999 rezultate për

hetimor

Gjendet i pajetë endacaku në Tiranë Një endacak është gjetur i pajetë pak më parë në kryeqytet, brenda një objekti të braktisur. Sipas policisë, viktima
Tentuan të vrisnin biznesmenin Andon Dhima, arrestohen dy autorët Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor e koduar "Stuhia". Janë identifikuar dhe kapur autorët me precede
Gjendet i pajetë 34 vjeçari në Dajt Një 34 vjeçar është gjetur i vetëvarur pak më parë në zonën e Dajtit në kryeqytet. Viktima i identifikuar si O.Gj. 34
Bomba artizanale që alarmoi Vlorën, cilat janë dyshimet e para Eksplozivi i vendosur mbrëmjen e djeshme në lagjen Pavarësia në Vlorë, në zonën pranë Pallatit të Kulturës është rreth
Hynte në telefonat e qytetarëve duke iu vjedhur të dhënat, arrestohet 45 vjeçari Një 45-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi akuzohet se ndërhynte në telefonat e qytetarëve dhe komunikonte në emër t
X6 përfshihet në flakë në Pogradec Një "BMW X6" ka marrë flakë në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30, në lagjen nr. 3, ku në mjetin e parkuar
Nxorri sekretin hetimor, si u pezullua nga detyra kreu i OFL Ditën e djeshme, Artan Shkëmbi kreu i task forcës “Forca e Ligjit” u pezullua nga detyra. Urdhri për pezullimin e tij
DETAJET/ Vritet i ati e plagoset i biri, në spital mbërrin edhe një i plagosur i tretë Një sherr ka ndodhur në Durrës mbrëmjen e sotme ku mbetën të plagosur 3 persona, 1 prej të cilëve ka ndërruar jetë. P
Mbytet në rezervuar një grua Një shtetase ëshë gjetur e pajetë mëngjesin e sotëm në Surrel. Mësohet se viktima është mbytur në një rezervuar. Nga
Aksident i rëndë që në pikë të mëngjesit, përplaset për vdekje kalimtarja Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Reps të Mirditës, ku një makinë ka përplasur për vdekje sht
DETAJE/ 17-vjeçarja që u mbyt në Velipojë ra nga skafi, si e fshehu ngjarjen i riu Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka fshehur ngjarjen ku një vajzë 17-vjeçare u gjet e mbytur d
29 vjeçari hidhet nga kati i tretë i spitalit Policia e Shtetit njofton se rreth orës 04:30 të mëngjesit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i një spitali shte
"Dora e zezë", zbardhet vrasja e Ramazanit dhe Runajt në Elbasan Zbardhet nga Policia masakrimi i 22- vjeçarit Regis Runaj dhe ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, ngjarje të ndodhura ditët
E përplasi qëllimisht për vdekje: Kapet autori i krimit në Gjirokastër, ç'ju gjet në banesë Policia e Gjirokastrës ka zbardhur ngjarja e ndodhur në datën 05.08.2020, në aksin rrugor Poliçan-Suhë, ku u gjet i paje
Gjendet i vdekur 69 vjeçari në Lezhë Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së sotme në Lezhë, ku është gjetur i vdekur një 69-vjeçar. Nga veprimet e
Shpërthimi i gazit në Elbasan, arrestohet administratori i firmës Policia e Elbasanit vë në pranga administratorin e firmës ku u plagosën tre punëtorë, si pasojë e shpërthimit të gazit.
Mbyllet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, vendimi që i kalon Kuvendit Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka mbyllur pas pothuajse një viti punimet. Në fundi
Kush është socialisti që kërkon me ngulm shkarkimin e Metës Bashkim Fino është socialisti i vetëm që ka artikuluar qartë kërkesën për shkarkim të Presidentit Meta në raportin përfu
Maxhoranca nuk heq dorë, mblidhet sërish Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës Shkarkimi i Metës nga Presidenca nuk është harruar. Komisioni Hetimor i ngritur për shkarkimin e presidentit Ilir Met
Rrëzohen dy punëtorë nga lartësia e një banese, dërgohen me urgjencë në spital Dy punëtorë 47 dhe 59 vjeç janë rëzuar nga lartësia e një banese private në rrugën "5 Maji" në Tiranë. Të lënduarit j