999 rezultate për

higuainin

Goli ndaj Tottenhamit, ish-sulmuesi i kombëtares italiane akuzon Higuainin për kopje (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain gjeti rrugën e rrjetës në miqësoren e sotme ndaj Totenhemit, që u fituan nga këta të fundit me rezultati
Iu bllokua merkato, çfarë do bëjë Chelsea me Higuainin Një lajm i trishtë erdhi sot për klubit e Chelsea-t teksa Komisioni i Apelimit la në fuqi dënimin me 1 vit të pezullimit
Gonzalo Higuain kthehet te Juventusi? Juventusi nuk ka dëshirë ta kthejë Gonzalo Higuainin në klub në fund të sezonit. Pavarësisht sesi performon gjatë per
Flasin statistikat, Milani është skuadër e pamposhtur pa Higuainin Gonzalo Higuain është shumë pranë largimit nga Milani, por tifozët kuqezinj nuk duhet të brengosen, të paktën nëse ua he
Kaq mund t'i kushtojë Chelseat nëse blejnë Higuainin Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain dëshiron të largohet nga Milani në janar. “El Pipita” mund të transferohet në C
Sarri telefonon Higuain, argjentinasi shumë afër kalimit në Londër Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, tashmë ka kontaktuar me sulmuesin argjentinas të Milanit, Gonzalo Higuainin, për t’
Gattuso mbron Higuainin, ndërsa kritikon Cutronen Në prag të sfidës së kampionatit teksa Milani do të presë në San Siro fiorentinën tekniku i kuqezinjve Genaro Gatusso k
Çfarë po ndodh me Higuainin, ka 7 ndeshje pa shënuar Gozano Higuain duket se po bëhet problem për Milanin. Argjentinasi e nisi mjaft mirë sezonin duke shënuar por ajo ndeshj
Trajneri i Milanit i hidhëruar: Nuk i shpjegoj dot 30 minutat e fundit Milani u nda vetëm me një barazim 2-2 kundër Gironas. Pas humbën dy oikë tepër të vlefshme, trajneri Gattuso ka dekl
Europa League, ky është formacioni i mundshëm i Milanit Faza e grupeve në Europa League do të nis sot. Një ndeshje e veçantë shihet ajo mes Milanit dhe skuadrës modeste të
Merret vendimi, Juventus nxjerr në shitje Higuainin Agjenti i Gonzalo Higuain njoftohet se u takua sot me Juventusin dhe u vendos që sulmuesi argjentinas të largohet drejt
Juventus fikson çmimin e Higuainit, gati lamtumira Juventusi është gati të shesë Higuainin për 50 milionë euro këtë verë. Sipas mediumit Sport Mediaset, Juventusi duhet
Futbollistët më të shtrenjtë, Ronaldo shikon para vetes Suarez dhe Higuainin Lionel Messi para një muaji mbushi 30 vjeç dhe Cristiano Ronaldo 32-vjeçar vazhdojnë të jenë ndër sportistët mëtë shtren
Biglia mbron Higuainin: E dëmtojnë kritikat që s'kanë lidhje me futbollin Që nga koha kur Jorge Sampaoli e ka marrë drejtimin e Albicelestëve, Higuain nuk është ftuar te përfaqësuesja e tij. Mir
Dybala kundërshton trajnerin e Argjentinës për Higuainin Higuainit nuk i është shfaqur emri në listën e fundit argjentinase që nga emërimi i Jorge Sampaoli më herët gjatë vitit.
Napoli harron Higuainin, ka statistika impresionuese Shumë mendonin se largimi i Higuain do të linte shumë boshllëqe te Napoli, por mesa duket deri më tani ka ndodhur e kund
Pogba kopjon Higuainin, teste mjekësore fshehurazi Paul Pogba po vepron në të njëjtën mënyrë si Higuain për të bërë kalimin te United. Futbollisti francez ka fluturuar mbr
Cassano e krahason Higuainin me një përbindësh Sulmuesi i Sampdorias, Antonio Cassano, është shprehur se Gonzalo Higuain vlen 90 milionë euro pasi është një "përbindës
E pabesueshme/ Prifti ‘mallkon’ Higuainin pas largimit nga Napoli Gonzalo Higuain vijon ende të ketë kritika pas transferimit nga Napoli për te Juventus, me tifozët që po protestojnë, dh
Prapaskena/ Allegri u kërkoi drejtuesve Higuainin Ai bëri një xhiro rreth fushës pas përfundimit të ndeshjes ndaj Juventusit, gjë e cila nuk kishte ndodhur asnjëherë më p