999 rezultate për

herrera

Nuk pranon stolin, Herrera kërkon largimin nga Atletico Hector Herrera nuk është shumë i kënaqur me situatën tek Atleticon e Madridit. Mesfushori meksikan këtë fillim sezoni nu
E ardhmja e Neymar zbulohet nga shoku i skuadrës Në Francë dhe Spanjë janë të bindur se Neymar po bën gjithçka për t’u kthyer te Barcelona, por duket se ka një të pavërt
Herrera i surprizuar nga Felix: E mendoja mendjemadh Mesfushori i Atletico Madrid, Hector Herrera, në një intervistë të fundit për ‘O Jogo’, ka folur për marrëdhënien me sho
Erdhi në verë te PSG, Herrera po mendon largimin në janar Ander Herrera u bashkua me PSG-në në merkaton e verës, teksa mbylli aventurën e tij 5-vjeçare me Manchester United. M
ZYRTARE: PSG nënshkruan me yllin e Manchester United PSG ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit të Manchester United, Ander Herrera. Herrera ishte për pesë vite në Old
Ishte 30 gradë, por një stuhi breshëri solli këto pamje (VIDEO) Një stuhi breshëri gjatë të dielës që sapo lamë pas përveç se ka shkatërruar bimësinë ka shkaktuar edhe habi tek banorës
Ylli i United: Ishte faji jonë për dështimin e sezonit, Mourinho bëri gjithçka Ander Herrera beson se futbollistët e Manchester Unitedit janë fajtorë për 75 për qind e dështimeve të skuadrës këtë sez
Zyrtare: Ylli i mesfushës largohet nga Manchester United Ander Herrera e mbyll me Manchester United pas 5 sezonesh në Old Trafford. Spanjollit i skadon kontrata në 30 qersho
Ylli i Manchester United pranon trasferimin te PSG Ander Herrera është shumë pranë zyrtarizimit të transferimit të tij te PSG. Sikurse raportojnë mediat britanike, spanjol
Simeone kërkon yllin e Portos Mesfushori i Portos Hector Herrera është një nga më të kërkuarit e merkatos. Meksikanit i skadon kontrata me portuge
Ander Herrera rinovon kontratën me Manchester United? Siç raporton "Daily Mail", Ander Herrera është afër që të nënshkruajë kontratë të re me Manchester United. Spanjolli
Pas Martial edhe ky lojtar është afër rinovimit të kontratës Pas rinovimit të Anhony Martial pritet edhe mesfushori spanjoll, Ander Herrera që të nënshkrujë një kontratë të re me Ma
Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
Basha kritikohet në Greqi, mund ta ulet në stol Migjen Basha nuk është duke kaluar një formë të mirë në Greqi, dhe për këtë grekët nuk e kanë falur. Së fundmi media
Futbollisti meksikan i nënshtrohet ndërhyrjeve estetike Lojtari meksikan i skuadrës së Portos, Hector Herrera ishte protagonist në ndeshjen që klubi i tij e fitoi me rezultatin
Herrera: Eden Hazard është lojtari më i mirë në Premier League Mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera, e ka cilësuar Eden Hazard si sulmuesin më të mirë në Premier League për
Manchester United - Tottenham, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Manchester United fitoi me rezultatin e përgjithshme 2-1 në gjysmëfinale të Kupës FA ndaj Totteham Hotspur. Golat në
Milan dëshiron mesfushorin meksikan të Portos Mesfushori meksikan i Portos është një nga qëllimet e Milanit në merkaton e verës. Kuqezinjtë mendojnë për Hector Herrer
Jose Murinho ka një mesazh për Barcelonën Ander Herrera nuk është në shitje. Ky është mesazhi që Manchester United i ka çuar Barcelonës. Manchester United nuk
Zbulohet blerja e parë e Valverdes në krye të Barcelonës Në pritje të emërimit të trajnerit të ri të Barcelonës, në mediat spanjoll është zbuluar se Ander Herrera pritet të jetë