999 rezultate për

hera

Nuk pritej, Mascherano firmos me Inter Miami Dëshirojnë të jenë një skuadër kompetitive dhe për të arritur këtë kriter Inter Miami, klubi i krijuar nga David Beckham
Të bukura dhe "vdekjeprurëse": Ninjat e Iranit, të stërvitura për të eliminuar pa zhurmë (FOTO LAJM) Mund të duket si një skenë filmi, por këto gra iraniane po praktikojnë lëvizjet e tyre në një përpjekje për t’u bërë “Ni
Rama nuk kursehet ndaj BE-së: S’është hera e parë që nuk e mban fjalën Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në konferencën “Politika amerikane në Ballkanin Perëndimor” ka bërë disa dekla
"Jam nënë paranojake", Rezarta tregon një sekret nga jeta e saj Ka kaluar goxha kohë që kur Ermal Hoxha u bashkua pranë familjes së tij. Këngëtarja Rezarta Shkurta ka qenë gjithnjë
Është vetëm 6 vjeç, por Hera e ka futur që tani në halle mami Rezartën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushja e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës, Hera, mbushi plot 6 vite nga ardhja e saj në jetë. N
Hera e parë në "Fadil Vokrri", Albin Kurti: U gëzua 6 herë (FOTO LAJM) Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, i ka përgëzuar Përfaqësueset e Kosovës dhe Shqipërisë
"Telefoni po vret telefoninë! Profesorë, menaxhera e deri te kryetar partie, të gjithë llapaqena" Nga Artan Fuga Llogje Vëmendja e opinionit publik tërhiqet nga skandalet, ngjarjet e ditës, deklaratat e po
Rejnxhers ndëshkon Grezdën, Gerard tregon bisedën me të Eros Grezda po kalon një periudhë të vështirë tek skuadra e Rejxhers. Sulmuesi gjakovar është gjobitur nga klubi i ti
Haradinaj: Suhareka 100% më e forta në Kosovë Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në ngjarjen“Festari 2019” në komunën e Suharekës. Aty, Harad
Rezarta Shkurta flet si rrallëherë për arrestimin e Ermalit: E sulmuan me të drejtë Rezarta shkurta e ftuar në Soiree, ka folur si rrallëherë për situatën e vështirë që kaloi kur bashkëshorti i saj u arre
Nga tërmete në përmbytje, rrëshqitje dherash dhe erësirë Ashtu siç ishte paralajmëruar, reshjet e shiut e kanë përmbysur totalisht situatën ku pas tërmeteve që shkaktuan dëme ko
Mirditë, rrëshqitja gurëve dhe dherave bllokojnë rrugën, banorët apel bashkisë Sërish rrëshqitje gurësh dhe dherash në rrugën Rrëshen-Bukmirë në Mirditë. Shkak reshjet e shiut të rëna me intensitet t
Kopertinat më tërheqëse të të gjitha kohërave nga ikonat e modës (FOTO LAJM) Nga Britney Spears te Kim Kardashian apo Rihanna keto janë kopertinat me sexy ndër vite te revistave të njohura si Vogue
Hera e parë në historinë e vendit! Presidenti Meta sot në Komisionin Hetimor, u përgjigjet akuzave Presidenti Meta do të jetë sot në orën 10:00 përballë Komisionit të posaçëm Hetimor parlamentar, i ngritur për shkarkimi
"San Siro" full, Herandez premton fitoren ndaj Interit Theo Hernandez mezi pret të zbresë në fushë për Milanin por menjëherë ka një mesazh të madh që do të kënaqë tifozët kuqe
Hera e parë që flet për të dashurit, Olipia e "Xing-ut" zbulon 3 prej tyre (FOTO LAJM) Olimpia Smajlaj është një ndër vajzat më seksi që shohim në ekranet shqiptare. Ajo prej dy sezonesh po bashkëpunon me
Macja ngec në motorrin e makinës, detyron shoferin hero të thëras autoritetet (VIDEO) Një shoferi i është futur një mace në motor, duke e detyruar atë të ndalojë në mes të autostradës Ngjarja ka ndodhur
Rezarta Shkurta shtatzënë për herë të dytë? Fotot e fundit të saj ngjallin dyshime (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rezarta Shkurta publikoi në Instagram një dëshirë shumë të madhe të vogëlushes së saj, Hera. Hera kë
Pak ditë pasi shpëtoi martesën, futbollisti i njohur kapet mat në hotel me gruan misterioze (FOTO LAJM) Pas 7 orësh festë, futbollisti Ëayne Rooney u fotografua duke hyrë në ashensorin e hotelit me një vajzë brune. E gjitha
Lëshohet urdhërarrest ndaj katër ish-zyrtarëve serbë të Policisë së Kosovës Gjykata Themelore në Prishtinë ka lëshuar urdhërarrest ndaj katër ish-zyrtarëve serbë të Policisë së Kosovës: Rade Rados