999 rezultate për

henes

Qëllohet kreu i këshillit bashkiak në Durrës, ç'ndodhi natën e së hënës (VIDEO) Kreu i PD-se se Durresit, Ferdinand Xhaferri, denoncon sot nje perplasje me arme te ndodhur ne lagjen nr 4, te qytetit.
Për një arsye domethënëse, Meghan Markle vesh sërish fustanin e famshëm (FOTO LAJM) Pas turneut në Afrikë, princ Harry dhe Meghan Markle shkuan bashkë në ndarjen e çmimeve WellChild, që kanë për qëllim të
Zëdhënësja e BE: Reforma Zgjedhore, testi nëse Shqipëria kalon apo ngel! Bashkimi Europian rithekson nevojën që të gjithë aktorët politikë në Shqipëri të kontribuojnë përmes dialogut për Reform
Flet zëdhënësi i KQZ-së: Të gjitha qendrat e votimit janë hapur me kohë Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, në një konferencë për media ka bërë të ditur se të gjitha qendrat e votimit janë hapur
Pse nuk duhet të japësh para borxh, dy arsyet kryesore Të gjithë e duam më të mirën për familjarët dhe miqtë tanë. Financat përbëjnë një brengë të përditshme të njerëzve,
Salsano tha se iku fshehurazi, Delinda ironizon aktorin: “Bën zëdhënësin e ‘Top-it!” (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Salsano Rrapi foli në media për largimin e aktores së humorit Delinda Disha nga “Portokallia”. Mode
Për arsyen më domethënëse, Dojna zgjodhi të prezantojë “Pop Culture” krah 3 vajzave (FOTO LAJM) Ky sezon i ri televiziv nisi me një energji të re, ndryshime të mëdha e plot risi në ekran. Të shumta ishin emisionet
Magjia e Hënës së të Korrave, fenomeni përsëritet pas 19 vitesh (FOTO LAJM) Nëse ju pëlqejnë ‘shfaqjet’ e qiellit atëherë nuk duhet ta keni humbur spektalin e dhuruar një natë më parë, Hënën e të
Pse nuk duhet të japësh para borxh, dy arsyet kryesore Të gjithë e duam më të mirën për familjarët dhe miqtë tanë. Financat përbëjnë një brengë të përditshme të njerëzve, dhe
Drama e vajzës së mitur, dyshohet se u dhunua seksualisht nga punëdhënësi Përvoja e parë seksuale për një vajzë të mitur nga Drenasi, po del të jetë një dramë e vërtetë. Vajza po pretendohet se
Johnson e vulos: Do të largohemi me 31 tetor Britania e Madhe do të largohet nga Bashkimi Evropian më 31 tetor, pavarësisht çfarë, tha zëdhënësi i kryeministrit brit
Goditje e madhe e Kolnit në merkato përforcohet me një… Goditje e madhe në merkato e Kolnit! Skuadra e rikthyer në Bundesligë në këtë sezon, ka bërë një investim serioz për të
Nuk i dha dorën punëdhënësit, gruaja myslimane fiton gjyqin Nje vajzë suedeze e cila i përket fesë muslimane ka fituar një kompensim nga gjykata e vendit pas problemeve që u ngritë
Të gjithë qeshin me "plakjen artificiale", Anxhela Peristeri ka një mesazh domethënës (FOTO LAJM) Rrjetet sociale vazhdojnë të mbushen me fotot e personazheve të njohur, të cilët provojnë se si do të duken pas disa vit
Ndryshon orari i seancës parlamentare, shkak protesta e të hënës Ditën e hënë opozita ka lajmëruar protestën e rradhës paqësore e cila pritet të fillojë rreth orës 20:00. Ndërkohë, d
Basha thirrje për protestën e të hënës: "Asnjë hap pas" Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ashtu sikundër ka paralajmëruar edhe më herët protesta e rradhës do të jetë të
Basha: Rama dështoi të përçajë opozitën, çfarë pritet të ndodhë në protestën e së hënës Ditën e sotme kreu i opozitës Lulzim Basha është takuar me anëtarët e tjerë të grupit të PD ku mësohet të kenë diskutuar
Problemet me Facebook, WhatsApp dhe Instagram, flet zëdhënësi Disa përdorues të rrjetit social më të madh në botë, Facebook, të mërkurën, janë ankuar se nuk po mund të ngarkojnë foto
Plas në KQZ, Klement Zguri kundër deklaratës së zëdhënëses së tij Një situatë e paprecedentë ka ndodhur këtë të premte në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Pak më parë zëdhënësja e KQ
A do të ketë aksione të reja në Veri, flet zëdhënësi i KFOR-it Zëdhënësi i KFOR-it, Vincenzo Grasso, me rastin e paralajmërimit të shefit të diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, se “Prisht