999 rezultate për

hernandez

Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM) Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajne
Zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Bologna. Është Ibra ai që realizoi një gol të bukur me kokë pas një pasimi të Hern
Formacionet zyrtare: Milani synon fitoren e tretë radhazi në ndeshjen ndaj Spalit Janë publikuar formacionet e takimit të kampionatit italian SPAL-Milan. Në krahun e kuqezinjve, Ante Rebiç merr sëris
Rikthehet Ibra, gati për ndeshjen me SPAL Ibrahimovic ende nuk ka luajtur për Milanin që nga rifillimi i sezonit, por 38-vjeçari u kthye në stërvitje në fund të j
PSG shumë afër marrëveshjes me Theo Hernandezin, arrihet akordi Paris Saint Germain është shumë afër marrëveshjes me mbrojtësin francez Theo Hernandez teksa raportohet se marrëveshja ë
Të gjithë në kërkim të Theo Hernandez, i vijnë oferta nga shumë skuadra S’ka asnjë si Theo në Serie A sipas agjentit, Manuel Garcia Qullion. Theo Hernandez është duke shkëlqyer në Serie A m
E dashura e Hernandezit nuk ndalon së provokuari (FOTO) Elisa De Panicis është e dashura bukuroshe e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez. Ajo është një modele tepër e famshme
Ndërron jetë babai i Chicharito Hernandez, legjendë e futbollit meksikan Federata e Futbollit Meksikan ka konfirmuar se Legjenda e futbollit meksikan Tomas Balcazar ka ndërruar jetë në moshën 8
Po shkëlqen me Milanin, PSG gati ta "rrëmbejë" francezin I blerë nga Reali i Madridit për shifrën e 20 milionë eurove verën e kaluar, mbrojtësi francez Thoe Hernandez ishte një
Ylli francez i Bayern Munchen i pashpresë për përfundimin e Champions Mbrojtësi anësor i Bayern Muchen, Lucas Hernandez beson se pëefundimi i Champions është i pamundur. Sipas Hernandez,
Milani pa Calhanoglu sot përballë Torinos Milani do të zhvillojë sonte ndeshjen e javës së 24 të Serie A përballë Torinos. Jashtë skuadrës për këtë sfidë mbeti
Theo Hernandez po çmend Milanin, por kush po e "çmend" lojtarin (FOTO LAJM) Mbrojtësi francez Theo Hernandez po kalon një moment të artë që prej verës, kohë kur vendosi t’i bashkohet Milanit, pasi
Galaxy gjen pasuesin e Ibrahimovic, firmos me bomberin e njohur (VIDEO) Los Angeles Galaxy nuk ka qëndruar duarkryq, teksa ka gjetur pasuesin e Zlatan Ibrahimovic. Klubi i MLS ka arritur ak
Super gol i Theo Hernandez, Milani përmbys rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Milani po bën një pjesë të dytë me gridë dhe dëshirë. Pas golit të barazimit nga Rebic, është përsëri Theo Hernandez që
Modelja që e akuzoi përfundon vetë në burg, si reagoi futbollisti (FOTO LAJM) Lajmi i ditës në futboll është padiskutim arrestimi i modeles ruse, Luisa Kremleva. 21 vjeçarja akuzoi në vitin 2017 mbr
Xavi Hernandez: S’e mohoj, ëndërroj të jem trajner i Barcelonës Xavi Hernandez nuk e ka fshehur faktin se ai dëshiron që të jetë trajner i Barcelonës një ditë por ka insistuar se për m
Valverde rrezikon shkarkimin, Barcelona nis kontaktet me Xavi Hernandez Pas eliminimit në gjysmëfinalet e Superkupës së Spanjës nga Atletico e Madridit si dhe ecurisë së dobët në javët e fundi
Real Madridit nuk i del e keqja me VAR-in Real Madridi nuk i besoi emërimit të Alejandro Hernandez Hernandez si gjyqtar kryesor për El Clasico dhe pas barazimit p
Bëri ndërhyrje të frikshme ndaj Varane, Lenglet: E preka, por nuk ishte penallti Clement Lenglet ka këmbëngulur se nuk e kishte faulluar Raphael Varanin në barazimin pa gola mes Barcelonës dhe Real Mad
ZYRTARE/ Këta do të jenë gjyqtarët e "El Clasicos" Alejandro Hernández Hernández dhe Ricardo de Burgos Bengoechea do të jenë dy kryesorët që do të përkujdesen që gjithçka