Identifikohen dy nga grabitësit e milionave në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

henze

I mbijetoi tragjedisë ajrore të Chapecoenses, gazetari brazilian ndahet nga jeta Rafael Henzel ishte një ndër 6 personat që i mbijetoi tragjedisë ajrore në vitin 2016, ku humbën jetën 71 persona, fshir
Martin Henze i CDU: Djegia e mandateve nga opozita, e kuptueshme Bashkimi Evropian dhe Shtetet e Bashkuara kanë kritikuar ndjeshëm vendimin e opozitës për të djegur mandatet, por jo të
PREKËSE/ Gazetari që i shpëtoi tragjedisë të Chapecoenses takohet me të birin (VIDEO) Një nga të mbijetuarit e tragjedisë të Chapecoenses, gazetari brazilian Rafael Henzel, i cili kishte lëndime në gjoks dh