit në këto ditë të vështira Këngëtarja simpatike Çiljeta Xhilaga ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon”, nga ku ndau eksperiencën e saj në këto
Flet babai i pacientit zero në Shqipëri: Përvojë e frikshme, s'ja uroj askujt! "Një përvojë e frikshme që nuk do t'ja uronte askujt". Kështu e përshkruan situatën që kaloi pas infektimit me koronavir
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Tmerri që dëgjuan ushtarët tek varri i Enverit 34 vite më parë (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Çiljeta Xhilaga publikoi foton që prisnim me Alban Hoxhën! Që Çiljeta Xhilaga po shijon një romancë me Alban Hoxhën, kjo dihej prej kohësh! Por deri sa vetë këngëtarja ta bëjë
Martohet për herë të dytë aktorja shumë e dashur për shqiptarët (FOTO LAJM) Aktorja, filmat e të cilës i mbajmë mend edhe sot e kësaj dite, Hilary Duff është martuar për herë të dytë. Aktorja ësht
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO) Përballja mes futbollistëve të Jose Luis Chilaver dhe Faustin Asprilla ishte tejet dramatike në mes të Paraguait dhe Kol
Vetëvritet shqiptari në paraburgimin grek, ngjarja nuk bëhet publike Një tjetër shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në burgjet greke. Ai është Gani Hila dhe është viktima e 41 në inst
Plas sherri në studio, Bledi Mane përplaset ashpër me Altin Goxhajn: Të q* ty, Ramën dhe Mero Bazen (VIDEO) Avokati Altin Goxhaj ësthë përplasur ashpër me gazetarin Bledi Mane, ku nuk kanë munguar dhe sharjet me njëri tjetrin. G
Ndahu-pajtohu, çfarë thotë Çiljeta për mardhënien me Alban Hoxhën (VIDEO) Disa muaj më parë, u diskutua se Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha mund të ishin ndarë pas tri vitesh bashkë. Sipas mediav
Zef Hila përfundon në polici pasi u shkarkua Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës Zef Hila, i shkarkuar një ditë më parë nga kryeministri Rama, pas propozimit të min
Lleshaj urdhëron shkarkimin, flet për herë të parë Zef Hila Pak minuta më patë ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, kërkoi shkarkimin e kryetarit të bashkisë së Vaut të Dejës, Zef
Nuk ndiqen më në Instagram, lidhja mes Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit në dyshim Lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e "Partizanit", Alban Hoxha, është përfolur gjatë në media edhe për fak
Çiljeta Xhilaga tregon si i pa alienët në Fier Prania e jashtëtokësorëve, ose alienëve, në Tokë ka qenë dhe vazhdon të jetë një temë shumë e fortë diskutimi në të gjit
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Ushtari rrëfen tmerrin në varrin e Enver Hoxhës natën që vdiq (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Djali i kryebashkiakut të Vaut të Dejës kërcënon me vdekje zyrtarin socialist Sekretari për mediat dhe çështjet sociale i PS Vau Dejës Agron Ceka është kërcënuar me jete nga shtetasi Eduart Hila, dj