999 rezultate për

higuain

Dëmtohet Higuain, rrezikon mungesën kundër Milan Gonzalo Higuain ka pësuar një lëndim gjatë seancës së sotme stërvitore. Higuain rrezikon të humb gjysmëfinalen e Kupë
"Pinte me tifozët dhe tha këtu është parajsa", Chiellini tregon ditët e para të Higuainit te Juve Giorgio Chiellini, në autobiografinë e tij të diskutueshme dhe tashmë të famshme (fjalët e tij për Balotelli, Vidal, Ser
Argjentina feston pavarsinë nga Spanja, Napoli prezanton 11 lojtarët më të mirë argjentinas në historinë e klubit, Higuain jashtë Klubi i Napolit bëri në një postim ka festuar 25 majin e vitit 1810 që daton me pavarisë e Argjentinës nga Spanja.
Juventusi nxjerr në shitje Higuain, ky është çmimi Sipas Tuttojuve, drejtuesit e klubit bardhezi kanë vendosur çmimin për shitjen e sulmuesit argjentinas. Higuain nuk do t
Higuain "tremb" zikaltërit: Lautaron e ka telefonuar Messi, vështirë se mund ta refuzojë Barcelonën Gonzalo Higuain nuk do të donte të ishte në vend të Lautaro Martinez, i cili momentalisht është duke u tunduar nga një o
Higuain largohet nga Juventusi, pritet të luajë në një skuadër bashkë me të vëllain Gonzalo Higuain ka vendosur që të largohet nga Juventusi gjatë afatit kalimtar veror. Sulmuesi argjentinas pritet të
Higuain gjithnjë e më larg Juventusit, pritet të bashkohet me vëllain Gonzalo Higuain gjithnjë e më tepër lidhet me një largim nga Juventusi dhe kalim në MLS, ku mund të ribashkohet me me vë
Higuain drejt largimit, Juventusi e ka pikasur zëvendësuesin Juventusi ka nisur nga puna për të gjetur pasuesin e Gonzalo Higuain që me shumë gjasa do të largohet nga bardhezinjtë n
Higuain më në fund kthehet te Juventusi Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain më në fund është kthyer në Itali pasi ka kaluar gati dy muaj në shtetin e tij, Ar
Higuain drejt largimit, Juventusi rrëmben sulmuesin e rivalëve Juventusi ka nisur punën të gjejë zëvendësuesin e Gonzalo Higuain dhe emri që përmendet më shumë në këtë kohë është ai i
Higuain te River Plate? Flet babai i sulmuesit argjentinas Gonzalo Higuain ende nuk ka fiksuar një datë për kthimin e tij në Itali. Nga përfaqësuesit e tij ka dalë informacioni se
Higuain zë vend në Argjentinë? Juventusi e shkëmben me yllin e River Plate Higuain është një nga lojtarët e Juventus që po merr vëmendjen më të madhe në kohën kur skuadrat po përgatiten për rikth
Babai i Gonzalo Higuain konfirmon të ardhmen e argjentinasit Zërat për një largim të Higuain nga Juventusi janë shtuar ndjeshëm kohët, kjo për shkak të interesit të madh që "zonja
Higuain tregon edhe një herë momentin e vështirë pas finales së Botërorit në 2014-ën Gonzalo Higuain në një intervistë për gazetën spanjolle Marca ka treguar një prapaskenë shumë interesante të karrierës s
Në orët e ardhshme Juventus pret lojtarët e larguar nga Italia, Ronaldo e Higuain dalin kundër Lojtarët e Juventusit pritet të rikthehen në Itali në orët e ardhshme. Paulo Dybala, Douglas Costa dhe Miralem Pjanic
Kritikohet nga të gjithë, por Higuain me statistika është para Messit dhe Ronaldos Gjatë dekadës së fundit në kampionatin spanjoll, Leo Mesi dhe Kristiano Ronaldo kanë thyer shumë rekorde dhe kanë arritu
Juventusi ka gjetur zëvendësuesin e Higuain, vjen nga Premier League Gabriel Jesus karrierën mund ta vazhdojë në Serie A. Juventus janë të interesuar të nënshkruajnë me sulmuesin e Manch
Nëna e Higuain po lufton me kancerin, vëllai i tij ka një lutje për mediet Vëllai i Gonzalo Higuain, Nicola, ka bërë thirrje që mediet të qëndrojnë jashtë biznesit të familjes së tyre ndërsa nëna
Pas Higuain edhe një tjetër lojtar i Juventusit largohet duke thyer rregullat Tjetër lojtar i Juventus ka lëshuar kufijtë e Italisë. Braziliani Douglas Costa është lojtari i fundit i Juventus që
Higuain thyen rregullat, "arratiset" natën nga Italia Gonzalo Higuain është një nga personat e urryer në Itali orëve të fundit. Futbollisti argjentinas ka marrë rrugën për ve